Briuselio žydai ruošia video (animacijos) mažamečių tvirkinimo programas – lietuviams teks apsivalyti nuo savų padugnių

Briuselio žydai ruošia video (animacijos) mažamečių tvirkinimo programas – lietuviams teks apsivalyti nuo savų padugnių

Kaip matote, vyksta intensyvus visuomenės naikinimas imant moralinę žmogaus pusę. Kasmet , o dabar kas du – tris mėnesius sugalvojamos nauji būdai kaip Lietuvoje į pasąmonę įgrūsti isigimėlius kaip normą. Šaltinis: delfi


Jaunimas turi suprasti, jog laikas susijungti dėl vieno bendro priešo – tai Europos Sąjungos žydų, sėdinčių Šveicarijoje ir Briuselyje, norinčių sugriauti galutinai Lietuvą. Ne šiaip šie žydai tiek metų gadino santykius tarp latvių, lenkų, rusų, lietuvių ir kitų tautų.

Turite būti pasiruošę ypatingiems įvykiams – ypatingai palaikant fizinę formą.

Reklama

0 minčių apie „Briuselio žydai ruošia video (animacijos) mažamečių tvirkinimo programas – lietuviams teks apsivalyti nuo savų padugnių“

  1. Šiknapisiai vėl imasi subliminal messaging metodo – pažiūrėt užtenka į vieno iš tų veikėjų(šviesesnio padarėlio) “veidą“ – tiksliau ten kur turėtų nosis būtį – varpos galvutės formos snukelis – netiesioginė varpos projekcija į mažojo žiūrovo smegeninę. Tvirkinama net ir tokiu užslėptu psichologiniu teroru… Gėda ir apgailėtina..

  2. Atvirai sakant, man yra klaiku nuo siu tendenciju. Liudniausia, kad jos yra uzkreciamos, tiesa, galima skirti, kad tik primityvieji imlus, tad su tais galima daug nesierlioti. Bet… Siow nesamones Airijoje prasidrjo is kart po antros Lisabonos. Man mano zydas panaudojo sia technologija, tiesa, nera pagrindo suabejoti jo intencijomis, bet tai yra tragiska.Privestinis proto atsisakymas. /Turejau, jo asisakyti norint surasi akies pazeista muskula/. Akys, tai sielos ar proto veidrodis. Visos nesamones vyksta per sicia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s