Na va, kas galėjo pagalvoti – Vilniuje BERNIUKUS PRATINA PIDERASTIZMUI nuo 1 klasės


Reklama

0 minčių apie „Na va, kas galėjo pagalvoti – Vilniuje BERNIUKUS PRATINA PIDERASTIZMUI nuo 1 klasės“

 1. Kantai, šį kartą tu neteisus.

  Visų pirma – ne nuo 1-os klasės, o nuo 10-os – tai pirma GIMNAZIJOS klasė, o iš tavo antraštės galim suprasti, kad kalba eina apie pirmokėlius.

  O visų antra, tu pamiršai kas yra mokykla ir kam ji skirta.

  Tėvai turėtų tik džiaugtis dėl tokio laimingo atsitiktinumo ar sutapimo:
  – paaugliams iš akiračio pašalintas seksualinis dirgiklis – hormonų audrų kamuojamiems moksleiviams mišriose klasėse beviltiška susikaupti ir VISĄ savo dėmesį PER PAMOKĄ skirti TIK MOKSLUI, kai prieš akis maskatuojasi ižsidažiusios išsikvėpinusios, miniakais ir plikom bambom pasidabinusios patelės.

  Kuo mažiau trukdžių psichikai – tuo geresni rezultatai, šitą puikiai žino elitinių mokyklų (tame tarpe ir Amerikos žydų mokyklų) vadovai. Todėl jose ne tik savaime suprantamas dalykas griežta tvarka, absoliuti pagarba Mokytojui, bet ir uniformos bei atskiros klasės.

  Beje, tokia tvarka buvo ir elitinėse Tarybų Sąjungos mokyklose. ELITO jaunimas visada būdavo auklėjamas taip, kad gautų maksimalią naudą ir pasiektų maksimalų rezultatą.

  Juk vaikas į mokyklą ateina MOKYTIS, LAVINTIS vadovaujant MOKYTOJUI, o ne praleisti laiko tarp savo bendraamžių. Bendravimui yra skirtos pertraukos, popamokinė veikla, mokykliniai renginiai ir laisvalaikis namuose.

  Taip kad šitie paaugliai gaus kokybiškesnį išsilavinimą, nei mišrūniukai.

  Maža to, labai tikėtina, kad po kelių metų į merginas šitie vyrukai žiūrės su didesne pagarba, negu mišriose klasėse besimokantys, nes jie nepersisotins priešingos lyties pastoviai transliuojamais seksualiniais signalais. Esminis instinktas – labai smarkiai veikia psichiką, ypač jos brendimo metu.

  1. jeigu bučiau neteisus, Sovietų sąjungoje nebūtų mišrių klasių ir taisyklių – sodinti poromis prie suolų, pažinti vienus su kitais

   yra psichologiniai dalykai, kurie nesusiję su nuogom bambom (kas beje priklauso nuo mokyklos vadovės, o ne nuo moksleivių), tie dalykai veda į tarpusavio pagarbą (tarp brendimo laikotarpyje esančių merginų ir vaikinų)

   apribojimas bendrauti, suprasti jog ir silpnoji pusė sugeba analizuoti ir gal net dar geriau (kas iššaukia pagarba), veda prie mano minėto piderastizmo

   piderastizmas ne šiaip sau buvo senovėje ir netgi Sovietų kariuomenėjė paplitęs kariniuose daliniuose – nedaug, bet tendencingai; ar dešimtokai ar pirmokai – tai ne esmė, nes kitais metais praktikuos nežinia su kuriais vaikais

   tai ką parašei yra viso labo žmogaus moralinė pusė – auklėjimas namuose, o ne mokyklų užduotis;

   pederastų klasėje kiekvienas berniukas stengsis išsikelt virš kito, būti sumanesnis ir t.t – konkuruos, o galiausiai žiūrėk ir susiras bendraminčių ir meilę galiausiai… na nenori plėstis, nėra prasmės – mokytojoms(moterims) tokias klases valdyt paprasčiau, bet joms gerai ir piderastų klasės, nes sumoteriškėje berniukai arčiau moterų ( vėl psichika bobų , kurios dažniausiai ir gina piderastizmo reiškinius)

 2. Kantai tau tiesiog paranoja pries homeseksualus, kai kurios tavo temos labai rimtos yra, bet su sita tema tu labai daznai nepataikai.

