Emigracija … kaip dirbtinis procesas, paleistas išsiurbti iniciatyvius iš svetimų valstybių

Emigracija … kaip dirbtinis procesas, paleistas išsiurbti iniciatyvius iš svetimų valstybių

Stebiu ir matau, jog emigracija tai nėra žmonių pasirinkimas susirasti geresnį gyvenimą, nėra ir pinigų siekimas kažkokime tikslams, nėra ir saugesnės ir patikimos vietos šeimai kurti. Tai yra primestinis dalykas. Ypatingai primestinis dalykas naujoms Europos Sąjungos šalims.

Ir, kas juokingiausia, mane stebina tie įvairūs apribojimai, kuriuos dirbtinai taikė tam tikros šalies, jog nukreiptų emigracijos srautus į tam tikrus regionus.

Viso labo šešerius metus Lietuvos respublika Europos Sąjungoje, o jau akivaizdžiai nebelieko stipriausios kartos joje – beliko tik žalias jaunimas, kuriam bepramiška toliau konkuruoti tarpusavyje, nes tobulėjimo nebus (tuo labiau, dar auga kita jaunesnė karta iš paskos).

Šis emigracijos procesas nėra orientuotas į senesnius žmones, o tikslingai nukreiptas į gyvenimo nemačiusį jaunimą, kuriuo realybės supratimą gana lengva iškreipti ir priversti gyventi pagal naujas gyvenimo taisykles (tiesą, jiem faktiškai daugeliui tai pačios pirmos – kas stipriai sugriauna jų gebėjimą objektyviai vertinti aplinką).

NB (paslaptis): Nesant iniciatyviems šalyje , lengva manipuliuoti esame valdžia ir pakreipti socialinio sluoksnio vystymą tam tikra kryptimi – tarkim , susinaikinimui.

Turbūt, jeigu dar nepragėrėte myžalais smegenų, suprasti link ko eina Lietuva ir visi priimami sprendimai.

Tai kažkokio baisaus daug mandresnio mechanizmo dalinis procesas.

Netgi dabartinė prabėgusi ekonominė krizė smarkiai sudavė tik silpnoms Europos Sąjungos narėms, išvaikydama dar didesnę dalį jaunimo iš šių valstybių. O šioje vietoje, tik du metai. Dar efektyvesnis laikotarpis ir priemonė.

Koks bus sekantis žingsnis ? Kas pajėgtų atspėti ? Manau, apribojimas finansų šioms valstybėms, suformuojant ilgalaikę krizę ir beviltiškumą, kas galutinai pakirs abejojančius išvažiuoti ir planuojančius sugrįžti nuo savos šalies.

Ir to ženklai jau matosi…

Jaunimas atskirtas nuo tėvų ir negaunantis jokių patarimų – yra tik mėsos gabalai. Jų dauguma.. Tai tik išskaidyta darbo jėga.. Ir daugiau niekas. Tuo labiau prijaukinta prie žolės arba alkoholio.

Baisu tai, jog Jūs to nesuprantate (netgi skaitant tai ką rašau; tikėti ar ne – Jūsų pačių reikalas, bet suprasti – kiekvieno žmogaus pareiga). Jūs nepajėgiate apie tai kalbėti, nes didžiulė duobė Jūsų žiniose ir negebėjime savarankiškai analizuoti, o tik pasikliauti kažkieno kito nuomone.

Žaidimas .. kuriame žaidžiama tautų ateitimis…

Reklama

0 minčių apie „Emigracija … kaip dirbtinis procesas, paleistas išsiurbti iniciatyvius iš svetimų valstybių“

 1. Apie vaikų atskyrimą nuo tėvų, anūkų nuo senelių – teisingai pastebėta. Tai ne tušti žodžiai. Tas ryšis labai svarbus, ypač jaunesnei kartai.

 2. Nes emociniai rysiai tampa matomi kone vizualiai labiau degeneravusiu masiu atstovams, kuriu kuriu kiekis vis dideja. Butent jie atsakingi uz saitu naikinima. Geriausias pavyzdys -komercine britu smulki spauda, kur daugiavaikes seimos tampa smerkimo objektu, nes kenkia gamtai ekologiniu poziuriu-didelis automobilis, padidintas siuksliu isskyrimas etc.

   1. Latviu medikai emigruoja i Vokietija, nes jauciamas sios srities specialistu trukumas, tik kolkas nezinau kokio masto reiskinys cia su tais broliais latviais.

