Puikiai sažaidė lietuviai prieš argentiniečius – kad taip pratęstų ir su JAV

nemaniau, jog taip gerai sužais; galvojau du broliukai prievartautojai žaidžia, bet pasirodo ..ne

labai stipri komanda sukomplektuota.. įdomu kaip JAV negrodai priešinsis..

ar lietuviai “įpirdolins“ atmatiniams amerikonams dar vieną rugsėjo 11 bombikę šiknon ?

viskas būtų gerai, jeigu sirgaliai mokėtų švesti be alkoholio tokias pergales.. jeigu išmoks gerbti krepšininkus, sportą bei save ..

Gaila, bet vyksta ko bijojau: Lietuvos rinktinė savo pergalėmis sukelia alkoholio vartojimo bangą Lietuvoje, sunaikindama tautinį genofondą (ateityje negims tiek sveikų vaikų). O tą pačią dieną – žmonės pradėjo žūti, laimėjus prieš Argentiną. Tai pats gyvenimas (gamta) parodo , kodėl geriau lietuviams nelaimėti šiuo laikotarpiu nieko. Bet nieko nepadarysi – dažniausiai būna blogiausias scenarijus: laimėjus mūšį (krepšinį) pralaimėtas karas (lietuvos žmonės, jų ateitis dėl alkoholio vartojimo)

Reklama

0 minčių apie „Puikiai sažaidė lietuviai prieš argentiniečius – kad taip pratęstų ir su JAV“

 1. Lietuvio santykis su krepsinio rinktine daznai esti toks: laimejimo atveju spiegia “MES laimejom!!!“, pralaimejimo atveju – “LOCHAI, vel prakiso rugtynes.“ – o geria abiem atvejais, tik pergale laisto gausiau; viska suversdami progoms, “tradicijoms“, man kazkaip keista ir atrodo klaikiai banaliai. Nebutina graibyti zemes jei sportininkams sekasi, dziaugtis juk mokame ir liedami teigiamas emocijas, o ne bambali i gerkle.

 2. zinoma apmaudu kai euforija skandinama tokiu budu, bet dar apmaudziau, kai kazkokie nevisaprociai, nepilnaverciai politikai(kurie net nepadeda tam sportui), bando rasyti savo nieko vertus pastebijimus i viesuma ir taip siekia naudos sau. Kaip jie drysta rasyti apie Lietuviu vienybe jei ja sklado? nekalbam vien tik apie krpsini, seis metais kaip ir praejusiais musu jaunieji sportininkai daug pelne aukstu vietu, ir slayksciausia buna pamatyti salia koki politikos iskrypeli, besipuikuojanti ir daranti sau reklama. O as bent pamastem kaip buvo sunku tam atletui pasiruosti tokio lygio varzybom ir pragyventi visus metus.

 3. RInktine yra dar silpnesne negu anais metais, bet kaip matom trenerio strategija daug ka reiskia…
  ne vien zaidejai, nes lenkijoi buvo pravalas,
  o tai,kad runkeliu tauta hipnotizuojama tai aisku, nes mazdaug , jei ziuri krepsini butinai turi moukti alu BUTINAI, nes jei ziuresi krepsini ir gersi arbata , palaikys tave nesveiku, o jei pasakysi kad negeri, tai ir is kart pagalvos,kad narkomanaas, tokia atsilikusi tauta ir pilstukas kaukolinis, sunaikins lietuvius galutinai, ne okupacija ar kazkas, kurios taip pianistas bijo.

 4. Jei kam įdomu gretutinis palyginimas kaip atrodo sveikos kudikio smegenys ir kaip atrodo alkoholines moters kudikio smegenys(tai dar vadinama “Vaisiaus alkoholiniu sindromu“):

  1. geras video, bet man nepatinka žeminantis požiūris į moteris tame Irane.. kaip bebūtų, negalima reikalauti padorumo esant nepadoriems

   tiesiog

 5. AS visada palaikiau rinktine, nesvarbu, kad jie pralaimi, jie patriotai, ne tokie kaip ilgauskas ar kantas, kurie deda ant lietuvos, vienas JAV uzsislepes – triedzia i kelnes del milijonu, o kitas UK ir veblena kartais nesamones, si karta pataikei i mano sirdy, bet atsimenant, kad krepsinis pagal tave antraruse sporto saka, tai skamba provokuojanciai…

 6. siaip tai noreciau pagirt kanta uz kritiny mastyma, bet kartais reiktu ivertinti DIEBYLU lietuviu mastyma, mes klystame, bet klystame visi, ne isimtis ir tu, stiprybes tau kovoti su korupciniu kapitalizmu ir noretusi, kad ivertintum zmones, kurie verda sioj sistemoj…SEKMES

  1. žmonės keičiasi po truputuką, daugiau sužino kitaip pradeda mąstyti..

   jau esu sakęs, jog pastebėjau kaip per metus pakito jaunimo mąstysena ir elgsena; dabar problema yra pensininkai, kurie dėl varganos pensijos yra pasiruošę susidoroti su jaunimu (savo vaikais)..

   pensininkai dabar didžiausia problema, nes jiems kad tik duonai užtektų ir daugiau nieko nereikia – tik sulaukti savosios mirties kuo ramiau (nežinau kaip čia su šitais tvarkytis, nes šios auditorijos nepasiekti – atsilikusi ji nuo šio amžiaus technologijų , na ir labiausiai prasigėrusi)

   ši auditorija yra TV ir Radijo vergai.. nelabai ką ir pakeisti, kol neišmirs 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s