  1. Kiekvienoje šalyje skirtingai.

   Kas liečia tas, kur atskirtos klasės ir laikomasi įvairių tradicijų – pilkoji masė žmonių, aklai besilaikanti nustatytos sistemos. Kas nėra gerai.

   Tačiau jų sistemoje savaime antipiderastizmas įdiegtas, tad darydami klaidą jie to išvengia, bet žaloja psichiką, kai moterims neišlaikoma pagarba, neduodama teisė reikštis.

   Ta sistema su pilkais žmonėmis gimdo vieną klaidą po kitos, kas ir jiems patiems suprantama, tačiau “sistemos“ keisti nedrįsta.

   Na labai viskas sumaišyta, bet yra religinis saugiklis. Nelabai išeina palyginti, esant nevienodai tvarkai įvairiose šalyse, nors ir musulmonai. Taigi.. aš kalbu apie moralinę pusę ( musulmonai ją išsaugo dėka religijos, europiečiai – turėdami laisvą valią suprasti kas teisinga, o kas ne)

 3. Nesamone. Mokiniai maisomi, nes dideja konkurencija ir tada jie stengiasi vienas kitam nenusileisti.
  Elitiniu mokyklu TSRS nebuvo. Seksualinius dirgiklius pamoku gali izvelgti tik paskutiniai dalbajobai, sneketi apie juos-daugiau nei absurdas. Esme eina tame, kad norima riboti bendravima, atimti dziausma is mokiniu. Analogiski ispuoliai einant seimu, ypac daugiavaikiu, motyvuojant, kad jie siukslina daugiau. Bendravimas tarp lyciu reikalingas nuo pat vaikystes, taciau del dalbajobu samoningai naikinamas, tuo keliant piderastizma.

 4. tai didziausia lt problema,kad pvz didziausia emigracija,maziausiios algos, didziausia korupcija is ES.
  problema vien tik del geju? ar turit irodymu kazkokiu ? labai gerai,kad zmones pradeda kvailinti ir daro labai didelius burbulus del geju paradu ir kitu dalyku, tuo daigiau atitolindami nuo realiu problemu, nes Eteris duodamas toliau zmones kvailinti, kai paklausia, kodel tokia didele bedarbyse? 19,5% sako, o tai ka?!? ispanijoi virs 20 ir ka ? lygiuojamasi i blogiausius! arba siand ziurejau laida, per LTV LT radio1 programa, tai ten aiskina, kad tuos kuriuos i sibira treme tai tie isgyveno, isgyvensim ir mes… kai tuo tarpu vien ificialiai kas 5 seimo narys miliojienierius, o tai kiek ar yra?? kurie moka paslepti pinigus is atkatu?
  o jus vis su tais gejais…. jie ir taip emigruoja is lt, nes bijo buti uzdubasinti…
  tai puciamas burbulas ir butaforija…tiesiog zmoniu mentalitetas atsilikes ir tiek.nesugeba mastyt kaip normalus europieciai, pvz olandijoi geju paradu niekuo nenustebinsi… arba vokietijoje.. o cia dabar plaunami smegenys, kaip cia reikia pulti gejus… bredas visiskas…

  1. PRO, dar kartą priminsiu

   Vokietija yra okupuota JAV – NATO (finansiškai ir karine prasme); kokia ten visuomenės laisvė gali būti ?

   Vokiečiai tuos išsigimėlius su malonumu sudorotų, bet kkur gi tau.. Ten ir turkų pakankamai išspręsti šį klausimą.

   Nu nėra Lietuvoje rūpesčių kitokių, kuriuos galėtų žmonės gvildenti. Nėra ir dėmrsio atitraukimo – čia vėl žydiškieji bajeriai ( pvz kiaušus pjaus ir sakys, jog tai tai dėmesio atitraukimas nuo kokios ten korupcijos 🙂

   gyvenimas gana paprastas.. tv – uždirba pinigus tokiu keliu, kitaip konkurentai nuvers; todėl imamos pačios tupiausios gyvenimo sritys(srutos) – šok su mani, padainok, kriminalai, pagamink kartu vakarinę, užsidaryk tarp keturių sienų, homikų santykiai, olialia, modeliai ir t.t

   gi kas žiūrės mokslines pažintines laidas ? Juk vėl gi – 85% žmonių nenori kitokio gyvenimo (kai pakabinti ant alkoholio), nes tai gamtos darinys ( banda ir varovai )

