Kodėl Lietuvoje pensininkai turi išmirti, pasiaukodami vardan biurokratų gero gyvenimo ?

Kodėl Lietuvoje pensininkai turi išmirti, pasiaukodami vardan biurokratų gero gyvenimo ?

Reklama

0 minčių apie „Kodėl Lietuvoje pensininkai turi išmirti, pasiaukodami vardan biurokratų gero gyvenimo ?“

 1. Butu po Lietuvos nepriklausomybes Landsbergio partija Lietuva valdziusi, tai Lietuva nebutu iki to nusiritusi. Lietuva nepriklausomybe atgavo, o valdzioje vagys komunistai pasiliko ir prie komunizmo ismokta vagystes amata legalizavo. “Vsio zakonno“, Lietuva komunistu isgrobstyta, viskas isvogta. Komunistai “vory v zokone“ taip suvare Lietuvele, kad dabar neaisku kada atsigaus.

 2. Kantai, tu kazka ne taip mastai. Juk skaitei “Durniu laiva“? Kodel tu isskiri tik landsberginius? Taip, mums ruskiai pakiso kiaule landsbergio pavidale, taciau zmones buvo pavarge nuo okupacinio rojaus, todel juos lengva buvo apgauti. Tu, kantai, buvai mazas per “sausio 13“ ivykius, o as visa savaite ten , Vilniuje isbuvau. Po siai dienai jaudina zmoniu vienybe. Tu gerai zinai is kur atsirado sajudis, kas ta visa cirka organizavo, bet zmoniu jausmai buvo tikri. Kad siandien taip… Butu stiprus lyderiai, tauta vel eitu.

  1. Matai, akcenta dedu ant tos žydiškos landberginės, įnešusios susikaldyme toje vienybėje per doleriukus ir pažadus gerai gyvent. Petkevičius netiesiogiai ir rašo, jog Sąjudžio grupės Kaune ir Vilniuje žydo iš nežinia kur gautais doleriukais susiskaidė ir žydinė atmata vadovavosi kažkokia tai instrukcija.

   Dabar kitokie laikai, ne lyderių reikia ieškoti, o patiems kovot už savo gyvenimus. Tokiu keliu neeliminuoti visų ir pokyčiai atsirastų greitai. Bet alkoholizmas ir yra tas vaistas diebiloiti žmones, jog neturėtų iniciatyvos bei žinių

   Kokia prasmė jeigu koks lyderis bus eliminuotas arba parsiduos ? Ar prancūzai turi lyderius ? Neturi, tai visuomenės suvokimas, jog jie ir tik jie egzistuoja, o ne kokie ten įstatymų leidėjai. Biurokratų “zadača“ rūpintis žmonėmis, lengvinant kažką ar padedant susivokt kaip su užgyventom pensijom gyvent.

   Užtenka būti avinais belaukiant kokių nors kamikadzių. Informacijos dabar daug, laisvai galima apsispręsti ir susivokt

  1. Aišku, kad ne rusai. Reikia suprasti, kad visas šis (vos nenusikeikiau) brūdas prasiskverbė į visas aukščiausias Tarybų Sąjungos struktūras (postus) kaip Rusijoje, taip ir Lietuvoje (ir kitose respublikose) ne šiaip sau, bet turėdami tikslą. Ir tai buvo ne rusų tikslas (planas).
   Manau aišku kieno ir koks buvo tikslas…
   Jeigu kam ne aišku skaitome rusiškai (bent priedą žvilgtelkit):
   http://mhera.ru/2010/10/18/broshure-3
   Supraskit – žydai, masonai, Marksas, Lanzbergis ar kitos atmatos – tai tik įrankiai, kurių pagalba globali mafija lietai, bet kryptingai siekė, siekia ir sieks savo tikslų, vienas iš kurių – visų resursų pasisavinimas ir valdymas.

 3. Emigrantai nesugebes isgelbet, nebent kazkiek finansiskai prisides – uzteks kunigui ir zvakems prie karsto.
  Is emigrantu LT siurbia tik pinigus, turbut mes visi nustebtumem suzinoje kokia suma is uzsienyje gyvenanciu iplaukia i LT saskaitas per diena.
  Bet ne esme. Esme ta, kad ne tik pensininkam ruosiama leta mirtis, bet ir anti-emigrantine propoganda, uzsukta pries kazkur 2-3 metus isismarkejus. Viskas daroma taip, kad emigrantai neturetu net menkiausios minties grist i Tevyne. O tokie epitetai kaip: emigeris, senuku siknu sluostytojas, budulis, be issilavinimo, kaimietis ir t.t. seniai tapo norma.

