Kodėl žydai provokuoja karui siūlydami deginti koraną ?

Kodėl žydai provokuoja karui siūlydami deginti koraną ?

Norėčiau žinoti atsakymus, ar Jūs suprantate kam tai reikalinga..

Reklama

0 minčių apie „Kodėl žydai provokuoja karui siūlydami deginti koraną ?“

 1. Paprasta – ORDO AB CHAO arba ORDER OUT OF CHAOS – kuo daugiau chaoso aplinkui – tuo lengviau viska suvaldyti, ypac kai ta chaosa ir pats sukelei.

  Cia del pirmo klausimo.

 2. Priminkite man, kas ten toks po antro pasaulinio karo, įsibėgėjus komunizmo statybai, gyvuliniuose vagonuose lietuvius [ir ne tik] į Sibirą trėmė?! Stalinas tai jau švaruolis – tikra komunistinio humanizmo ikona. O jei kas kaltas, tai tik žydai 😀

   1. Tai ne b*, jokio. Gyvuliniam vagone tik gėrimų nepasiūlo. Ir išvis, ko jie visi skundžiasi – iškraustė žmones iš namų, nemokamai nuvežė, rado darbą medžius pjaut kažkokioj sušiktoj negyvenamoj užšalusioj dykvietėj ir badu numirt paliko. Juk skamba taip patraukliai palyginus su tuo, ką veikia dabartiniai emigrantai kažkokiuose kapitalistiniuose vakaruose, ar ne?
    O kam juos išvis vežt reikėjo? Tie visi inteligentai ir Lietuvoj puikiai dirbo, tik negerai, kad to sifilitiko politiką kritikavo. Taip negalima, jis gi neklysta ir Lietuviams tik gero nori. Tai ir išvežė juos iš namų, o į jų vietą pristatė rusų ir virėjų valstybei valdyt.
    Eikit jūs, komunistai.. Nacizmą nugriaut reikėjo, o komunizmas pats sugriuvo su savo tokia logika.

 3. Dėl Hitlerio – jis ir buvo žydas, o persekiojo jis krikščionius. Jo pagrindiniai vyriausi parankiniai – visi buvo ŽYDAI.

  Viena is jo citatu: “Christianity is an invention of sick brains: one could imagine nothing more senseless…“

  ===

  Kas del paciu zydu – jie net ne tikri zydai. Apie 90% visu pasaulio zydu yra CHAZARAI (Khazars).

  Tarp 700-800 AD metu gyveno teritorijoje tarp Kaspijos ir Juodosios juros, kur dabar yra Gruzija, ir aplinkui. Prieme zydu tikejima karaliui paliepus, del saugumo sumetimu (is kaires puses teritorijos buvo pletojama krikscionybe, is desines puses – islamas, jie pasirinko viduri).

  Viska galima atsekti pagal azijos mongolu genus, ir ju paplitima.

 4. Provokuoja manau tam, kad vis dar yra tikinčių, kad ne vyriausybė ir už jos stovintys amerikos žydai sustygavo 9/11 ir nori vėl pakreipti publikos opiniją reikiama linkme -> “teroristai kalti/ musulmoniškų kraštų ekstremistai/al kajieda/ bla bla bla“. Bin ladenas CŽV bendradarbis, Al qaeda – vienos iš FTB-CŽV duombazių pavadinimas.

  Kas dėl Mantvydo pasakymo – tikrieji žydai, etnokultūriniu ir lingvistiniu požiūriu yra viena iš arabų genčių, hebrajų kalba priklauso arabų-semitų grupei(į šią kalbų grupę pati tikroji arabų kalba neįeina).

  Hitleris turėjo savotišką testą – patikrinti ar Stalinas nebuvo žydas, ir taip Hitlerio spėjimas pasitvirtino – Stalinas nebuvo žydas, nes jo ausų speneliai nepriaugę prie galvos, o yra šiek tiek žemiau to taško kur ausis jungiasi su galva.(Rodyta per dviejų dalių vokiečių dokumentiką per LTV, apie Molotovo ir Ribetropo susitarimus bei Stalino ir Hitlerio karus).

  Pipedas – jei tavo šaltinis apie tai yra istorijos vadovėlis po 1990 metų, tai tada nebežinau ką tau ir atsakyti, nebent, kad per daug abstrakčiai ir iš tolo į viską žiūri, nėra taip paprasta kaip tau NORĖTŪSI kad būtų..

