Padvėsęs komunistų vadas (A.Brazauskas) paliko kompromituojančią informaciją savo meilužei (Kristinai) iš bufeto

Padvėsęs komunistų vadas (A.Brazauskas) paliko kompromituojančią informaciją savo meilužei (Kristinai) iš bufeto

Kitaip nebūtų paprasta bufetininkė reikalavusi sau prezidentinės rentos, o visi dykaduoniai nusikaltėliai politikai tam pritarę kartu su visai tautiniais dykaduoniais Seimo nariais.

Komunistų lyderis protingai padvėsė, pramąstęs saugią ateitį savo meilužei. Kuriai labai norisi visuomenės dėmesio ir lengvo gyvenimėlio mokesčių mokėtojų sąskaita.

brazauskas

NB: Na kaip galima taip? Netgi bufetininkė gyvena iš vargšų mokėsčių mokėtojų pinigėlių. Juk tai apgailėtina realybė, leidžianti čiulapimpalinėms bufetininkėms išlaikyti ne vien save, bet ir visą giminę.

Turima medžiaga pagimdė dar vieną užgaidą – tapti Seimo nare per ateinančius rinkimus Lietuvoje į Seimą. Tuo privalės pasirūpinti socialdemokratų (komunistų) partija, antraip bufetininkė suduos baisų smūgį komunistų partijai (socialdemokratams), kas bus fašistinei organizacijai (konservatoriams) į naudą.

Reklama

0 minčių apie „Padvėsęs komunistų vadas (A.Brazauskas) paliko kompromituojančią informaciją savo meilužei (Kristinai) iš bufeto“

  1. zinai tokie dalykai manes jau nestebina,cia lietuvoje, tai jau kaip ir norma, bet va kad susirinke seimunai pradejo bedavot,kad nEgali viesai bufete lakt darbo metu, O CIA JAU BEDA.

  2. Kantai pamatytis pragertu runkeliu salyje, po kokiu 5 metu ji ir premjere gali tapti, nes runkeliai ir prasigere kaimieciai ja 100% isrinks, pagal sentimentus,kad prie AMB buvo geriau!!!! pamatysi!!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s