  Beje, cia berasnt pagalvojau, kad visko gali but, jog LT valdziuke prisibijo visu iseiviu, nes jie mato panasius Blogus, komentarus, straipsnius ir supranta, kad tie kurie isvaziavo masto kitaip. KAS REISKIA – YRA PAVOJINGI!

  Jie mato viska is sono, gali patys ivertint ir atsirinkt. O kas svarbiausiai nera isukti i ta lietuviskos realybes rata.

  Taigi, Lietuvos ateitis visu iseiviu rankose!

  Neabejoju, kad Didziosios Depresijos 2 atveju ikurta Iseivijos partija gautu didziuma seime.

  1. taip, todėl ir reikėtų daugiau blogų savarankiškų žmonių, gebančių išdėstyti savo nuomones be jokios cenzūros – keiksmažodžiai yra visų mūsų bendravimo dalis, nereikia neigti kuo nesame

   tegu poderastai infiltruojasi į visuomenę, jausdami gėda būnant piderais;

   ir užuominų nereik bijoti dalinti žmonėms, nes ne kiekvienas pagalvoja kuo reikia imtis prieš tuos, kurie kenkia (parazituoja)

   partijos ne esmė; esmė tame , kai bet kuris žmogus netingėtų jobnint tą, kuris jį apgavo žarstydamas pažadus už balsus ;

   ateina toks gyvenimo laikotarpis, kai niekas neturės teises viršyti visuomenės sutekiamų įgaliojimų;

   lietuviai turi gerą progą apsivalyti nuo padugnių, parodant visam pasauliui, kaip lengvai galima dykaduonių biurokratus išvyti ne tik iš darbo , bet ir faktiškai filmuojant jų deportaciją iš šalies – išvežant su mašinomis į užsienį ( netyčia pričiuptus gatvėse )

 4. Juk neisi i gatve ir neklyksi. As nesuprantu, kas tiems zmonems pasidare. Prancuzijoje nors profsajungos veiksnios. Juokas sueme, isgirdus, kad prie riausiavojanciu studentu anarchistai prisidejo. Ir pavydas. As nesu pilietiskas zmogus, nebalsavau ne per vienus rinkimus, labai anksti viska supratau, bent jau tiek, kad LT valdo klanai.

 5. uzklydo mintis, kad Lietuvoj reikia pradet “svesti“ emigrantu (vienybes) diena.

  reikia sutart kokia vasaros diena, kada daugiausiai buna gryzusiu atostogauti is uzsienio lietuviu ir pradet rengti protesto demonstracijas.
  tegul zmones pamato emigracijos mastus.
  jei pasisektu surinkti “kritine mase, tai ir paskelbti nacionaliny Lietuvos zmoniu streika, kad butu nusluota mfija is Lietuvos.
  nesakau, kad tai galima padaryt is karto. reikia pradet nuo to ka turim.
  kad ir nuo keliasdesimt zmoniu.
  jei zmones pajaus vienybes jega, tai judejimas ims augti kaip riedantis sniego kamuolys.
  pvz, pirma “demostracija“, “smotrynas“, galima butu surengti basankej Palangoj, 6 val. ryto rinktis prie Vytauto ir basankes gatviu sankryzos su Vycio veliavom ir eiti i pliaza degintis.
  ir tai galima daryt istisa savaite , ar menesy, ar vasara.

  ir aisku, prie emigrantu turi jungtis visi, kam rupi Lietuvos islikimas

  1. taip pat pradžiai reikia poros metų šviečianojo darbo

   nėra prasmės dabar rengti tų mitingų, nes jokios naudos iš to nebus

   vienintelė nauda – sukurti destabilizaciją, kurios metu nedrįs egzistuoti stambi korupcija ir nusikaltimai – o funkcionuos smulki, kuri negalės padaryt tolimesnės stiprios žalos likusiems gyventojams

   reikia supratingos visuomenės, o ne “baranų“ (avinų) gaujos; nes šios žinios nereikalauja ypatingų asmeninių gebėjimų;

   pastaba: problema – alkoholio vartojimas, nes nesugebėjimas atsiminti ir išlaikyti žinias, veda prie manipuliacijų alkoholikais , nekalbant apie pašalinius efektus, kurie įtakoja pagrindinius klausimus

   išeičių yra, tiesiog reik nebijoti domėtis ir savo vaikus auklėti ne pagal lietuviškas knygas, rašytas nuo 1990 metų

   1. geriausiai isiraso avinui i atminty veiksmas.
    tai ir reikia pradeti veikti. paleznoje s pryjatnym, tuo paciu ir disciplinos pasimokyti.
    trauktis nebera kur, uz nugaros – grabas.
    destabilizacija senai sukurta – aciu tatai.
    dabar reikia visus vienyti, kol nesuvienyjo tatos provokatoriai,
    nes veliau, jau gali niekas “isdaviku“, “liaudies priesu“ nebeklausyti

   2. tai žydo būdas – avinus nukreipti keisti valdžia ir rinkti primestą naują valdžią ( pvz Grybauskaitė – avinų palaikymas netgi be jų noro – 85%)

    taigi , jokio fizinio masinio veiksmo. o kam ? Kam didelės masės, jeigu Lietuvoje problemos yra atskiri žmonės ?

