Kodėl amerikiečiai mulkina "runkelišką pasaulio dalį" aiškinant, jog išvedė savo kariuomenę iš Irako ? Kodėl žydai vėl mulkima mus?

Kodėl amerikiečiai mulkina “runkelišką pasaulio dalį“ aiškinant, jog išvedė savo kariuomenę iš Irako ? Kodėl žydai vėl mulkima mus?

Žiniasklaida yra gana primityvi šiais laikais, jeigu pradedi skaityti žmonių blogus ir lyginti juos su žurnalistų pateiktais straipsniais. Matomas akivaizdus skirtumas, kur žmonės (nepriklausomi blogeriai) nušviečia esamas problemas, o kur už pinigus žiniasklaida formuoja nuomones (CNN, BBC, Telegraph, Delfi, LRYTAS, LNK, TV3 ir kitkas).

Pastebiu, jog protingesni ir sumanesni žmonės daugiau nebeskaito vien kokių politinių, ekonominių straipsnių tuose informacinėse priemonėse, o ieško alternatyvių šaltinių – tokių, kurie savo mąstymu ir analizėm užkariauja auditoriją be jokios papildomos reklamos.

Taigi, dabartiniais laikais , netgi kiekvienas iš Jūsų nebeskaito straipsnių, o tenkinasi antraštėmis, nes – paradoksalu – Jūs sugebate nuspėti turinį. Kodėl? Nes tai primityvus nuomonėss formavimas – kalimas į galvą to paties dieną iš dienos. Ir Jums paprasčiausia nusibosta, tad ir paberiate komentarus – ir esate visiškai teisūs.


Tad kodėl JAV žyduomenė “negrožopinio“ (aut. teisės) Obamos burna (o tai vis dėlto Šiaurės Amerikos gyventojų balsas, manant, jog taip) klaidina daugelio pasaulio šalių gyventojus? Kodėl pasitelkiama demonstratyvi purvasklaida, norint sudaryti tokį stiprų klaidingą įspūdį netgi patiems Šiaurės Amerikos gyventojams ?

Juk paskelbimas, jog JAV palieka 50 000 tūkstnčių kareivių Irako besikuriančiai demokratijai prižiūrėti , skamba ganėtinai neįtikinamai. O kur aptarnaujantys personalas ir 75 000 tūkstančiai samdytų privačių asmenų vykdyti Irako gyventojų genocidą ? Kodėl nutylima apie privačias agentūras, kurios su mielu noru iššaudo stipriausius Irako vyrus, kurie turi kažkiek žinių ir ima į rankas ginklą, kovai prieš okupantus ?

NB: Beje, privačios firmos – tai tie patys JAVkareiviai , kurie vysto JAV ekonomiką žudydami Irako gyventojus ir už tai gaudami pasakiškus doleriukus, kuriais ir pakelia JAV ekonomikos lygį. Gal norėtumėte pasiskaičiuoti koks efektas to ? Įvertinant ginklų, sprogmenų, karinio transporto (lėktuvai, sraigtasparniai, tankai, inžinierinės mašinos), medikamentų, įvairių gyvybės, socialinio draudimo sumas ir t.t – ilga seka.

Taip, šiuo metu Irake (po išvedimo kariuomenės) yra dislokuota arti 200 000 karinio personalo (kareiviai, civiliai, CŽV agentūra, privačios firmos vykdančios operacijas už pinigus), kuriam pavesta likviduoti vis iš naujo užaugusius laisvės siekiančius Irako gyventojus. Kitaip sakant, per dešimt metų karo, buvo nužudytas pats stipriausias genofondas Irako valstybės  (turėtumėt susimąstyti apie Lietuvišką emigraciją svetur, karinį ir politinį-ekonominį spaudimą). Liko tik jų vaikai, kurių likimas iš anksto žinomas. O po jų – niekas.


Tad “išvedimas“ kariuomenės viso labo buvo ambicijų slopinimas, suvokiant, jog ir skirtingų valstybių politikai yra tik eiliniai runkeliai, atsitiktinimo dėka patekę į valdymo organus. Ir būtent šiems diebilams atlikta “pamaloninimo“ akcija, iškreipiant jų ir taip silpną realybės suvokimą.

Reklama

0 minčių apie „Kodėl amerikiečiai mulkina "runkelišką pasaulio dalį" aiškinant, jog išvedė savo kariuomenę iš Irako ? Kodėl žydai vėl mulkima mus?“

  1. Taip visiska teisybe!!! tik labai mazai runkeliu masto globaliai, tai dauguma nieko ir nesuprastu ka cia raso… tik matai kai tu tokiom temom rasai, tai nebereikalo, Nato stebi tave:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s