Homoseksualai ir pedofilai ruošiasi įteisint savo santuokas Lietuvoje: LESBO parūpino jiems progą

Homoseksualai ir pedofilai ruošiasi įteisint savo santuokas Lietuvoje: LESBO parūpino jiems progą

Štai ir pildosi visi planai , pagal kuriuos LESBO D.Grybauskaitė padeda homoseksualams ir pedofilams (bet kitokiems išsigimėliams) sunaikinti moralinę postsovietinę visuomenę. Dabar jau homoseksualai galės nevaržomai darbintis į darželius ir visas 8 darbo valandas laižyti mažamečius vaikus, mokinti berniukus lytiškai santykiauti tarpusavyje, o mergytes versti bučiuoti kitas mergytes. Štai Jums, runkeliai (prezidentės gerbėjai) , ir realybė.

Šiaip , diebilus galima dar atskirti pagal jų kalbas apie toleranciją – tai dažniausiai tokie, kuriems savo laiku niekas nejobnino per galvą už iškrypusią gyvenimo filosofiją.

Beje, karininkams ir kitiems spec. tarnybų vyrukams – šie iškrypėliai anksčiau ar vėliau ir Jūsų  vaikus palies. Tik jau bus vėloka, nes darželiuose arba mokyklose paveikti vaikai, laikui bėgant sunkiai pajėgūs sutvarkyti savo pasaulėžiūrą. O traumuota psichika – patys žinote kaip atsiliepia gyvenime.

Reklama

0 minčių apie „Homoseksualai ir pedofilai ruošiasi įteisint savo santuokas Lietuvoje: LESBO parūpino jiems progą“

  1. Paskaiciau ir kazkaip toptelejo i galva is kur toje musu prokuraturoje ir VSD visokiu iskrypeliu privise? Juk vyriskas kolektyvas.

  2. Neimanoma isvegti. Tai pripazintas ES trendas – gaidinimas nuo pat vaikystes. Kam reikalingos partnerystes sutartis – is viso neaisku. Bet ´santuokas¨ jie sudarineja del turto jungimo. Tiko kada jie skirsis, kad butu teisinis pagrindas sakutes dalintis etc.
    Cia gal ne i tema, bet truputi del postsovietine visuomenes. Russkij zurnal kazkur tenko skaityti, kad zymiausius poslinkius tarybineje visuomeneje atlikdavo ne tingiu aparatsiku deka, atsiradusiu partijoje karjeros troskulio deka, bet buten buvusio revoliucionieriu gvardijos nariu deka, turejusiu atidirbta izvalga manevruose ir todel gebedavo atlikti efektuvius stumdymo veiksmus visuomeneje. Stalinas atidirbes tokius igudzius sugebejo efektyviai momentaliai pakelti sali is griuvesiu per rekordini greiti, taciau partiniu vietiniu pydaru buvo uzterstas ir apsmeiztas. Ka gales efektyviai atlikti isgaidinti ir ¨prisitaike¨ prie galas zino ko, spreskite patys. LESBO irode save kaip ekonomiste prasta, nes nesugebejo LT nieko padaryti. Dabar, kol susilaikyme, reik manyt, bent jau politikoje ji bus atsakingesne. Nepamirsti reikia, kad Dalka yra isgaidinta pati. Ji puikiai suprtanta visas savo nesamones kitaip, bet praeitis ir ES gaidinimo planai ja ipareigoje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s