Paslaptinga istorija. Jeigu JAV turėjo išradus atominį ginklą ir panaudojo jį prieš japonus, ar vokiečiai būtų laimėję karą ?

Paslaptinga istorija. Jeigu JAV turėjo išradus atominį ginklą ir panaudojo jį prieš japonus (1945, rugpjūtis) ar vokiečiai būtų laimėję karą ?

Įvertinus iškreiptus istorijos vadovėlius ir tikrus tikslus Antro Pasaulinio karo, galima teigti, jog žyduomenė norėjo daug baisesnių pasėkmių Europoje.

Jeigu Vokietijos kariuomenei pavyktų nusiaubti Soveitų sąjungos sostinę (Maskvą) ir išsdėstyti savo kariuomenę užkariautoje teritorijoje, JAV žydams būtų labai paprasta numesti atomines bombas and Berlino ir kitų pagrindinių centrų – tuo būdu perimant visišką kontrolę Europos ir Sovietų sąjungos teritorijų.

Toks buvo tikras  JAV  žydų planas – supjūdyti tautas, leisti joms išpjausti savo stipriausius vyrus, išeikvojant karams visus žemės ūkio, pramonės resursus. O vėliau, JAV “išvaduotojai“ būtų “išgelbėja“ tautas ir pavertę nežinia kuo.

NB: Žyduomenė ne šiaip pakurstė A.Hitlerį kelis sykius kariniams manevrams. Tai buvo gana protingas žingsnis. Adolfas Hitlerio kampanija prieš žyduomene buvo labai tikslinga ir apgalvota.

0 minčių apie „Paslaptinga istorija. Jeigu JAV turėjo išradus atominį ginklą ir panaudojo jį prieš japonus, ar vokiečiai būtų laimėję karą ?“

 1. Pasaulinio elito manipuliavimas žmonija. Iš pradžių JAV rėmė Hitlerį, po to Staliną, na o po to ir Stalinas tapo priešu. JAV pripažino Izraelį. Karas jiems yra pinigai. Pasauliniam elitui ne vien žydai priklauso.

  1. nėra jokio pasaulinio elito, o yra grupė spekuliantų, kurie naudojasi neišsilavinusia žmonių dalimi; šitoje grupėje sėdi žydauja, o visų kitų tautų atstovai – tai atmatos išdavikai, užkibę ant dykaduoniavimo egzistavimo ir jie neturi jokio identiteto pagal nacionalinį priklausomumą;

   jeigu save gerbsite, tokios terminologijos nenaudosite , lygiai kaip ir neisite ant kelių klupoti prieš kokį nors veikėją

   Jiems reikalingi tokie subjektai, kurių galvoje sėdės mintis kaip “pasaulinis elitas“, “karaliai“, “prezidentai“ ir kt.

 2. Amerikiečiai buvo atlikę tyrimą po WWII ir priėjo išvadą, kad jei ne “I.G. Farbenindustrie AG“ veikla, vokiečiai net nebūtų pradėję karo, nes nebūtų turėję degalų. Šita kompanija buvo paremta JAV elito pinigais ir technologijomis. Įdomu, kad vokiečiams įsismarkavus JAV jau remia kitas šalis pagal Lendlizo planą. Įdomu ir tai, kad JAV išprovokavo japaškes užpulti Perl Harborą, tik prieš tai išsiuntė iš bazės lėktuvnėšius, palikę mėšlą išsprogdinti.

 3. Kodėl apie tokį įžymų 20 a. veikėją kaip Hitleris, tiek nedaug informacijos, dokumentikos ? Dar sklando tarp žmonių istorija, kad prieš 2 pasaulinį karą europos žydai atsisakė mokėti duoklę jav žydam į žydų “obščiaką“. Dėl to jav žydai padėjo hitleriui (kuris taip pat buvo žydas) apsiginkluoti ir pradėti karą tuo pačiu pamokyti europos žydus. Kai jav žydai suprato, kad hitleris tampa nebekontroliuojamas pradėjo remti sąjungininkus kovai prieš jį, nes išsigando, kad jiems gali baigtis taip pat, kaip ir europos žydam. Mane domina, kodėl “niurnbergo“ dalis dokumentų yra užslaptinti iki šiol, nors dabar jau 2009 m. ir nedaug liko tuo metu gyvenusių žmonių ? Ar kada nors buvo iškelta panaši versija oficialiai ? Man ši versija atrodo labai įtikinama.

  1. Adolfas Hitleris gana spalvinga ir galinga asmenybė buvo, tačiau tačiau.. Jis mokėjo pagrįsti, kodėl žyduomenė yra Europos tautų bėda ir neturi egzistuoti, nes jų pasąmonėn grudoma iškreipta psichiką (kaip sakė Petrovas savo video medžiagoje – kastruoti urodai negali būti normaliais žmonėmis)

   Teorija gal ir gera, bet žyduomenėje iki JAV ir Europoje stengėsi sukurstyti karus. Aišku žydai tokia tupa nacija, jog netingi ir savus pjauti ir naikinti vardan čigonizmo tradicijų (parazitavimo) išlikimo.

