Jeigu Jūs norite būti protingesniais, nemanykite, jog viskas daroma vien dėl pinigų. Principas: pinigai yra tik priemonė tikslams pasiekti

Jeigu Jūs norite būti protingesniais, nemanykite, jog viskas daroma vien dėl pinigų. Principas: pinigai yra tik priemonė tikslams pasiekti

Tol kol jauni, tol sudėtinga suvokti šią teisybę, nes daugelis suaugusiųjų nepajėgūs patekti nei pavyzdžių, nei deramo paaiškinimo šios griežtos taisyklės.

Piniga yra tik priemonė įvairiems tikslams pasiekti ir jokiu būdu nėra galutinis tikslas protingesnių žmonių. Pinigai virsta tikslu neišsilavinusiems, nepatyrusiems asmenimis, kuriais lengva manipuliuoti ir daryti tolesnę įtaką jų sprendimams.

Dažnai girdite, jog ne piniguose laimė ar kokią kitą patarlę panašaus turinio. Tačiau patikėti tuo nenorite, o vertėtų.

Šis finansinis instrumentas buvo protingai pritaikytas įvairių materialinių ir nematerialinių daiktų vertei įkainoti ir juo išspręsti ginčus dėl jų kokybinės ar kiekybinės išraiškos, supaprastinant verslo santykius tarp žmonių. Tačiau ilgainiui suveikė žmogiškoji prigimtis, norinti kompensuoti vienus trūkumus kitais – kaip pvz. anksčiau žmonės stengėsi sukaupti didesnius kiekius įvairių maistinių atsargų (tarkim grūdų), vėliau žemės plotų (kartu su miškais) ir kt. Ir toji prigimtis virto pinigų kaupimo tikslu (grynųjų arba popierinių).

NB: Kodėl gi žydai? O užduokite sau klausimą koks jų kompleksas? Kraujomaiša. Kastracija. Išsigimimai.

Tas ilgai negalėjo tęstis (prisiminkit lobių paieškas arba piratų salas, kurs slėpdavo skrynias su monetomis ir brangenybėmis – juk tai visai nesena istorija), nes koncentracija vienų rankose sukeldavo trūkumą kituose – kas nepatikdavo tretiesiems. Gimė manipuliacija, gimė padirbinėjimas – atsirado “žyduomenės sindromas“ (1680-1750 metai).

Žydai pamatė, jog ši žmonių silpnybė gali pasitarnauti jų tautos išlikimui ir įgyvendinti kadaise išgalvotą pasaulio užvaldymą. Nes beveik kiekvienas materialinio pasaulio atstovas tapo priklausomas nuo turimo pinigų kiekio ir jų vertės. O tai smarkiai įtakojo visus žmogaus gyvenimo aspektus ir jam nepaklusti žmogus neturėjo alternatyvos (idealoginė religija – buvo jau pasenęs manipuliavimo arba išlikimo metodas).

Tai paaiškina, kodėl kartais girdite, jog žydai niekuo dėti , o egzistuoja dar kitos grupės žmonių, gebančių žaisti šį “materialinių vertybių svyravimo žaidimą“. Taip, egzistuoja, nes toks jau pasaulis, kuriame žmogiškos dvasinės ambicijos daug aukštesnės už bet kokį materialumą. O materialumas tik priemonė iškelti vidinius samprotavimus į paviršių ir užkrėsti jomis kitus.

Ši grupė žmonių – tai europiečiai, kuriuose istorinis (arba kultūrinis) paveldas slypi genofonde ir todėl iki šiol neįmanoma sunaikinti laisvo žmogaus pasirinkimo sprendžiant kokioje aplinkoje ir kaip jam gyventi ( panagrinėkite architektūrinį grožį senųjų Europos sostinių ).

Tačiau, grįžtant prie to ką norėjau pasakyti.

Dabartinis amžius leidžia teisiniais instrumentais įtakoti visuomenės gyvenimus per įstatymines privalomas bazes. O priėjimą prie tų bazių turi kiekvienas žmogus, kuris dažnas tampa priklausomas nuo materialinio sindromo (“žyduomenės sindromo“).

NB: Juk ne šiaip yra sugalvotas posakis: skupas kaip žydas, arba “Ar tu žydas?“ ( štai Jums ir logine seka atskleista realybė)

Būtent šie asmenys ir yra pagrindiniai parazitai, nes nesugeba atskirti asmeninių interesų nuo visuomeninių, kas savo ruožtu pagimdo korupciją ir tuo sekančius nusikaltimus ( neatsakingumas->teisinė aklavietė->girtuokliavimas->smurtas->medicinos atsaini pagalba->savižudybės arba kitokia seka).


Būtent šie asmenys priima pačius baisiausius ir didelę žalą atnešančius sprendimus visuomenei. Būtent jie tampa žydų spekuliacijų aukomis tuo nesuprasdami – virtę materialinės pasąmoninės realybės aukomis. Todėl ne vien žydai kalti dėl esamų sunkių laikotarpių, jeigu jiems pavyksta užčiopti minėtas aukas antru manipuliavimo įrankiu (pinigais – Europos Sąjungos paramos lėšos).

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s