Gaila man to nelaimingo A.Valantino, kuriuo seserį Valstybės Saugumo Departamentas pakabino ant vokelių (lygiai kaip ir V.Uspaskichą)

Gaila man to nelaimingo A.Valantino, kuriuo seserį Valstybės Saugumo Departamentas pakabino ant vokelių (lygiai kaip ir V.Uspaskichą)

Gaila man tų Lietuvos runkelių, kurie taip smarkiai tausoja savo energija ties tais žmonėmis, kurie paprsčiausiai neturi jokio kito pasirinkimmo savo gyvenimo tolimesnei karjerai Lietuvoje. Vienas jų – A.Valantinas (dabar dirbantis teisėju), o anksčiau ėjęs Generalinio prokuroro pareigas, bet buvo priverstas palikti pareigas, nes visuomenėje kylo didelis nepasitenkinimas.Gaila, dar sykį gaila, kad daug visuomenėje debilavotų žmonių, vartojančių alkoholį ir nenorinčių skaityti to kas yra. Mat šiem alkoholio vartojantiems asmenims ( o jų tikrai daug), labiau tinka haliucinacinis supratimas gyvenimo – paviršutiniškas.

Taigi, A.Valantino sesuo , dirbdama vienoje bendrovėje išmokėjo vokeliais sumas virš 1,2 milijono litų – kas buvo susekta Valstybės Saugumo Departamento (pasinaudojus Ryšių reguliavimo Departamentu prie VSD – klausantis pokalbių ir perduodant juos STT ir FNTT pareigūnams). A.Valantino sesei – Stasei Jokšienei – tapo nebeįmanoma išsisukti, o jos brolis A.Valantinas pateko į kilpą.

Eh, A.Valantinas bandė visaip vilkinti šią bylą, netgi esant atviriems pažeidimams įvairiose stadijose. Tačiau, Mečio Laurinkaus žmonės iš VSD smarkiai jį reketavo. Ir A.Valantinui, išbandžius visus metodus, beliko tik atsistatidinti, mat metus ir penkis mėnesius sugebėjo atitarnaut “už sesers laisvę“ ( vyr. finansininkė pagal LR įstatymus neša pilną atsakomybę už finansų tvarkymą įmonėse ).

Hujowai, tikrai hujowai. O dar hujowiau, jog juobani runkeliai džiugauja ant savo alkoholinių juobanų galvų iš kito nelaimės.

Reklama

0 minčių apie „Gaila man to nelaimingo A.Valantino, kuriuo seserį Valstybės Saugumo Departamentas pakabino ant vokelių (lygiai kaip ir V.Uspaskichą)“

  1. Manau užtektų ir mums patiems pavažiuoti apie 10 minučių automobiliu nuo bet kurio miesto iki artimiausio kaimo koki pvz savaitgalį ir pafilmuoti gatvese besišlaistančius maroziukus – nuo 14-20metų bičiukai apduję nuo šnapso, galim lažintis visur Lietuvoj taip.

   1. Turejau omeny prevenciniais tikslais, kaip alkoholis daro zala is vidaus o ne kaip kazkas kazkur ji laka, tas jau seniai niekam nebeidomu.

 1. aga ir prokuroro sesuo tokia kvaila, kad eme kalbet telefonu, kaip ji algas vokeliose moka 🙂 visiems giminaiciams paskambino ir suseke:))
  nu nejuokinkit…
  paprasti marozeliai statybininkai tokiais dalykais nesneka, o cia ims kalbeti bredus tokius.

  1. nužudytas teisėjas pedofilas J.Furmanavičius taip pat turėjo daug telefonų, bet neįvertino ryšių tarnybos reguliatoriaus galimybių (VSD padalinio)

   dėl vokelių telefonų sutariamos sumos, patikslinimai, stambesnes sumas perveža į sutartas vietas

   kai gyveni taukuose, tai darai klaidas; nevisada sekasi įvertinti visų aplinkybių

   pagyvensi, pamatysi

 2. ir kas is to,kad turejo daug telefonu?!? juk seka ne pagal telefonu IMEI, ne pagal sim korteles, o pagal balso tembra…
  labai keista,kad teisejas nezinojo tokiu dalyku..

  1. Ir kaip tu įsivaizduoji sekimą pagal balso tembrą? Kiekvieną dieną atliekama milijonai skambučių, beje balso tembrą galima pakeisti su tam tikrais telefoniniais priedais.

  2. Tikriausiai nedaug kam studijuoti sritį vadinamą “kalbos signalų apdorojimu ir atpažinimu“. Mobiliojo ryšio tinkle vienam skambučiui yra išskiriamas tam tikras dažnio juostos plotis, tas žinoma priklauso nuo operatoriaus pasirinkto signalo kodavimo algoritmo, bendruoju aveju balso signalui užkoduoti ir atkoduoti pakanka 8 bitų tam, kad kalbos informacija būtų žmogui suprantama ir atpažįstama. Tad manau sekimas tik pagal vieną faktorių(kaip tarkim sako Disco – tembrą) yra gana nepatikimas – tembras gali kiek pakisti dėl moduliacijos mobiliojo ryšio tinkle perduodant signalą, dėl to teoriškai gali atsirasti ir daugiau panašaus tembro kalbėtojų (imant tinklą bendrai), peršasi išvada – naudojamasi keletu faktorių: tel. numeris, galbūt imei kodas, sim kortelės ID ar užklausimo į tinklą informacija(<- priima ir siunčia tinklui signalą, ir nusistato kuris bokštas duoda stipresnį ryšį ir ant persijungia).

 3. Normalioje salyje sitas “otmarozkas“suputu kalejime uz padarytus nusikaltimus,o lietuvoje(is didziosios raides niekuomet jau neberasysiu jos vardo)-nesios teisejo mantija.Brrr…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s