Kodėl žydai Lietuvoje kiršina lietuvius su lenkais ?

Kodėl žydai Lietuvoje kiršina lietuvius su lenkais ?

atnaujinta 15:59 , delfi.lt: Lietuvos Vyriausybei siūloma iki šių metų lapkričio 1 d. parengti ir patvirtinti Holokausto aukų atminties Lietuvoje metų programą, skirtą holokausto aukoms atminti, mūsų tėvynainiams, kovojusiems prieš fašizmą, ir žydų gelbėtojams pagerbti, Lietuvos žydų istorijos ir kultūros paveldui atkurti ir įamžinti. Nutarime taip pat siūloma numatyti lėšų šiai programai finansuoti.

Žydų partija – konservatorių fašistinė organizacija (du viename – fašizmas ir žyduomenės tarnai) – kurie drauge naikina lietuvių tautą visomis įmanomomis priemonėmis. Paradoksalu – pačių lietuvių pinigais.

0 minčių apie „Kodėl žydai Lietuvoje kiršina lietuvius su lenkais ?“

  1. Jų tokia prigimtis – jie nemato, kad buvo žmonių linkėjusių jiems gero, bet matyt jiems negana, jie save pastoviai deda į aukos vietą, dažnai net iki absurdo prieinama. Pvz.: iš niekur Lenkijoje buvusiose konc. stovyklose “žuvo milijonai“, kasmet tie skaičiai mažėja (iki mažiau nei puse milijono, paskui dešimtimis tūkstančių per metus nukrenta skaičius ant kelio ženklų į šias vietas – holokaustas yra LABAI išpūstas biznis), nes pasitelkiami liudijimai ir kiti istoriniai tyrimai. O jiem lenkas ar lietuvis, koks skirtumas, tegu pjaunasi.. gaila, kad taip yra, aš už taikius sprendimus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s