Jau greit spalio mėnuo.. O Pedofilų agentūra – "Achemos grupė" – toliau nė garso (kada žiniasklaida pradės domėtis B.Lubio seksualiniais nuotykiais)

Jau greit spalio mėnuo.. O Pedofilų agentūra – “Achemos grupė“ – toliau nė garso  (kada žiniasklaida pradės domėtis B.Lubio seksualiniais nuotykiais)

Ruduo, šiltos dienos vis baigiasi ir dažnai lietus suvaro pažįstamus į siaurus ratus, kuriose jie vieni kitiems pradeda įkyrėti iki ankstyvo pavasario. Tokiu laikotarpiu pastoviai įvyksta keisčiausi sprendimai žmonių likimuose ir apsiverčia daugelio gyvenimas. Lyg ir reikėtų prisiminti Pedofilijos skandalo rezultatą, artėjant Valstybės Saugumo Departamento įvykdytos žmogžudystės sukakčiai.

Įvykė pokyčiai nesmarkiai pakenkė “Achemos grupei“, nes didžioji dauguma gyventojų (deja, runkelynas) prisibijo netgi kalbų ar minties pagalvoti, jog “Achemos grupė“ – o konkrečiai Bronislovas Lubys – gali būti to Pedofilijos klano vadeiva.

Ką jau padarysi – runkelių tauta. Kuri ypatingai atsiskleidžia socialiniame tinkl – facebooke, pateikdama savo supratimus apie gyvenimus ir konkrečiai apie esamą problemą su pedofilijos byla.

Tikrai turiu konstatuoti – nemąstantis ir nenorintis mąstyti runkelynas. Kuris džiaugiasi atradęs, jog runkelis ne tik jis, bet ir šalia gyvenantys kaimynai ir taip toliau. Kas mane labai nestebina, žinant kokio lygio intelektas pas 85% žmonių.

Stebina tik tai, jog esamas bukumas išstatomas kaip privalumas. Pasirodo, runkeliu būti Lietuvoje yra garbė.

Reklama

0 minčių apie „Jau greit spalio mėnuo.. O Pedofilų agentūra – "Achemos grupė" – toliau nė garso (kada žiniasklaida pradės domėtis B.Lubio seksualiniais nuotykiais)“

 1. Kas įdomiausia – kolega papasakojo, kad achemos grupės kompiuteriai turintys priejimą prie interneto negali atverti puslapių turinčių žodį “seksualinis“, o čia jau ima galvoje kurtis įvairios sąsajos.

  Ekrano nuotrauka, kurią gavau:

 2. nu jo tai buvo galas lietuvos demokratijai, nes jos nera, nes visoi ES leido streikuot, o lt neleido..
  tai del ir vel eilinis fiasko:/
  turi buti masiniai streikai, kaip vienoi turtingiausiu ES saliu Briuselis.
  streikuoja ORO UOSTAS!!!! lietuvoje tai butu fantastika….
  profsajungu vadai irgi yra geri apsimeteliai.

 3. Tikrai, tas mitingas ir man pasirode tikra parodija. Pas mus visuomet taip. Reikia, kad biednoji tautos dalis nesukiltu- se jums siuksle Sustauska. O, Lietuvelej dar nera nacionalsocialistu (i ka zydeliai dantis galas?), se jums debila Murza. Juokingiausia su zemaiciu partija. Pries keleta metu toks klaipedietis intelektualas Miceika isteige Zemaiciu partija ir susirgo, o toks Skarbalius (politinis prostitutas), pasinaudojo proga, apsisauke partijos pirmininku ir iregistravo kicine partija. Tokia mano nuomone.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s