0 minčių apie „Išsigimėliai ir internete bastosi bei skleidžia savo "urodstvo"“

 1. Sionistai sukuria problemą (moters sukurvinimas), o po to ją sprendžia feminizmu (kova prieš moters sukurvinimą). Esu įsitikinęs, kad šiuos projektus Lietuvoje įgyvendina nevyriausybinės organizacijos, remiamos JAV pinigais. Pvz., Vikipartija, ką tik įkurta, panagrinėjus narių sąrašą supratau, kad čia tie patys nevyriausybinių organizacijų aktyvai + burys naivus jaunimas su prigimtinėmis asmeninėmis savybėmis kaip individualumas, konkuravimas ir visiška laisvė lipant kitiems per galvas.

  1. teisingai; blogį gydo blogiu – platindami purvą tarp nesugebančio mąstyti jaunimo;

   nėra visiškai jokios žmogiškos moralės ir suvokimo kuo užsiima – tik svajonė likt nepažeistais laikinai sukurtoje minioje

   analitika yra gerai

  2. Va butent, ka as ir pagalvojau, kad piderastizmas atsiranda tada, kada sukurvinamos moterys. Del to, ksd ju psichika yra zymiai silpnesne, jos instinktyviai bando nusimesti problema, pasamoningai bandydami atsiriboti nuo vyru, kaip priespaudos elemento. Iesko bando surasti atsipalaidavimo formu ir tada, pizdec, subyra isorinis samones kiautas. Prasideda ‘inversines samones’ etapas, kuriuo metu mos atsiriboja net nuo nemirtingumo intinkto, t.y. vaiku. Inversine samone, tai patologine busena, kada zmogaus ego pleciasi iki nenormalaus azimuto, ieskodamas sprendimo arba apsaugos. Invertuojantis samonei atsiranda depresija ir pan. Problema, kad sugrazinti inversine samone i normalia busena yra nelengva, reikalingas intelektualinis trainingas, padedantis susivokti situacijoje. Tai, ka jos daro su seksu, tai tik dopamino didinimas galvoje, kurio padidinta issiskyrima nepernes joks vyras. Is cia piderastizmas, o jos pradeda vienytis ‘kovai pries vyrus’. Cia kompleksine problema. Tai, kad visu blogiu problema yra moters gaidinimas /teisingiau, sukurvinimas/-teisybe. Jos turi pacios ieskoti apsaugos pas vyrus, o ne kovoti uz dopamino relizo galimybes /jos gi nori gyventi linksmai be rupesciu. Dopaminas, taigi dziaugsmo elementas/. Pastaruoju atveju, shiza garantuota.

  1. nedarykite sau gėdos ir taip jau nuo bukumo neatsiginsite, kol literatūros nepradėsite skaityti

   normalus žmogus pradžiai pamąsto, išanalizuoja kitų pasisakymus – norėdamas suprasti , kodėl taip sakoma

   eikite skaityti, po to komentuokite žmonių pažiūras; kito patarimo neturiu ( aišku, gaila, kad lietuvių kalba maža tos literatūros – yra anglų , vokiečių, rusų ). siūlau pasiskaityti, o vėliau reikšti užaugintą “asmeninę poziciją“

   besidominantys 14-mečiai ir tai daug protingesni už kai kuriuos čia. ir tai gerai

 2. Nu, Kantai, sėskis – dvejetas. Tik nenormalus žmogus mato tik save ir savo įsitikinimus ir daugiau nieko nenori suprasti įsivaizduodamas, kad būtent kiti čia nesupranta jo “genijaus“ ir naudoja tokią argumentaciją, kaip tu esi per “jaunas suprasti“ ir t.t. (žinokit pagal tokią logiką bus lygiai tiek pat teisinga tuomet sakyt, “kad jūs per daug nupušęs ir nusenęs išvis ką nors suvokti“).

  Feministinis frontas tiesiog juokiasi iš tokių žmonių kaip tu (ir dar garsiai), kurie mano, kad viską žino (įskaitant apie mūsų organizaciją ir tūkstantį kartų labiau nei mes patys) ir dar laidosi tokiais utopiniais teiginiais, kad tas judėjimas finansuojamas kažkokių JAV ar dar kokių nors fondų (parodykit kur jie, gal ir pasinaudosim :D). Realybė paprastai yra žymiai paprastesnė nei jums atrodo. Meskit tą Kantą skaityt ir eikit pasivaikščioti į gamtą, pakvėpuoti grynu oru..manau padės.

