Su žyduomene galima kovoti jos pačios metodais – į teismą paduodamas žydo Landsberg žydpizdukas sūnelis (taipogi Vycka)

Su žyduomene galima kovoti jos pačios metodais – į teismą paduodamas žydo Landsberg žydpizdukas sūnelis (taipogi Vycka)

Labai greitai laikas bėga , o įvykiai keičia vieni kitus dar greičiau. Visuomenė Lietuvoje progresuoja ir vis daugiau žmonių nebijo išsakyti asmeninės pozicijos (dažnai labai teisingos) apie tikrąsias gyvenimo puses. Jų tarpe atsiranda ir buvę ar esami žmonės, kurie atskirą gyvenimo dalį buvo atidavę politikai arba kenksmingai paprastiems žmonėms valstybės tarnybai.


Tokia drąsa – tai akivaizdus įrodymas, jog rimtesni ir intelektualesni piliečiai suvokia žyduomenės piktybiška funkcionavimą Lietuvoje. Supranta, jog praeityje sukurta įstatyminė bazė – tai taipogi nusikalstamas rinkinių kaupiklis, kuris suduoda stiprų smūgį paprastam žmogui, o valdininkai lieka nenubausti (nes yra numatyta labai daug valdininkams-biurokratams palankių spragų).

Kitaip sakant, žyduomenė pasirūpino savo teisumu – jų skleidžiamas melas turi būti priimtas už tiesą besąlygiškai (ką akivaizdžiai įrodo diebilavotas konservatorių kontingentas – sudarytas iš dalbajuobintų gyventojų; tiesa ir komunistų tarpe tokie patys).

Reklama

0 minčių apie „Su žyduomene galima kovoti jos pačios metodais – į teismą paduodamas žydo Landsberg žydpizdukas sūnelis (taipogi Vycka)“

  1. Na ką, smagu matyti, kad ir Pofkė žinodamas TIKRĄJĄ padėtį bent jau kažką mąsto į priekį. Tik aišku galėtų ir aktyviau užsiimti tuo apie ką kalba, tada turėtume rezultatus ar bent tai už ko kabintis išklibinti butaforinės Lietuvos pamatus, ir pradėti kurti iš naujo ir naujai, kitaip. Tik svarbu, kad statant valstybę, visokie marazmatikai (pūko fašistėliai kitokia lietuva ir panašūs sarmatai) nekištų nagų, nes visa tai gali pavirsti į visišką niekalą ir būtume vėl priversti žlugti.

  2. Tiesa, V.Uspaskich tikrai galėtų ne tik galvoti, bet irgi imtis atsakomų veiksmų – tata ir jo konservai buvo ant p. Viktoro išsidergę, kad Lietuvoje jis negali eiti valdžios institucijose vadovaujančio pareigų nes yra….. RUSŲ kilmės, absurdas iš konservų pusės, o Uspaskich šitą dalyką yra įsidėmėjęs ir diskusijose paminėjęs, tad galėtų šia korta ir pasinaudoti pasitaikius palankiai progai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s