"Diebilvisuomenė". Arba, kaip gerai gyvent tolėliau nuo jos

“Diebilvisuomenė“. Arba, kaip gerai gyvent tolėliau nuo jos

Nereikia stebėtis kaip sparčiai degraduoja vietinė visuomenė Lietuvoje, kurioje belikę vergai ir jų giminaičiai. Nestebina ir jų “natūralūs įžieduoti (žydų) nacionaliniai“ poreikiai girtuoklystei , vertinami kaip nacionalinės vertybės.

Nestebina ir 85% moterų prostitučių visoje valstybėje, kurios neturi jokios savigarbos – pradavinėja vaikus, gyvena iš vaikų paramos arba parsidavinėja pačios už alaus ar sidro butelaitį bare (kavinėje).Iš tikrųjų, gerai būti tolėliau ir nematyti kaip pakampiais bastosi šie “dieblvisuomenės“ nariai.

NB: Valdžios sprendimai atspindi tautos poreikius (Gyvenimo tiesa, dažniausiai)

0 minčių apie „"Diebilvisuomenė". Arba, kaip gerai gyvent tolėliau nuo jos“

 1. Caras su žydeliais pradėjo girdymo kampaniją Lietuvoje, kad lietuviai nesipriešintų imperinei valdžiai ir neorganizuotų sukilimų. Anoks čia nacionalinis paveldas

 2. Suomijoje, lygtai, legalizuota. Bet, ten mokinukai gerai pavaro vienas ant kito su ginklais pavasariui atejus.
  Del moteru, tai tiesa. Bet jos irgi puikiai supranta, kad su tokiu priejimu, praejus 10-15 metu, daugiau niekas nieko joms neduos. Nekondicine preke jau bus.

  1. Tos debiles tapo inversines. Tiesa, ne visos. Bet ispustos galima is karto siusti nachui. Kodel Silevicius pasiunte Atlanta? Taigi, ispusta bjaurybe, kuri nieko neitraukia, o tik skaiciuoja tavo “teises“, kitaip tariant, jos galvoja, kad jos ‘atiduoda meile’, bet is tikro, jos nepriima taves.

   1. Kažką panašaus teko patirti, buvo vieni tokie santykiai su viena pana, vėliau permąsčiau eigą ir supratau, kad buvau absorbuotas ir panaudotas kaip aksesuaras vienadienis, šlykštu kai pagalvoji. Apie jausmus net nesinori pradėti kalbėti.

   2. Žmonės skirtingi. Nėra visi tokie diebilavoti – tai tik 85 %. Beveik kiekvienas, kuris savęs tuo nelaiko, bet … deja toks yra. Aišku iš padorumo to nepasakysi, bet jeigu prieštarauja – labai lengva sukurti jam veidrodį prieš akis.

    Likę 15 % tai užtektinai. Ir šiaip , tos pačios taisyklės visur. Mes tiesiog konstatuojame tai, kas buvo nuolatos slepiama nuo žmonių. Galbūt, ateityje, žmonės pradės keistis ir vertinti kuo galėtų būti.

    Iš kitos pusės.. rašau jau antrą sykį šį žodžių tandemą – “zolotij milijard“ (auksinis milijardas).. turi daugiau prasmių

    7 mlrd populiacijos ir 1 mlrd – beveik toks pats santykis prie 85% ir 15% ( tiesiog atsitiktinis logiškas sutapimas ); reikia tik protingai filtruoti žmones

    Diebilvisuomenėje minėta filtracija reikalauja pastangų – todėl neverta tikėtis paprastumo

 3. O ka, “naturali atranka“, argi ne debilizmas? Tai JTM, is cia visos bedos ir kyla. Debilinimas tampa norma, kad pasijusti ‘protingesniu’, t.y. uzlipti vienu ‘naturalios zmonijos vystymosi’ evoliucijos laipteliu aukstyn, kada fizine jega ir ginklas turi buti lemiami kriterijai. Tad, jeigu atsisakoma sito, reiketu atsisakyti ir ‘naturalios atrankos’.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s