  1. 🙂

   kaip čia tau atsakyti , jog mąstysena pradėtų veikti.. vis vien gi nenueisi pasiskaityti savo tautiečių pagal šias nuorodas: netiesa.lt , anarchizmas.lt , sarmatas.lt (skyrelis apie globalizacija – versta iš rusų kalbos), derunkelizacija.lt – taip pat vertimai

   daugelyje vietų yra vertimai tik 🙂 nors man asmeniškai pavyksta iškapstyti savarankiškai tuos pačius dalykus, suvokiant daug giliau jų esmę ir perteikti paprastais žodžiais skaitantiems (netgi panaudojant paveiksliukus, ypatingai supaprastinant skaitymą)

   turbūt užgavo komentatoriaus “valstybė“ posakis apie fondus? net neabejoju. nes “valstybė“ kalbėjo abstrakčiai – netiesiogine forma, kaip susiformuoja žmonių pasąmonėje noras lygiuotis į tuos , kurie ryžtasi eiti sąžiningumo keliu. Tas Lietuvoje nuo nepriklausomybės laiku propaguojama, stengiatis piderastizmą ir žmogaus teises sugretinti pasitelkiant ar ten nelaimingų vaikus, ar prievartautus asmenis, ar mušamas skriaudžiamas moteris ir kitaip. Jus kaip begalvę jauną naivią bandą ant to magneto ir traukia.

   buvo tojs Jungtinis demokratinis judėjimas.. buvo ir Pūkas, ir visa kita šutvė einančiu demokratijos keliu

   o Jūs einate feminizmo keliu.. 🙂 Iš kur tai atsirado? Kokie buvo tikslai kadaise tų moterų judėjimo ? Vat tas nežinojimas ir tampa nesusipratimu – bandos raiška.

   Eikite domėtis.. Arba ne, geriau, žiūrėkite “Šok su manimi“ ar kaip ten ji vadinasi ta laida 🙂 O tai neturėsiu pramogos, jeigu visi tapsite protingais 🙂

   Ginčytis nėra prasmės, rašau tiek kiek reikia suprast eiliniam žmogui.

   1. Nu, žmogau, pavarai, dar pradžioj galvojau, kad šiek tiek juokauji, bet dabar jau darosi liūdna. Ar tu esi tiek praplovęs sau smegenis, kad manai, kad kiti tai nieko nesupranta? Galbūt manaisi esąs koks mesijas? Šiek tiek paskaitęs tavo blogą nusprendžiau tik tiek, kad jūs esate absoliutus nihilistas, neigiantis viską tam, kad pasijusti protingu ir neva “suprantančiu šį pasaulį“, nu gal kokiam visiškam niekuo nesidominčiam seniui (arba jaunam seniui..būna ir tokių) su sustabarėjusia nuomone (panašia į jūsų) ir atrodote protingas, tačiau likusiems žmonėms…. nu patylėsiu. Beje visus tuos tinklalapius esu skaitęs 😉 negalvokit kad tik jūs vienas internetą ir knygas skaitot :D:D

  1. Na, jūsų paikas sarkazmas jūsų brandžios pusės tikrai neatskleidžia, labiau primena internetinius trolius nei žmones, su kuriais galima diskutuoti. Verčiau pasidomėkite savo atsatovaujamo kelio šaknimis ir istorija bei atlikte palyginamąją analize su tuo kas esate jūs ir kaip tai atrodo dabar, būtų įdomu pamatyti kokias sąsajas rasite ir ar skirtumų kartais nebus daugiau nei panašumų, o gal netruksite pastebėti, kad senai išklydote iš kelio kuriuo ketinote eiti. Pasvarstykit šitą galimybę.

   1. ai paikas sarkazmas? o kaip pavadinti tokio lygio epitetus “p… ir šl…. sueiga“? “p….. ir k…. skatins tą ir aną…“?kaip vertinti šio blogo autoriaus apsilankymą su irgi panašaus lygio komentarais? jau nekalbant apie tai, kad yra iškreipiamos mintys ir idėjos?veltis į diskusiją su tokio lygio padarais, atleiskite, nėra jokio noro. juokingiausia, ką jūs vadinate troliais šioje situacijoje…
    a.p.

 3. Feministinis frontas :
  ai paikas sarkazmas? o kaip pavadinti tokio lygio epitetus “p… ir šl…. sueiga”? “p….. ir k…. skatins tą ir aną…”?kaip vertinti šio blogo autoriaus apsilankymą su irgi panašaus lygio komentarais? jau nekalbant apie tai, kad yra iškreipiamos mintys ir idėjos?veltis į diskusiją su tokio lygio padarais, atleiskite, nėra jokio noro. juokingiausia, ką jūs vadinate troliais šioje situacijoje…
  a.p.

