Dėl Drąsio Kedžio nelaimės. Kaip ją išspręsti tokioje komplikuotoje padėtyje. Intuicija kužda dvi alternatyvas: deginti teisėsaugininkų namus arba išvežti mergaitę į užsienį

Dėl Drąsio Kedžio nelaimės. Kaip ją išspręsti tokioje komplikuotoje padėtyje. Intuicija kužda dvi alternatyvas: deginti teisėsaugininkų namus arba išvežti mergaitę į užsienį

Kitos išeities nematau. Nes materialus turtas yra viskas ką jie turi sukaupę per savo gyvenimą. Viskas kas juos tarpusavyje sulaiko nuo “įdavimo“ – tai nesąžiningų būdų įsigyti namai (konkrečiai imu prokurorus).

NB: Kaip tai daroma? Pilmas benzinas arba kitas degus skystis į butelį ir gaminamas “molotovo kokteilis“. Informacija internete. Jų gailėti neverta.

Ar spėtų sureguoti vietinė mentų fauna, jeigu kažkam šautų į galvą , privažiavus su mašina ir mestelėjus ant namo stogo Molotovo Kokteilį, padėti atsikratyti prokurorams nesąžiningu būdu įgyto turto?

Jeigu bus sudegintas nors vienas namas tū teisėsaugininkų – jie nebeturės ką prarast ir iš pykčio bei supratimo, jog dabartiniais laikais daugiau nebepavyks gyvento prabangoje, įduos kolegas be gailesčio.

NB: Padegimais laisvai gali užsiimti jaunesnioji karta. Ką jai prarasti ? Vis vien emigruosite. O kažkokių ten dykaduonių prokurorų gaisrai – na pramoga visuomenei ir tiesus kelias išspręsti šią bylą.

Jie gi tiek metų nusikalstamais keliais kaupė tuos turtus, tegu pasišildo rankas.

Antras variantas užtruks daug ilgiau. Tai mergaitės išvežimas. Apie tai esu jau pasisakęs.

Reklama

0 minčių apie „Dėl Drąsio Kedžio nelaimės. Kaip ją išspręsti tokioje komplikuotoje padėtyje. Intuicija kužda dvi alternatyvas: deginti teisėsaugininkų namus arba išvežti mergaitę į užsienį“

  1. kantai, nepyk bet tamstos noras pakurstyti jaunus besmegenius(as padariau tokia isvada is tamstos issireiskimu) deginti, zudyti…nemanau jog cia yra iseitis…nors pilnumoje suprantu, jog Lietuvoje tokia situacija, kai backoje rugstantis alus sauna per dangti…tai TURI IVYKTI ! Bet kokiu budu? Smurtas, kuri pats skatini, tai cia yra pati paskutiniausia veiksmu galimybe, bet duok Dieve iki to dar tikiuosi nedaejom ir nedaeisim…BET !!! Jei valdzia per ateinancius 6 menesius nesusipras(o tuo labiau artimiausiu metu), tai kas ten zino, gali buti ir visas Seimas apmetytas molotovo kokteilias….Visuomene ne kvaila prezidentes molotovo kokteiliais nemetys, nes ir durniui aisku, kad LT ne prezidentinis valdymas….ir visos supuvusios kirmeles sedi Seime….Vas juos molotovo kokteiliais butu visai ne pro sal apmetyti…

  2. Na taip, smurtas niekada nėra išmintis, išskyrus tai, kai kalbame apie savo ateitį ir Lietuvis valdžią. O žmonės yra atvirkščiai – nėra tokie protingi kad mėtytų į grybcę. 🙂 O to griebtis reikia, nes valžia kitaip nesupranta ir nepradeda elgtis žmoniškai – tiesiog nesiklauso kaip asilas atvestas prie vandens ir tu jiems nepaaiškinsi, kad Lietuvoje yra žmonių kuriems net maitintis ar naudotis elektra vakare, yra prabanga.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s