Amerikoje arba Didžioje Britanijoje yra daug įvairių tautų, bet tarp jų purvina "čigonų žydų" įsimaišyta

Amerikoje arba Didžioje Britanijoje yra daug įvairių tautų, bet tarp jų purvina “čigonų žydų“ įsimaišyta

įspėjimas: Siūlau neskaityti, nenorintiems galvoti

Nereikia sutapatinti JAV žmonių (skirtingų tautybių) arba Didžiosios Britanijos piliečių su žyduomene – šiose valstybėse gyvena tvarkingi ir sąmoningi piliečiai, kurie taip pat nori atsikratyti tų žydų buvimu jų šalyse, nes kelia didelį chaosą finasiniame ir politiniams sektoriuje. Bėda tik viena – stiprus materialinis apsketas, kuris priverčia tamt tikrus individus parduoti savo tautos interesus dėl asmeninės naudos.

Visi mes norime taikaus sprendimo, visi norime apsiginti nuo nenumatyto priešo agresijos ir būti pasiruošę tam. Bet, turbūt, buities žmogaus poreikių patenkinimas neturi būti baigtinis tikslas ir vertėtų koncentruoti siekius į mokslą ( nesvarbu kaip stengtųsi įtikinti , jog esate netinkami tam ). Yra be galo daug antraeilių pareigų, verčiančių prisidėti prie kūrybos proceso.

JAV, Europoje ir Azijoje – esant globaliems procesams ir spekuliatyviai ekonomikai – žmonėms neduodama savarankiškai rinktis ir jie pagal tikrus modelius prijaukinami prie rinkos ekonomikos, prie “bendrojo produkto kūrimo“. Netgi ribojamos kiekvieno galimybės siekti kažko įdomesnio, o apsistoti ties primityviais dalykais – nors ir tai naudinga.

Taigi “rinkos ekonomika“ kaip instumentas valdyti visas pasaulio valstybes, žaidžiant tarpautinės prekybos rėmuose, gana neperspektyvus ir visiškai netinka šiuolaikinėmis sąlygomis. Tačiau jis veiks iki tol, kol atskirose valstybėse maža grupė žmonių valdys likusią masę per teisinę sistemą.

NB: Kaip pokyčius naujų laikų reikėtų įžvelgti Kinijos savarankiškume, atsiribojant nuo kažkokių ten valiutos vertės pririšimo mechanizmų – kas ypatingai nepatinka JAV ir Londono žyduomenei. Tai žyduomenei, kuri nedirbant parazituoja šiame gyvenime (bankai, vertybinių popierių subjektai, kredito įstaigos ir kitkas).

Aišku, dabartiniai procesai visiems žmonėms parodė, jog ekonominiai rodikliai yra viso labo tik statistiniai duomenys ir jų kaita tiesiogiai priklauso ne nuo spekuliacijų bankiniame ar vertybinių popierių sektoriuje ( per kreditus, ar įvairius išėmimus ) , o nuo paprasčiausių žmonių darbo, nedirbančių jokiam finansiam sektoriuje, o gaminančių realią produkciją ( kas Lietuvoje nėra įmanoma stambesniu mastu, kas ir neleidžia išeiti iš krizės). O štai Vokietijai, vertinančiai kokybę ir mokančiai pagaminti kokybišką produktą – gana lengvai pavyksta išlipti sausai ( be jokių ten papildomų euro emisijų platinimo Europos Sąjungoje ) – lygiai tas pats ir su Rusijos Federacija arba Lenkijos valstybe (turinčiai pakankamai gamtinių resursų).


Taigi “purvinos čigonų žydų tautos“ indėlis visame šiame procese yra gamtinių resursų kainų reguliavimas, leidžiantis perprojektuoti jų vertes į vertybinius popierius ir įvairias indeksacijas. Galutiniame rezultate paverčiant “Bendruoju Vidaus Produktu“ įvairiose šalyse ir jį prikabinti prie kreditingumo atskiros valstybės.

Vat ir visa ta globali ekonomika. Reguliuojama taip, jog iškreipti visų šalių vidinius tikrus porencialus ir likti priklausomomis nuo kitų valstybių. Rusija ir Kinija, ekonominio karo metu (šiuo metu) , paprasčiausia persiorientavimo į vidaus rinkos vystymą – įstatydama klizmą Šveicarijos žyduomenei. Lietuva gi, neturėdama jokių medžiagų, jokios vidinės rinkos – skolinasi JAV žydų spausdinamus doleriukus. Klausimas, kam ? Gėlėm prie karsto ?

Ką tuo noriu pasakyti. Reikia suprasti šio mechanizmo kenksmingą poveikį visiems ūkiams – nesvarbu ar stambus ar smulkus – apribojant jų “intencijas“(užsimojimus) veikti savarankiškai (globaliai arba viduje). Europos Sąjungoje tai padaryta per produkcijos ir pramonės reguliavimą atskirose narėse – įvedant viršutines ribas viskame (žyduomenės išmislas – kas visiškai prieštarauja tai “laisvos rinkos sistemai“). O priežiūrą kiekvienoje valstybėje atlieka minėta smulki vietinė teisinė sistema.

NB: Paprastumui, piderastai žydai padarė taip, jog automobilio  detales gamintų atskirose vietose skirtingos šalys – kas atpratina šalių vystymąsi technologijose ir moksle ( jeigu kas gudresnis , prisimins “kaleidoskopo“ žaidimą). Tad Lietuvoje prie tokių sąlygų niekada nebus įdiegta jokia gamyba.

Tiek manau pakaks suvokt kokia svarba yra smulkaus ir neribojamo verslo būtinybė žmonių gyvenime. Ir kiek svarbu perduoti visas technologijas šiems žmonėms arba leisti jiems patiems vystytis į priekį ( apie ką nuolatos ir kalba V.Putin bei D.Medvedev – technologijų perkėlimas į Rusijos Federacija antraip eikite visi nakui su savo verslais). Kai mano kieme stovi gamykla su šiuolaikiška technika, o už kampo guli reikiamos medžiagos – tereikia kūrybinės minties.

ps. visa tai parašau matydamas apibendrinta vaizdą kaip tvarkosi įvairios šalys ir link ko krypstama

Reklama

0 minčių apie „Amerikoje arba Didžioje Britanijoje yra daug įvairių tautų, bet tarp jų purvina "čigonų žydų" įsimaišyta“

  1. Dėl Vokietijos, dar buvo ten bajeris – amerikos doleriai nusėdo “Deutsche Banke“, apie 12milijardų, skirtų JAV ekonomikos (t.y. bankų sektoriaus apsaugainuo bankroto ir likvidacijos) “gaivinimo“ planui vykdyti.

  2. Šiaip vis vien anksčiau ar vėliau internete atsiras daug įdomios informacijos su šia “krize“ susijusios; apskritai ekonomikos funkcionavimas bus peržiūrėtas, nes nu visiška nesąmonė dabar;

    kas gerai, jog niekas nežino kaip lavinasi dabar žmonės būdami prie interneto – kokią informaciją skaito, kokias žinias tobulina

    dabar diplomai tampa beverčiais ir neįmanoma sužinoti ar sudaryti nuomonę apie žmogų vien turint informaciją ką jis kur baigęs ir kokios praktikos apturėjęs

    gyvenam pokyčių laikais, pamatysime; kol NATO uzurpavusi Vokietiją (per kurią eina visas interneto trafikas) – kiek pamenu Europos magistralės sueina į NATO žvalgybos centrą (gal netiesiogiai, bet), tol nebus ten tikros vokiečių nuomonės laisvės

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s