    Politika nebuvo toks gudrus mokslas, kol primityvia jėga galima buvo nulemti eigą. Dabar laimi tie, kurių intuicija ir sąžinė švaresnė, nes manipuliacijų metodai puikiai žinomi, o kuriuos pritaikyti ? Nežinoma, ypač atsižvelgiant į naujųjų technologijų skvarbą

    Pagalvokit

 6. nu jo, bet 600.000 pensininku ant skurdo ribos, o streikuot atejo tik 100 per TAF mitinga, ateitu bent pora tukstanciu butu efektas, o tokiu protesto akciju, kaip graikijoi, prancuzijoi lt tikrai nebus, nes jau lietuviams gimus, jau genai tokie yra uzprogramuoti, kad reikia vergauti ponams ir viska ka ponas pasakys viskam reikia paklusti…

  1. nenorek visko is karto.
   mokinkis is zydu, kaip jie vvaldzia eme. tam jie ruosesi simtmeciais.
   aisku, mes tiek laiko neturim, bet ir prarasti nera ko, iskyrus Lietuva

 7. Geriau as palauksiu 2243 metu, kada Zemaitija vel taps didinga. O jei rimtai, tai as netikiu, kad mes galim ka pakeisti. Turi aukoti save, taciau gyvenimas yra perdaug malonus ir trumpas. Nemoku veidmainiauti. Siaip, tie atmatos labai bijo zmoniu, labai bijo, tik zmones to nezino. Ka tik per telika isgirdau zydiska “isminti“ – negali buti protingas, buk gudrus.

  1. Kas įdomiausia, jau keičiasi žmonės su kiekviena internete praleista diena.

   Taip, gyvenime yra šiokių tokių malonybių, bet pats didžiausias kaifas “padaryti gaidžius“ 🙂 tokiu būdu, jog daugiau tiem gaidžiams neliktų nė menkiausio šanso išlikti

   Ką jau padarysi, gyvenimas – kaip rimtos sporto varžybos. Už kurią komandą žaisi, su ta ir pareisi namo. Manau, palaikyti bendražmogiškus interesus ir “padaryti“ pavienius gaidžius nėra sudėtinga. Ko nebuvo galima prieš dešimt metų, galima dabar. Technologijos.

   Ateityje, po “gaidžių patvarkymo“, teliks tik vietiniai smulkūs konfliktai, kuriū dėka formuosis tesėsauga. O dabartiniame etape jokios spec. tarnybos neturi dalyvauti, nes tai visuomeninis rūpestis prieš nusikalstamą “gaidžių team’ą“. O kas kištis bandys – nei pensijos nebus, nei turtų nebus , nes turės pagrįsti jų atsiradimo kelius ( aišku, bankines paskolas prisiėmę , bet vis vien – visko nenuslėpti ).

   Tad, teisėsauga turės rinktis arba su lohais dabartiniais – socdemais, liberalais ir konservais – arba visuomenė. Laiko klausimas visiems dabartiniams vadovų kolektyvui ( o beje, neseni jie, bet jau privačiai niekas jų nedarbins ir , žiūrėk, pensijas naujom priimtom pataisom už senus vilkinimus ir falsifikavimą atims )

   Šita komentaras dalinai skirtas ir teisėsaugos vyrams, apsispręsti. Laiko klausimas, po to – bus vėlu.

 8. Dar pamirsai parasyti, kad penisninkus zudo sveikatos reforma. Mazuose miestuose uzdarinejami svarbus skyriai. Dabar paprasto tyrimo pensininkas siunciamas 150 km vaziuoti autobusu. Gerai, parems viesaji trasnporta ir gal kur nudves pakeliui, nes sveikatos irgi kainuoja, ne visi dar ir kojomis vaiksto ar pinigu tiek turi. Beje, zada ir pensijas apmokestinti ir tikriausiai ju sunkiai kaupta turta apmokestins.

 9. vilniuje norint uzsirasyti pas savo apylinkes daktara , reikia laukti , 24 dienas, tai yra daugiau nei 3 savaites , paprasciau numirti yra…
  pvz: tau didele temperatura, o antibiotiku niekas neisrasys, reikia apylinkes daktaro 🙂 o tau pasako, VERGAS KA YRA talonelis tik po 24 dienu!!!!
  po tokios sistemos atsiranda tik didesni aruoda kysiams
  ir SAM viska daro,kad tik butu korupcija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s