Žyduomenė pasitelkus programavimo specialistus kuria virusus išvesti Irano branduolinės jėgainės automatiką iš rikiuotės (skaityti ir suprasti būtina)

Žyduomenė pasitelkus programavimo specialistus kuria virusus išvesti Irano branduolinės jėgainės automatiką iš rikiuotės (skaityti ir suprasti būtina)

Sveiki visi

Vėl kenkėjų tematika, kokie ir kodėl jie būna. O tiksliau – ką tik  neįtikėtinai buvo atrasta kodėl ir kaip atsirado vienas virusas, kuriuo istoriją paviešino Alekas – http://secureblog.info

1) Jau kelis mėnesius internetu bastoti galingas virusas (trojanas) – Stuxnet. Produktas(virusas) pagamintas ypatingai profesionaliai, galima sakyti, jog tai inžinierinės minties šedevras. Savo plitimui naudojantis pačius naujausius Microsoft produktų spragas (nors vieną iš tų spragų Microsoft ką tik pataisė, bet kitos liko netaisytos). Šios spragos nėra standartinės, nėra pavojingos paprastiems vartotojams – jos “gražios“ tam tikrą prasmę. Nesuprantantys gali tuo patikėti, o profesionalai sužinoti detaliau čia – http://www.securelist.com/en/blog/2291/Myrtus_and_Guava_Episode_MS10_061

2) Pasirodo, jog šis trojanas nėra nukreiptas į paprastus vartotojus. “Kenksmingoji funkcija“ šio viruso aktyvuojasi ne ant paprastų kompiuterių, o atakuojant programuojamus loginius kontrolierius PLC (kas tai yra – http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BC%D0%B8%D1%80%D1%83%D0%B5%D0%BC%D1%8B%D0%B9_%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BB%D0%B5%D1%80 )

3) Pagrindinės šalys kurias atakuoja šis virusas – IRANAS ir kitos arabų šalys. Bet bendrai – IRANAS.

Įvertinant visą šią informaciją, Aleksas daro logines išvadas:

  • – tai “pramoninio sabotažo ginklas“ (sukelti baisią katastrofą Atominėje elektrinėje arba kitur);
  • – kas ir kodėl tai padarė? Kas – Mosadas (Žyduomenės saugumo tarnyba). Kodėl – Bušero Atominė elektrinė Irane.

Ar Jums nėra baisu ? Man – taip. Gana baisoka realybė.

Tačiau dėka internetinės bendruomenės ŽYDUOMENEI NEPAVYKO realizuoti savo sumanymo, nes pasaulio tautos greitai pastebėjo šį virusą ir pradėjo ruošti  atnaujinimus operacinėm sistemom.

NB: Beje, gali būti, jog MICROSOFT specialistai bendradarbiavo su MOSAD žvalgyba ir atskleidė “skyles“ operacinėje sistemoje. Todėl MICROSOFT produktai neturi būti taikomi valstybės institucijose – tai žyduomenės platforma, kurios pagalba jie gali išgauti slaptą valstybių informaciją.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s