Du socialdemokratai seimo nariai galimai susiję su Drąsio Kedžio nužudymo organizavimu

Reklama

0 minčių apie „Du socialdemokratai seimo nariai galimai susiję su Drąsio Kedžio nužudymo organizavimu“

 1. Kazin ar Kedi zude seimo nariai (nors gal ir ne vienas ten gejus ar pedofilas) ar bent uzsakinejo ta reikala. Greiciausiai zude vienas is uzslaptintu liudininku, o uzsakovai irgi bus uzslaptinti liudininkai, koks nors buves kriminalistas (kas zino, gal kokia ginklu kontrabanda? Alytuje buvo atskleista labai didele grupe, tai buvo 2008m, gal Furmanavicius turejo teisejauti ar ka zinojo? O Vilkauskas kazka uzsimine apie ginklus), jau tokiems su pazintimis nera problemu, ant to reikalo turi patirties manau ir ONKT rysiai suveike (beje, burokas pats save nusizemino ir gryzo i ONKT, matyt ten liko netvarkyti reikalai). A.U butu matyt prasitares kas Kedi ir kitus zude, todel prisiviliojo ji mistiniais naujais irodymais ir atliko savo reikala iki galo, o tas pats Burokas ir kalbejo, kad A.U mire nuo sirdies smugio, plastaka melyna nes lavondeme.

  1. taip, tokie dalykai dedasi daugelyje šlalių

   visa dabartinė ekonomika yra valdoma taip, jog paprasti žmonės negalėtų įgauti jokio didelio kapitalo, netgi užsiimant atitinkamais verslais

   tam yra reguliuojama per TVF (Tarptautinį valiutos fondą) , kas http://www.lb.lt pateikiama kaip teigiama

   Visame pasaulyje yra galutinai suformuojama tokia kontrolės sistema, jog sudėtinga jai atsispirti vietinėms valdžioms, nes vienos valstyybės turi technologijas, o kitos resursus. O sukurtas darbų pasidalijimas – ypatingai įtraukia visus į šią rutiną.

   Kodėl dabartiniu metu vyksta krizė, nes galiausiai prieinami visi prie to, jog žemės resursai negali tarnauti atskiriems subjektams – tai visuomenių turtas, kuris turi būti nemokamai teikiamas žmonių poreikiams, o tarpvalstybiniu lygiu – kompensuoti silpnesnius regionus tais ištekliais. Lygiagrečiai laikytis naujų technologijų, saugojant gamtą bei suteikiant žmonėms dalyvauti pagal jų norus įvairiose srityse.

   Tas žydų kapitalizmas nėra tai ko mums reikia. Jo dėka žmonėms tampa amoralūs ir virsta eiliniais gyvūnais, kurie negali identifikuotis kaip žmonės, neturėdami pasirinkimo.

   Bet labai sudėtinga pritaikyti naują gyvenimo idealogiją, neapseinant be parazituojančios dalies. Tačiau toji dalis ilgainiui savaime pradingtų spaudžiama paprasčiausios viuomeninės elgsenos normos.

   Kažkas yra stipriai negerai šiame pasaulyje, bet pokyčiams ir suprantimui reikia blaivaus proto. Iš geriančių, netekusių mąstymo, nelabai ką išpešti.

   Pinigų mechanizmas neturi reguliuoti žmogaus vystymosi, apribojant jam galimybes. Reikia kažko naujo

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s