  Ieškote sliekų ant asfalto…

 4. Feministiniame fronte aptikau šiuos sakinius

  “Patriarchalinės vertybės remia bei stiprina moters žemesnę padėtį šeimoje, darbe bei apskritai visuomenėje. Patriarchaliniame šeimos modelyje vyras laikomas autoritetu moters atžvilgiu.Vyrai su moterimis elgiasi kaip su pavaldžiomis sau, laiko menkesnėmis, žemesnėmis. Vyrų smurtiniai išpuoliai prieš moteris yra visuomenės iš vyrų reikalaujamo “vyriškumo”, t.y. tokių savybių kaip tvirtumas, dominavimas, užuojautos nerodymas, išskirtinis konkuravimas ir pan., apraiškos“

  Ar jums neatrodo, kad smurtą gali sukelti pavyzdžiui alkoholizmas ar paprasčiausias debilumas? Kodėl Jūs bandote supriešinti abi lytis, net jei priežastys yra visai kitokios?

  1. Be to, Jūs pritariate abortams. Koks normalus žmogus gali pritarti abortams? Reikia prieš tai žiūrėti, o ne žudyti vaikus. Kur čia moterų teisės? O kur vaikų teisės?

   Leiskit atspėti, Jūs aklai kopijuojate vakarų feminizmo bruožus, pamindami bendrą žmogiškumą. Jūs gerą idėją sukompromituojate ir paverčiate naikinimo ideologija: lyčių kiršinimu, vaikų žudymu.

  2. na, visų pirma, šį sakinį sakinį sugalvojom ne mes, o tiesiog percitavome iš http://www.sppd.lt/library/js/tiny_mce/plugins/simplebrowser/assets/file/leidinys_2_2.pdf

   kad smurtą sukelia savaime alkoholizmas tėra vienas iš mitų. taip, alkoholis gali paaštrinti vienus ar kitus “polinkius“, bet iš esmės priežastys yra daug gilesnės. jeigu kas trečia moteris patiria smurtą, tai čia negali būti tiesiog šiaip sutapimas. kitas mitas, kad smurtaujama tik asocialiose šeimose, tik kaimo gyvenvietėse ir panašiai, visa tai – mitas.

   niekas nepriešina lyčių, mes kalbam apie visuomenine santvarka, kuri pasižymi vienos lyties iškėlimu prieš kitą. siūlyčiau daugiau pasidomėti, kas yra patriarchatas ir kaip jis pasireiškia.

   kitas reikalas, kad tas pats patriarchatas diskriminuoja taip pat ir vyrus, dėl kurio daromos įtakos ir spaudimo smurtauja, serga depresija… Lietuva 13metų (iki 2006m.) pirmavo vyrų savižudybių skaičiumi neatsitiktinai, o todėl, kad kadangi vyras negali būti silpnas, jam primetamas visuomenės vaidmuo, dėl kurio negali gauti pagalbos, nes nedrįsta arba tokios specializuotos net nėra.
   a.p.

   1. Nemanau, kad kaltas patriarchatas. Net jei dominuotų matriarchatas niekas iš esmės nepasikeistų. Priežastys yra žymiai gilesnės ir kiekvienas bando pridėti savo teoriją.

  3. Patriarchaline semos forma yra pripazinta, kaip primityvi ir neefektyvi. Matriarchatas yra hiend seimos forma, taciau ji labai nelengva abiems pusems, ten yra funkciju padidalijimas ir ribos.

 5. “Tai, kad dabar kas treciai bobai jau profilaktiskai reik voztelt is alkunes i zandikauli.“ Brangus Johnsonai, tai tamstos toks poziuris i moteris?

 6. nei vienos lyties dominavimas nėra panacėja (ar tie žmonės engiami ar tie – efektas tas pats.) užtat egalitarizmas – puikiai.

  pasišalinu iš šių diskusijų – šis blogas man nekelia simpatijų, švelniai pasakius.

  a.p.

 7. o man feminizmas ir joks frontas nekelia simtapatiju, diskutuokit su ausrinom marinom povilionienenem uzdziuvusiu pzdu temom. Manau jum turetu but geda isvis reikst savo iskrypima ir toliau mulkint zmones. Neisivaizduoju ka jus galetumet naudingo nuveikt, nebent…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.