Čia keli nepraustaburniai norėjo pagvildent "greitųjų kreditų" atsiradimą Lietuvoje. Prašome

Čia keli nepraustaburniai norėjo pagvildent “greitųjų kreditų“ atsiradimą Lietuvoje. Prašome

Reklama

0 minčių apie „Čia keli nepraustaburniai norėjo pagvildent "greitųjų kreditų" atsiradimą Lietuvoje. Prašome“

 1. Tai visos arba bent jau dauguma saliu vedamos prie bankroto, to pasekoje didinami mokesciai, ir tt. scenarijus aiskus, o vietiniai durneliai tik galvom linksi ir didina tas skolas, MUSU vardu aisku… Visa europa protestuoja del sitos schemos sukeltos krizes, kuri veda pagal kai kurias nuomones prie bendros pasaulines valiutos.

 2. susitaikykit su tuo,kad lietuvoje vergai su pragertomis smegenimis ir nesugebantys mastyt, jei tikrai nestreikuos, nebent pilstuko kaukolinio ipilsi normaliai 🙂

 3. Kantai, klausimas nesusijęs su tema bet visgi: tai kur dingo Ūsas iš Brazilijos? Tolimesnio Ūso judėjimo nepavyko susekti?

  1. Na ateis laikas ir atsiras, aš gi ne fotografavas. Užsiimk detektyvo darbu ir susirasi nesudėtingai, paėmęs išklotinęs tos kekšės, kuri su pedofilu Ūsu buvo paskutiniu metu. Nesudėtinga gi.

   Anksčiau ar vėliau, jeigu pasikeis teisėsaugoje struktūros, gana lengvai atkapstys kur kada ir kaip.

   Neįdomus man tas pedofilas Ūsas su visa savo kolegų VSD dalbajuobų gauja. O tu, Kęstai . tapai visai nedažnu svečiu.. Nejaugi tik pedofilizmas ir tedomina ?

   1. Anaiptol Kantai, lankausi čia dažnai, skaitau visus straipsnius ir dažniausiai tenka sutikti su tavo išdėstytomis mintimis. Gerai būtų pakalbinti Stankūnaitę bet su tokia apsauga kol kas tai neįmanoma, o vėliau manau jau bus per vėlu. Ši kova su pedofilais yra pralošta kaip ir pats jau minėjai viename iš straipsnių. Karti tiesa, runkeliam neužteks drąsos imtis ryžtingų veiksmų.

   2. na aš vis vien tikiu, jog Rusijos spec. tarnybos susitvarkys su Bronislovo Lubio klanu.. Tiesiog intuityviai jaučiu, jog čia VSD neapsaugos tų pedrilų gero gyvenimo. Tiesiog , manau, nesikiša kol kas, nes viduje nėra išspręsta, o anksčiau laiko kištis nenorima dėl visuomenės stabilumo ( kol kas žmonės dar nėra taip smarkiai nuskurdinti kiek reikėtų pokyčiams).

    o Stankūnaitės gyvos laisvos nematysim, nors ir naudos iš jos jokios; abejoju ar ji mačiusi užsakovus mergaitės, nes jai tik vaiką terekėjo atgabenti ir išvežti..

    ši byla labai “saldi“ visai politinei santvarkai pakeisti; kažkoks iškrypėliškas negarbingas žaidimas.. bet, deja, tai atitinka diebilizmo aplinką Lietuvoje (imant visas sritis ir apibendrinant)

 4. Kantai, Rusijoj zmones taip pat nuskurdinti ir skriaudziami. Vaiku isnaudojimas protu neaprepiamais mastais. 😯 km nuo Maskvos – bedarbyste ir skurdas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s