Pagalvojus – alkoholį tikrai vartoja natūralai dalbajuobai, o mąstantys ir save ir kitus gerbiantys – netingi ir pieną pareklamuoti

Pagalvojus – alkoholį tikrai vartoja natūralai dalbajuobai, o mąstantys ir save ir kitus gerbiantys – netingi ir pieną pareklamuoti

Ir iš tikrųjų, pamąsčiau – nu negerbiu tų išgeriančių žmonių, tiesiog laikau juos mėsos gabalais kol jie vartoja alkoholį, nes naudos jokios iš jų – nei sau patiems, nei kitiems. Tiesa, šiandien penktadienis – dalbajuobai galės smagintis atskleidę gyvulišką prigimtį.


Nu, kiekvieno teisė rinktis – arba vergauti arba laisvai gyventi (deja, alkoholi vartojimas nėra laisvas žmogaus pasirinkimas). O šiam vakarui dalbajuobams (runkuliams) skirta nuotrauka, kurioje Rusijos Federacijojs prezidentai (vieninteliai pasaulyje visų tautų gerbiami žmonės) prieš žiniasklaidos kamerų reklamuoja pieną, o ne dalbajuobų taip mėgstamą alkoholį (bet kokioje formoje – vynas, šampanas, alus ar degtinė, ar dar kas nors kitkas).

Ir beje,  geriausia patikrinti ar žmogus yra dalbjuobas – jam pasiūlyti išgert.

0 minčių apie „Pagalvojus – alkoholį tikrai vartoja natūralai dalbajuobai, o mąstantys ir save ir kitus gerbiantys – netingi ir pieną pareklamuoti“

  1. taip, netgi šie žmonės puikiai supranta kokiu keliu Lietuva turi eit turėdama tokias geras žemes ir gallbūt geriausiai nusausintas teritorijas visoje Rytų Europoje (o gal ir plačiau);

   žmonės turi suprasti, jog visi kas siūlo lygiuotis į Vakarus – yra paskutiniai dalbajuobai; tokie, kurie ir sugriovė Lietuvos žemės ūkio sistemą (agrarinę pramonę);

   pienas tikrai skanus ir sveikas

 1. pienas skanus ir sveikas, tai kodel rusai blokavo ? lietuviska maisto kokybe yra labai bloga, nes E priedu yra labai daug…. tai irgi masinis nuodas yra..
  juk atvirai per LNK pasake, kad E priedu mixo, kai vienam pirage 8 priedai niekas net netiria…

  1. nu, Disco, kada objektyviau mąstysi ? 🙂

   normalūs tie kiekiai, niekas nuodų negamins – paprasčiausiai bus eliminuoti iš rinkos..

   visai kitos priežastys čia.. įvertink fašistinę partiją ir jos antilietuvišką veiklą įvairiom kryptim.. gi lietuvių tauta “travinama“ ant kitų – kas žyduomenei ypatingai reikalinga

   o tas “travinimas“ eina per daug kur; dabar fašistinis judėjimas su BYBIAKUBILIU priešaky nori atkirti Kaliningrado sritį nuo dujų .. ar apie tai rašo kas nors lietuvos žiniasklaidoje ? ne.. vienas kitas užsimena komentaruose tik

   O kodėl blokavo.. na žinai , negaila būtų ir išsprogdinti šitą debilavotą visuomenę, kad jaunimas blaivia galva užaugtų 🙂 juk tik užblokavus kelius, patys žmonės pamatė kokia valdžia jų ir kaip jais rūpinasi ir t.t.

 2. Gerimas yra uzstalines kulturos dalis, kuri yra siais laikais vakaruose nesugrazinamai sunaikinta. Todel jis praranda savo prasme. Uzstaline kultura yra auksto socialinio gyvenimo lygmens israiska. Kapitalistiniame pasaulyje ji yra beveik neimanoma.

  1. Tiesą, “gaidinimo“ propagavimas vyksta per BBC tv, geriausiu laiku – žmonėms grįžus po darbo. Žaidimas – kur spėjama terminologija, o kas nevykusiai sudalyvauja – “išgaidinimas“ komentarais. Tačiau tuo pačiu gaidinami ir tie komentatoriai senos bobelkos kaip vedėjos dėka.

   Akivaizdžiai matyt kur dedamas akcentas – “išgaidinti“, išsakant kodėl taip ar anaip pasirinko, nors faktiškai ir taip aišku – mažiau atsakyta.

 3. Taip pat kurie vartoja necenzūrinius žodžius, vulgarūs ir ciniški.
  Taigi “mąstantys ir save ir kitus gerbiantys“… taip nesielgia.
  Autorius labai gerai rašo, bet atbaido kalbos “šiukšlynas“, o bomžai čia nesilanko.
  Tikrai save gerbiančiam, dėl kalbos šiukšlių, sunku skaityti.

  1. Tie kurie negali nuo savo asmens viešumoje nusikeikti esant kitiems – ir gyvenime laikosi psichologiškai sužlugdyti, besilaikantys primestų vergams normų.

   Vat, kai pradės žmonės atvirai ( esant nepasitenkinimui ) ne tik keiktis, bet ir planuoti tam tikrus veiksmus kai kurių atžvilgiu – tai bus teigiama.

   O gailėti, slėpti nuomonę už abstrakčių pasisakymų – kam to reikia? Pasakai kas yra ir žino. Nei bereikalingai švaistytas alternatyviems posakiams laikas, nei žmogus nelieka nesupratęs – visi patenkinti.