 5. Kantai, o del ko musulmonai pastoviai degina US veliavas? juk kiek ziurejau per CNN kunigas daug ka teisingai pasake. Islamo krastuose yra daug terorizmo mokyklu…
  jie daznai degina veliavas USA ir elgiasi kaip laukiniai…
  pvz toks kaip Pakistanas niekam nereikalingas. skurdas ir badas ir visas pasaulis dbar turi jiems padeti?
  pakistane vyrai dirba uz 4 USD per diena ir 2 USD isleidzia maistui OI OI KAIP BLOGAI, kaip viso pasaulio mass media tai rodo, bet jei paskaiciuotum pagal kainas, tai LT praktiskai tas pats. tik kazkodel masines media priemones nerodo to viso skurdo, kaimu su uzkaltais langais ir t.t.

 6. Manau Hitler tikrai buvo zydas, bet vykdomas genocida turejo tiksla juos istremti is dabar vadinamos Europos ir sukurti zydu sali, kas ir buvo padaryta, po visu situ tremimu berods 1947 metas zydais okupuota Palestina buvo paskelbta zydu valstybe.

 7. Jau kas kas, bet žydai trokšta karo.
  Adolfas Hitleris NEBUVO žydas, gal turėjo žydiško kraujo ( jo tėvas, manoma, turėjo žydiškų šaknų) bet nebuvo žydas. O dėl ko jis nekentė žydų? Pirmas variantas – jo tėvas mušė jį bei išprievartavo motiną jo akyse, taigi dėl to jis ir galėjo nekęsti žydų , nes jo tėvas buvo pusiau žydas. Kitas variantas – jis mylėjo Vokietiją, nors ir pats nebuvo vokietis. Tuomet Vokietija kentė nuo žydų – jie tiesiog sugriovė visą šalies ekonomiką ir ji buvo ties sunaikinimo riba. Tai galėjo būti nebe valstybė, nes žydai savo nešvariomis prekėmis ją užteršė, savo prekyba jie ją tiesiog sužlugdė. Hitleris teisingai padarė , kurstydamas žmonės prieš žydus. Galiausiai , trečias variantas – jo motina sirgo krūties vėžiu ir nuo to mirė. Jos gydytojas buvo žydas, bet jis nė nepasirūpino, kad Hitler išgyventų ilgiau nei išgyveno. Dar viena priežastis Hitleriui nekęsti žydų.
  Žydai tuomet nebuvo angėlėliai ir tuo labiau dabar nėra tokie.
  O Stalinas nebuvo taip pat geras, vis dėl to komunizmas Rusijoje labiau viską siaubė , o ne tvarkė. Bet jis nebuvo toks žiaurus, kaip kad žydai aiškina.
  Tegul žydai bent kiek apsiramina teršę praeitį ir nustoja kontrabandą visur savo kišti, būkit žmonės !!!!!!!!!!!!!!!! Aišku, kalbu apie bloguosius žydus, nes kaip ir visos rasės turi blogų žmonių, taip visos , kaip ir žydai turi gerų. Geroms šeimoms nieko nesakau.
  Nustokit viską gadint ir kurstyt karą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Čia respublikonų suorganizuota isterija, trunkanti jau trečius metus. Times pradejo ikyriai formuoti nuomone apie islamo pavoju. Kiekviename numeryje buvo pradetas pirsti pavojus, priedo, ne JAV, bet Europoje su be ryšio antraštėmis, kurių net temų nebuvo jokiame Europos didesniame dienraštyje (turiu omenyje, angliškuose, nes kitų kalbų nemoku). Tai va, šis šūdas tesėsi aktyviai gerus pusantrų metu, iki karo Irako pralošimas nebuvo akivazdžiai matomas. Tada pidarastai aprimo. Po to, Obama išrinko. Juk pastebėjote, kad Obamos administracija prieštaravo.

 9. kodel kodel, nes jie tik marionetes, zydai valdomi gi yra, juk tam juos ir apipjausto kad butu pazeidziami. Kai bus nebereikalingi, bus isprovokuotas konfliktas ir jiems kapec, pvz iranas > izraelis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s