 3. Lietuvių emigracija primena tam tikrą šoko doktrinos variantą. Yra 3 šoko doktrinos taikymo etapai:

  1. Katastrofa (karas, sovietų sąjungos griuvimas ir t.t.)
  2. Didžiulė privatizacija (nes visuomenė yra šoko būsenoje po įvykusios katastrofos ir negali pasipriešinti)
  3. Susidorojimas su opozicija (įkalinimas, propaganda, emigracija)

  Emigracija – tai susidorojimas su lietuvių tauta, kad ji daugiau nebepakiltų ir nepasipriešintų valdžiažmogiams. Prisiminkime Adamkevizc, Žemkalnio, Kubilo straipsnius, kuriais bandoma sukiršinti emigrantus su Lietuva. Ar žinote, kad Kubilas turi 3 patarėjus žydų klausimais ir tik 1 jaunimo? Tikrai tikiu, kad emigracija gali būti suplanuotas nusikaltimas. Prisiminkime USAID programą, SOroso fondus. Opozicijos nebuvimas yra rezultatas. Nėra opozicijos – nebus kam pasipriešinti valdžiažmogiams ir pasaulinei valdžiai. Emigracija eliminuos šią opozicijos susiformavimo galimybę visiems laikams

  1. tai ne vien lietuvių tauta; yra daug šalų iš Rytų Europos, kurioms pritaikytas šis metodas

   Taip, opozicijos , atrodo, nebuvo nuo Nepriklausomybės atgavimo laikotarpio. Nesmagu

  1. na semtis reikia idėjų iš šios vieno žmogaus iniciatyvos

   o kažkas už kažkuo stovi – neverta galvoti, jeigu suprantama, jog gyvenimas – tai ilgalaikis procesas; jeigu žydai manipuliuoja – tai yra ilgai, ne vakar atsirado;

   rimta organizacija – tai Jūsų asmenybės, o daugiau nieko rimto nėra; jeigu būsite įdomus, aplink Jus visada bursis vienminčiai žmonės, o jeigu laikysitės bandos – ir taip aišku kuo pasibaigs

   žmogus tuo ir nuostabus, jog jame slypi tam tikra užkoduota informacija, kurią nėra taip paprasta ištraukti į tikrovę

 4. bet tai lt kaip yra jei esi ne toks kaip visi esi pasmerktas, jei mastai truputi kitaip nei banda, taves nelabai supranta, zmoniuu siauros paziuros yra labai blogai.

  1. matai, problema ne žmonėse, ne aplinkoje, o kiekviename individe (aišku, jeigu tai normalios orientacijos subjektas)

   nereikia pasikliauti kitais, nereikia tikėtis, jog sulauksi pagalbos; nereikia netgi tikėti tuo, jog kažkam apskritai esi reikalingas;

   esmė tame, jog dabartinės demokratijos problematika (manau, paaiškinsiu kodėl jai “nesiseka“ pilnai įgyvendint savęs) tai pastovus ir tendencingas agitavimas jungtis į bendruomenes; tai yra gerai, bet tuo pačiu ištrina unikalumą atskirų žmonių – todėl demokratija (ar kaip ją ten) nėra tai ko reikia šiuolaikinei visuomenei

   pvz yra internetas, kuriame vieno žmogaus nuomonę gali išklausyti daugelis (pvz, delfi.lt komentarų sritis) ir būti tiesiogiai paveiktais… keista, netgi trijų raidžių kombinacija (rus.) perskaitoma..

   problema pačioje sistemoje, nes Lietuvoje kaip ir visame pasaulyje, dar nėra išvystytas internetas.. deja, nėra (negalima vertinti inovacijų plėtros pasiekimą, jeigu dauguma liaudies lankosi pažinčių svetainėse ir skelbimuose)..

   kiekvienas turi užsiimti tuo kas jam norisi (jeigu nepavyksta, galima emigruoti – aišku nė kiekvienas pajėgus) – nereikia dirbtinai kištis į kitų reikalus, tiesiog dalintis informacija… daugiau nieko nereikia .. gyvenimas pats laikui bėgant sustyguos aplinkybes

   šis gyvenimo etapas – informacijos dalijimasis, o mes patys atsirenkame kur tiesa, o kur melas; esme pirmoji karta, kuri laisvai disponuoja informacija

   čia lyg bet kuriame kitame moksle ar kokio produkto kūrime – norisi kažko teigiamo, bet suformuoti tikslams reikalingas informacijos kaupimas (ne to falsifikato, kurį išleidžia moksliniai institutai už pinigėlius; beje, sekantis įrašas tą atskleis, imant JAV vieną tokį pizduką 🙂 Ir , jeigu netingėsiu šian parašyti, visą ką viršuje išdėsčiau bus kaip įrodymas. Nes šis pizdukas iki šiol renka informacija būsimiems ėjimams.. Savaime kažkaip išeina užvesti ant to kelio..

 5. Gal kazkiek prie to pacio IBM priimtas i LT isskestom rankom, kokia jusu nuomone, ar tikrai musu mokslininkai tokie durni jog nemoka savo isradimu uzpatentuoti ar tai dar vianas gudrus zingsnis nutekinti (parduoti) protus is Lietuvos legaliai ?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s