Pasiduoti negalima. Su jais tik vienas kelias, kurį siūlo patys komentatoriai

Pasiduoti negalima. Su jais tik vienas kelias, kurį siūlo patys komentatoriai

NB: Mes išlikome dėka nuolatinių kovų ir žudynių – toks žmogaus evoliucijos proceso likimas ( vertėtų suprasti )

Reklama

0 minčių apie „Pasiduoti negalima. Su jais tik vienas kelias, kurį siūlo patys komentatoriai“

  1. Žinoma, tačiau iš šito blogo ir delfio komentatorių apie tai niekad nesužinosi. Jie niekad ir nepretendavo būt objektyvūs. Jei ekonomika kyla, tai kyla per mažai, bet kas su iniciatyva yra išsišokėlis – mes čia tik sėdim ir laukiam, kol kas nors kitas viską padarys. Vienas girtas, įlėkęs į medį, reiškia kad VISI lietuvoje yra girtuokliai, nemokantys vairuot, o viena prostitutė stoties rajone leidžia daryti išvadą, kad visos moterys Lietuvoje – tokios. Iš vieno žmogaus padaryt stereotipą apie visą tautą – jokia problema.
   Dreba iš piktumo vien išgirdę žodį “tolerancija“ nes net patys savęs netoleruoja. O destrukcija ir agresija – puikūs būdai problemoms spręsti (nieko pastatyt negalim, tai bent nugriausim). Jie aplink nemato nieko gero, nes paprasčiausiai nenori matyti.

   Tačiau, gerbiamas skaitytojau, nepadaryk tos pačios klaidos ir nepamanyk, kad visi žmonės Lietuvoje tokie. Šitie tik jaučiasi nepatogiai, kai šalia jų kažkas jaučiasi geriau, todėl ir bando jam primest savo pasaulėžiūrą.

   Beje, tas skelbimas dėl kraujo dešinėj – pataisykit, bet 4 (IV AB) grupė, gali priimti kraują iš visų kitų grupių – donoras gali būt bet kas su teigiamu Rezus (>85% populiacijos). Čia Nulinė (O) grupė tik sau gali būt donoru. Pasitikrinkit naivumą: http://www.vtv.lt/naujienos/lietuvoje/elektroninis-laiskas-spastai-jautrioms-sirdims.html

   1. Dabar medicinoje laikomasi praktikos naudoti tik identiškos grupės donorus, O grupė naudojama ekstra atveju, kai jau nebėra vilties surasti identišką donorą. Naudojantis ta pačia mažesnė rizika – tiek atmetimo, tiek dar kitokios.

   2. Beje, kaip suprantu ponas esat gan išpampęs tolerastas. Bet tokie bijot riebesnio žodžio savo adresu ir imat gintis argumentais “kaip gera yra kabint į išangę“… Ką su tokiais dar diskutuot. Pataisykit jei klystu, neįsižeiskit smarkiai, jei non-intentionaly gavosi man.

   3. 85% moterų Lietuvoje neturi savigarbos ir yra prostitutės

    85% vyrų Lietuvoje geria ir yra alkoholikai

    Ką tu bandai įtikinti savo subjektyviu požiūriu iškreipiant faktus ? Destrukcija ir agresija sakyti tiesą ? Neprieštarauk gyvenimui. Vienas žmogus ir yra visos tautos veidas (D.Grybauskaitė) – bevaikė (arba benkartų gimdytoja), be šeimos , atsakinga už valstybę (tokia situacija 85% šeimų rate).

    Dabar dėl kraujo. Ar tu toks naivus bailys, jog viskuo nepasitiki ?

    Šio blogo tikslo ir poveikio tu kol kas dar nesupranti, sprendžiant iš pasisakymo pirmajame sakinyje.

    šiek tiek kritikos

 1. Vienas toks gere. Gere 30 m. ir, kas juokingiausia, beveik visus tuos metus niekur nedirbo. Islaike ji vargse zmona. Budama labai darbsti ir dora, kantriai nese savo kryziu – maitino ir girde savo brangenybe. Pati vyro, karts nuo karto, buvo musinejama, daug metu miegojo ant grindu, nors uz savo uzdirbtus pinigelius buvo nusipirkusi puikiausia lova. Butu buve viskas gerai, bet vyrukui nuo ilgalaikio lakimo istirpo smegeneles ir jis savo maitintoja taip sumuse, susparde, vos nepasmauge, kad si palikusi viska, pabego is namu, issinuomojo buta ir savaite laimingai gyveno. O vyrelis, kai suprato, kad verge nebegris, siandien puole kartis. Butu ir pasikores – zmona su kaimynais be samones nukabino. Uztad zmona sugrizo – pilna meiles ir gailescio. Nezinau, kodel aprasiau sia istorija. Manau, kad gailestis zudo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s