   reikia šalinti alkoholizmą, pederastizmą , narkomaniją iš gyvenimo ( kas ir vyksta internete žmonių pasisakymuose), o ne tikėtis, jog apribos alkoholio gamintojus .. žmogus turi suprast esąs daug aukštesnis sutvėrimas negu alaus butelis skrandyje ir mielos haliucinacijos akyse.. vat tada ir keisis – tai ilgas kelias, nėr ko norėti pokyčių greitai

   paprasta, bet tuo pačiu esant viskam vis per tą patį – sudėtinga (eikvojamas laikas)

 5. Kame problemos? Ginkit narkomanus, ginkit prostitutes, ginkit dar ka nors. Visi zino, kad tai yra problema, kad tai yra sudas. Salinti priezasti reikia, o ne chuinia uzsiiminet reikia. Propagavimas, tai yra gaidinimas kitu.

 6. Cia auksciau Pro rasyta buvo.
  Gay paradai yra analogiski heroino prekybai. Bet, jeigu pasiziureti, kad ir i The Sun – poziuris labai neutralus, jei ne paniekinantis i tai. Tiesiog Murdoko poziuris i tai yra kitoks. Parodykit tabloida su homopropaganda. Ju nera. Jis sekancia savaite uzsilenktu.

 7. Gay paradai analogiski heroino prekybai :)) nu cia tai topas:))
  siand praejau pro viena mokykla, salia mokyklos 20 skeriu stovi ir visi ruko, max 15-16metu ir ka ? niekas ju nebaudzia.
  zinai,kiek nuo afganu heroino mirsta europoi ir rusijoi ?! ar tikrai nuo geju paradu irgi mirsta? beje , kodel ziurit vienpusiskai, nepamirskit ir liesbieciu, bet ju nepuolat, nes daug kam patinka lesbietiska erotika ir ne tik…
  taip,kad zydu itaka sutinku rimtas pavojus LT, kaip ir adamkus nustekeno lt i bankrota, bet kazkodel niekas nestreikuoja prie jo rezidencijos turniskese, o i geju paradus atbejo 1000 kaimieciu ir marozu…
  pvz USA yra toks miestas Floridos valstijoi KEY WEST, ten kaip ir vadinamas geju miestelis ir ka ? jiems sukurta aura kur jie gali buti, savotiskas inkubatorius,
  kaip ir French Riviera/Monaco,Cannes St Troppez, kur suvaziuoja prostitutes is viso pasaulio ir zvaigzdes irgi turi atskira aura…
  pvz didejancios energetines ir maisto kainos gresia nacionaliniam saugumui,
  o konkurencijos tarnybos vadovas pamate kad CHANA. tada sako: truksta pinigu,
  cia kaip ir pas grigaraviciu buvusi komisara klause kodel toks didelis nusikalstamumas: Truksta priemoniu darbui…
  eilinis smegenu plovimas ir prie to prisideda LLRI , kuris aiskina apie laisva rinka, laisva rinka ir didejancios kainos, tai kelias link vergijos ir zmones lt jau tampa nuolankiais vergais, kai puse algos atiduoti energetikams o kita puse algos atiduodi maisto monopoliams.

 8. Ne, nemirsta. Jie nuo vejaraupiu siknaskylej kencia.
  Visas sitas finansuojamas grupuociu. LT homopraganda yra pagrindinis prioritetas visuomenes gaidinimui. Ne visuose salyse taip yra. Pvz. toriai kategoriskai pries. Airijoje homopropaganda yra ypac galinga, nes neatnesa rezultatu.

 9. nematau kažkokios tragedijos – suprofiliuos vienuoliktoj klasėj, vis tiek vaikščios mišriais srautais į pamokas.
  ne visada lengva sudaryti klasę, kurioje berniukų ir mergaičių skaičius būtų bent apylygis. pat mokiausi gamtos mokslų pakraipą ir turėjom gal tik tris berniukus ir 25, o štai informatikos pakraipos klasėje santykis buvo atvirkščiais.

  be to, dešimtokai negyvena izoliuoti – tokio amžiaus berniukai jau turi moteriškos giminės draugių, su kuriom pakankamai bendrauja po pamokų. taigi – tragedijos tikrai nėr.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s