Nesuprantu, kam tas cirkas su imitacinėm žmogžudystėm ? Pirma pedofilui A.Ūsui, o dabar imituos L.Stankūnaitės

Nesuprantu, kam tas cirkas su imitacinėm žmogžudystėm ? Pirma pedofilui A.Ūsui, o dabar imituos L.Stankūnaitės

Juk vis vien pasikeis valdžia ir bus patikrinti tie kapai, kuriuose palaidoti svetimi kūnai. Ir ekspertai, daugelis kitų žmonių, dalyvavusių tose imitacijose bus patraukti jau tikrąjai baudžiamajai atsakomybėn – kaip grupinio nusikaltimo dalyviai.


Nejaugi balvonėliai teisėsaugoja tiki, jog VSD (Valstybės Saugumo Departamentas) toks galingas? Taigi ten DALBAJUOBAI JUOBANI susirinkę, kurie nei A nei B nemoka. Tai tiesiog DALBAJUOBŲ STRUKTŪRA, kuriai suteikė viršįstatyminę galią konservatoriai bei pseudo-komunistai veikdami drauge.

Nu nebus tu pseudo-komunistų ir fašistų konservų, ateis kiti. Konfiskuos taip ar taip Jūsų visų turtus, nes neturėsite kaip pagrįsti jų atsiradimo. Gi tokie laikai ateis, nes tai vyksta visur.

Naivūs, oi naivūs runkeliokai. Tikrai šunauja. Jokio supratimo.

Reklama

0 minčių apie „Nesuprantu, kam tas cirkas su imitacinėm žmogžudystėm ? Pirma pedofilui A.Ūsui, o dabar imituos L.Stankūnaitės“

  1. Neveltui visi jos teismai atideliojami, tai kazkur turetu buti spalio 7-11 dienomis, nes kas leis jai pareiksti itarimus?

 1. manau bus savižudybė.Po tokio spektaklio tiesioginiame eteryje pranešimas,kad vargšelei neatlaikė nervai jau nebenustebins.

 2. Tikrai labai daug kas sutampa, juk ir Usas dvi savaites iki spalio 5 sake zurnalistei, kad mane nuzudys, tik aiksu ginkla iki spalio 5 stalciuje pamirso. Tai buvo pirma rezisura pries teisejo nuzudyma, po to pries savo laidotuves irgi issiverke apie tai, kaip ji nuzudys, todel buvo suvaidintas eismo ivykis su Uso broliu, neva Usa norejo uzmusti, tik byla nutraukta kazkodel abipusiu susitarimu, dabar Stankunaite pasako, kad ja nuzudys Venckai. Cia jau viskas aiku kas ruosiama ir kas bus apkaltintas.

 3. Be to, ne ji viska rezisavo o Matonis su Kliunkos pavaduotoju, buvusiu kgbistu, tai jie liepe jai sneketi ir nepamirsti pasakyti, kad ja nuzudys Venckai. Namanau, kad tai bus savizudybe. Be to pasikviete tik savus zurnalistus, Miliute, kurios vyra nzude VSD toje vietoje kur Laurinkus mego lankytis, gaidleis ir lavaste. Pasitiketi matyt galima ne visais o tik savais zurnalistais, nes jie klausia ka galima klausti o ne ka nori klasuti.

  1. Tik va ir jie nera tuom tikri, kad ji susigrazins dukra, todel ruosiasi viskam. Pvz atidelioja kada pareiks arba neparieks Stankei kaltinimus, pati Stankunaite atoidejo net mergaites globos teismo diena apskustama neskundziama nutarti nes pats teisejas pazadejo, kad pirma pacia pedof byla perziures ir tada spres. Jie bijo kaikuriu saziningu teiseju, todel tempia ir tempia laika. Jeigu atsitiktu taip, kad Stankunaite neatgaus dukters iki spalio 7 (atsivercia pedofilijos byla)arba jos iki to laiko nepaims ekspertizems tada visko gali buti arba ji zuti arba pvz susirgs advokate arba Usiene.

  2. Manau, jie jau suprato, kad mergaites susigrąžint per Stankūnaitę nebepavyks. Jie ten žino kur kas daugiau nei mes. Manau, Šileikai nepavyko įrodyt savo versijos, ir Stankūnaitei turėtų būti pareikšti įtarimai. Todėl buvo pakeista taktika ir Stankūnaitė paleista blevyzgoti į eterį blizgėdama savo intelektu. Patikėkit, ne be reikalo tai.
   Iš kitos pusės, susidaro įspūdis, kad be galo bijoma, kad įvyktų bent vienas pedofilijos bylos posėdis. Nežinau, kokia info ten turėtų būti paviešinta, bet manau, kad reikšminga. Todėl spėju, kad Stankūnaitė iki to posėdžio turėtų būti kažkokiu būdu eliminuota(tegu saugo ją Dievas).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s