   Čigonai (tikrieji žydai) kaip sifilis – visur atsiranda kaip liga, išnaudodami žmonių menkesnį išsilavinimo lygį (tiesiog informacijos trūkumą) arba pasinaudodami skleisdami dezinformaciją tarp žmonių (čigonai žydai tą daro tendencingai nuolatos, nes pasiteisina)

   Reikia įvertinti technologinę žmogaus veiklos evoliuciją ir prieš 100-200 esančius įrankius skleisti informacijai.

   Beje, jeigu neklystu, pats A.Hitleris buvo sulyginės čigonus su žydais. Tad bet kuriam analizuojančiam lengvai ateina šios išvados. Kita grupė “čigonų“ (atstumtieji) – narkotikų platinimas visuomenėje, čigoniški žydai – dezinformacija, tautų kiršinimas ir kikenimas nuošaly (įsiterpiant laiku ir savinantis aukų turtus).

   Ir t.t.

   1. Jo, cia yra pizdec su situo dalyku. Svarbiausia, kad, esu isitikines visu 100 procentu, kad depresijos(isskyrus, kada yra kokie nors organiniai pakitimai) yra grynai pasipriesinimo ´zyduomenes¨ agresijos pries zmoniu samones forma: zmogus nenori priimti pasalines itakos, priesinasi ir jo psichika suserga, nes uzsimusk, jis nesupranta, kas su juo darosi, nes siuolaikine psichologija dar nera apibrezusi vadinamu ¨bioenergetiniu¨ saveiku formos. (Geras dalykas prisiminti Gogolio ¨Bauba¨ – giedotojas krenta negyvas pazvelges i baubo akis).
    Dar kokiu sesiolikos budamas, prie CUP stovejo privatininkas su testeriu ir siule pasimatuoti bioenergetini lauka. Ant durniaus rubli sumokejau ir jis labai nustebo, kad pas ji viskas uzsiskalijo kelis kartus, paklause, ar negeriu kokiu vaistu. Negeriu, atsakiau, tik vakar buvau nebloga krosiuka nubeges. Man tie rodikliai pochui buvo. Bet dabar, kai gyvenimas tai susikloste, kad man teko susitikti su senu zydu ir atiduoti jam dali bioenergijos, kitaip – parduoti siela. Jis padare, ka as norejau, bet bliat, psichologinis spaudimas cia buvo nerealus, faktiskai, as tapau konkreciai nuleistas arba isgaidintas (zinoma, as zydo nekaltinu del to, jis darba atliko, nors, tylomis galvoju, kad ´bioenergiju technologijos¨ jis galejo man is viso nemineti. Ar pavyks man atstatyti balansa, ar ne – nezinau.

    Bet paaiskejo, kad tokiam supistam Dubline, sios baikos yra senai atidirbtos del pacios Dublino oro specifijos ir nuolatinio skurdo: airiai yra totaliai isgaidinta ir toliau gaidinama. Tai va, blia, kokiomis technologijomis naudojasi vietiniai pyderai, cia zodziu truksta. Faktiskai, jie yra uzsilochine totaliai. Tai yra tik Dubline del klimato specifiku, nes cia emocijos yra kone fiziskai matomos, o zmoniu emociniai rysiai – taip pat, kad ir kaip tai absurdiskai skambetu. Visi gesina vienas kita isversdami akis, tada taip kabina kitu ieskodami ir kabindami kitu ïs akiu iseinacia viltis, emocijas ir t.t., kitaip tariant, viska, kas yra per jas projektuojams (o tarybiniu zmoniu galimybe projektuoti yra zymiai didesne nei vakarieciu). Ir cia yra pizdec: tu isverti akis ir gali akumuliuoti kito zmogaus (kuri pazisti ar kuris greitmai yra) projekciju forma perkeldamas ant jo savo intencija. Nu cia mane, pizdec kaip stebina. Faktiskai, zmogus jaucia, kad ji kazkas kabina, bet jis nesupranta kas ji kabina ir kodel. Cia yra totalus supuvimas ir pudymas,


 4. cia filmas tiems kurie masto globaliai , aisku ne visi sita filma supras, bet aiskus dalykas, kaip globalistai nori kuo daugiau tautu paversti vergais tame tarpe ir lietuvius.

  1. tokie dokumentiniai filmai, isversti i lt kalba, turetu buti rodomi per nacionaline tv tris kartus per diena. –

   bet negi “musu“ valdzios prachadimcai pjaus globalistine saka, ant kurios sedi!!!!!!!!!!!

   1. Vis dar netikintiems žyduomenės galiomis ir įtaka žiniasklaidai:

    Žydovcai spaudžia JAV užpulti Iraną fiziškai/finansiškai, ar invazijos būdu:

   2. įdomiai; gerai, jog JAV yra daug suprantačių žmonių, jog žyduomenę reikia izoliuoti nuo daug kuo;

    Keista, kad per tiek tūkstantmečių ši čigoniška dar nacija nesunaikinta; štai ką reiškia parazituojati nacija – įlisti į svetimas bendruomenes ir parazituoti ( grynai prazituojančio viruso veikla )

    nieko, dar porą metų to interneto ir prasidės

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s