   Dar nepradėjau vartoti vulgarizmu, nors jau reikėtų. Tai tik įvadinė dalis (pasiruošimas)

  1. pagalvojau; domėjausi ir neradau apie tai jokios informacijos; jo senelis(tuo pačiu ir tėvas, genai) buvo dirbantis ir garbingas žmogus emigravęs iš Britų salos į Vokietiją.. na o toliau klastojama pagal kaip kam tinka

   nebūna dirbančių tėvų ( o laivus statyti – reikia gerų rankų ir sveiaktos) vaikai žydais.. žydai visai kitokio pobūdžio atmatėlės, kurie nei protiškai nei fiziškai nedirba , o užsiima kitų žmonių atradimų savinimosi ( vagys – čigonai)

   mano manymu, žydai – tai čigonų atmaina; ir kuo daugiau sužinau apie juos (vertinant istoriją), tuo labiau man visi galai sueina į čigonizmą

   beje, kai kurie lietuviai netgi I.Kantą laiko lietuvių kilmės 🙂 daug mitų yra, kai taip falsifikuojamos knygos kurios papuola į mokyklas

  2. Aplamai man jo filosofija yra abejotina praktine prasme. (Gal cia zyduomeniskas mastymas). Jis absoliuciai nieko praktisko neparase, kas gali buti aktualu gyvenime. Jo filosofija nera kilusi is fizinio pasaulio stebejimo, ji net ne metafizine, o transcedencine. Del savo ligos, jo makaule uzsiee specifine protine veikla, kuri, matomai, sujudino specifinius neuronu sluokscius ir, kuriu stimuliacija tapo idomi kitiems (kaip narkotikas). Bet, zmones susipazine su jo filosofija tampa kitu pavydo objektu ir del to, gali buti tiesiog atstumiami. (Kanto tautybe cia ne prie ko.)

   ¨Zyduomene¨ paprasciausia nesupranta, ka skaitytojas turi galvoje ir ji niekina.
   Praktiniu poziuriu, tikrai i Kanta ziuriu su abejone. Ne tai, kad niekinti ji ar abejoti juo. Tiesiog man abejone kyla: kam jis reikalingas?

   Tarp kitko, salia Kanto yra kitas filosofas Fichte. Jis irgi pavare neblogai susipazines su Kanto darbais, tame paciame stiliuje. Tie, kas dar neisgaidinti, gali taip pat su juo susipazinti.

  1. gyvenime taisyklė labai paprasta: dalbjuobus traukia tokie dalykai, kurie paryškintų jų dalbajuobizmą , ir jokie mokytojai už pačius dalbajuobus nevartos alkoholio

   O alkoholio vartojimas dalbajuobams buvo įbruktas per Jezau nepaprastas galias vandenį paversti vynu 🙂

   Panašiai kaip ir su narkotinėmis medžiagomis arba rūkalais.

   Antialkoholizmo kampanija arba reklama eina tik paskutinius 8 metus, lygiai kaip ir INTERNETO atsiradimas žmonių rate. O iki to – buvo totalinis dalbajuobų kepimas – ko pasekoje Lietuvoje aiškiai matyti. Ir kitos šalys nukentėjo.

   Geriausia žmonėms kaltų ieškoti veidrodyje, tada daug greičiau susivokt sekasi.

  1. Uzteko perskaityti paskutine pastraipa paskutiniame straipsnyje ir galiu drasiai pasakyti – eikit nx su tokiom nesamonem. Vien dienrascio pavadinimas uznesa draiva siusti velniop.

 4. sunku ka nors komentuoti sia tema. Paklausiu, – ar mano mama, per savo garbinga jubilieju prie lupu pakelusi putojancio vyno taure, yra alkocholike? Nezinai nei mano amziaus, nei lyties, nei mano soc. padeties, o aukleji.

  1. galiu tik pakartoti Zdanovo zodzius, jei zmogus geria nuodus, zinodamas, kad tai yra nuodai, – tai jis shizofrenikas

   o, jei jaucia dar ir malonuma,- tai – ir mazochistas.

   todel su siais ligoniais (“kulturingai“ gerianciais) sunku diskutuoti sia tema

 5. Kiek zinau, blaivininkais patampa tik buve alkocholikai. O sizofrenikai del savo vartojamu vaistu is vis negali gerti. Tu man patinki, todel taves nepriskirsiu jokiai kategorijai, nebent negeri is idejos. Tokiu tikrai mazai. O del Zdanovo – nekenti zydu, o zaviesi puszydziais.

  1. as suprantu, ar bent nujauciu, kokia didziule jega stovi uz zydu. ir norint issivaduot is tos pasaulines kabalos , emocijos (neapykanta , zavesys) tik trukdys ir ves i aklavietes.

   jega reikia gerbt – ta prasme – ne sokt pries tanka su plyta, o is anksto kast priestankinius griovius

   as apie zmones sprendziu pagal ju poelgius ar pozicija gyvenime vienu ar kitu poziuriu i problema.

   man, “puszydis“ Zdanovas vertingesnis uz tukstancius “nuzydejusiusiu“ (pasidavusiu zydiskai kulturingo nuodu gerimo propogandai) lietuviu

  1. paminedamas lietuvius, as turejau omeny save (savo tautybe, ne tavo). –

   tsakant – lietuviai man brangus, bet tiesa – brangesne, –

   tsakant – blaivininkas “puszydis” Zdanvas teisesnis ir naudingesnis Lietuvai uz 1000cius lietuviu vartojanciu nuodus, atimancius, zudancius Lietuvos ateity.

   alkoholis nedaro skirtumo tarp tautu, jam visos tautos, kurios vartoja jy, yra geros

   ir as nedarau skirtumo tarp geros valios zmoniu, neziurint ju tautybes.

  1. kam skambina varpai?……

   tik ietuviams?

   zemaiciai irgi stovi eileje.

   nelaidok kitu, nes ir pats busi palaidotas.

   kuo greiciau palaidos lietuvius, tuo greiciau ateis eile zemaiciams

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.