Piderastijos plitimas pasaulyje – amoralumo skatinimas Europoje (žyduomenės metodas)

Piderastijos plitimas pasaulyje – amoralumo skatinimas Europoje (žyduomenės metodas)

Ar Jums neatrodo keistai, jog piderastai, sudarydami tokią mažą dalelę visuomenėje (panašiai kaip serijiniai manjakai, ar žudikai, ar kitokiom psichinėm ligom sergantys žmonės) keistu būdų “sugeba“ patekti ne tik į televizijos eterį, bet ir sudalyvauti filmuose kaip pagrindiniai aktoriai, tapti tam tikromis žvaigždėmis ar kitokiu viešu būdu papulti į paprastų save gerbiančių žmonių akiratį (tarkim, netgi delfi.lt straipsniai apie pyderastų žygius Lietuvoje).

Ir kodėl būtent šie ligoti žmonės nori demonstruoti savo ligas, pateikdami tai kaip normalų reiškinį ? Kas už to stovi? Kodėl mus verčia žiūrėti į šitas žmoniškas atmatas, kurias savo laiku nepastebėjo psichologai ir nepritaikė atitinakomos gydymo priemonės?

Kodėl amerikos ir Anglijos žyduomenė netgi bando “tariamais moksliniais tyrimais“ pabrėžti, kad pyderastizmas yra genais perduodamas palikimas ? Kodėl jie ieško vis įmantresnių kelių norėdami sugriauti šeimos sąvokos supratimą?

Kas galėtų atsakyti ?

0 minčių apie „Piderastijos plitimas pasaulyje – amoralumo skatinimas Europoje (žyduomenės metodas)“

 1. demonstracija = reklama, jie juk ismano jaunu paugliu psichologija, bando tokiais budais patraukti i savo prakeikta mazuma,parodo tai kaip naujausia mados israiska, gaila, kad konservatoriai yra dauguma pyderastai ir leidzia jiems daryti tokias reklamines akcijas, naudoti musu lesas, o tokie kaip vilniaus meras siknavickas ta toleruoja nes yra tocnas pydaras. sita liga – nori iskiepiti kaip norma, o visai nesenai mtv (lietuvos) labai patogiu ziurimiausiu laiku rode laida, vaivorykste ar kazkaip, tai cia ir suprantama kam jinai nukreipta ir kieno pasamone bandoma paveikti. Manau nevienam tevui atvepo zandikaulis kaip pamate savo atzala ziurincia sita svolaciu laida.

 2. Už homoseksualų stovi galingos jėgos. Skirstyčiau jas į 3 lygmenis:

  1. Homoseksualai trokšta neribojamos laisvės – savanaudiškas mąstymas. Be to, jie protestuoja, kadangi natūrali žmogaus savybė yra priešintis prieš jo valią suvaržančias normas, nesvarbu, kad jų mąstymas išsigimęs. Homoseksualai galbūt net nesuvokia to.

  2. Pasaulio elitas siekia suskaldyti ir valdyti tautas ir valstybes. Tikriosios problemos lieka neišspręstos, nes visuomenė diskutuoja išangės tematika. Pasaulio elitas veikia suskaldytoje terpėje, be pasipriešinimo. Be to, visuomenei imamos brukti liberalizmo – tariamos laisvės doktrinos, kurios aiškina, kad kiekvienas žmogus yra tik individualybė, kad mes neturime veikti išvien, kad mes neturime sukurti stiprios visuomenės. Vyksta moralinė demoralizacija ir išsigimimas – to pasekoje tampame pasaulinio elito vergais.

  3. Bendras tikrųjų valdovų tikslas – neigiamas žmonijos mąstymas, kuris lems karus, religijų diversifikaciją, mokslo neišsivystymą, materializmas. Mes turėtume eiti kitu keliu tiek link asmenybės, tiek visuomenės laisvės, prie tobulėjimo. Bet kai kurioms jėgoms PROTINGAS ŽMOGUS, kiekvienas iki vieno iš 7 mlrd., būtų jų plano žlugimas.

  Asmeniškai tikiu nežemiška žmogaus kilmės teorija, apie tai kalba daug žmonių, yra daug įrodymų, bet žiniasklaida niekada to nepateiks, nes žmonės pernelyg dar neišsivystę. Bet koks pokalbis ta tema daugeliui sukelia juokas. Bet šiaip amerikiečiai naudoja ateivių technologijas jau 50 m., Hitleris irgi turėjo projektų. Tie doleriai, kurios JAV pumpuoja pasauliui, naudojami kariniams tikslas, slaptų technologijų kūrimui. Vien JAV yra apie 200 požeminių miestų, kurie iš jų yra 2 km gylyje (kaip Umbrella iš Resident Evil).
  Visi JAV prezidentai, išskyrus Kenedžius, buvo giminės. Šie žmonės valdo žemę jau tūkstančius metų.

  1. manau, truputį perlenkiama realybė; kodėl ?

   1. Išsigimėliai yra iš prigimties silpni žmonės ir jokios laisvės netroška šie urodai. Kad nesuvokia – tai tiesa;
   2. Deja , nematau, jog bruktų “individualybę“ – labiau brukomas “gaidinimo principas“ (Labas Lietuva nuolat tą pabrėžia), kuriuo metu vieni siekia kituose rasti save; kitaip sakant, pakišamas vienas principas ir visi gaidžio eilute seka iš paskos ( Lietuvoje – Šokiai per TV – diebilų auditorija tampa suformuotos grandiens rezultatu);
   3. Žmonijos mąstymas neigiamas? Ar tiksliau , sekantis iš 2 punkto “gaidinimo principas“ ?

   Ir aš sutinku su asmens ir visuomenės bendravimo dariniu, siekiant ateities. Tačiau dėl ateivių – pasuoju. Požeminiai miestai – turėtų būtį, bet ne griozdiški, o arti 2000-5000 personalui apimti (statyti galimo atominio karo realybei).

   Dėl prezidentų nežinau, nežinau kas valdo žemė tūkstančius metų, kai karuose daug ką išpjaudavo su visom giminėm. Mano manymu to negali būti nes nėra logikos.

   Beje, Londono metro – tai taipogi požeminis miestas. Kokia čia slapta technologija ? Ir kol kas negirdėjęs apie slaptus ginklus. Tūkstančius metų naudojami : manipuliacinės informacijos (religijos pvz) sklaida ir brutali jėga (karinė). Kaip ir galingiausi ginklai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.