Štai taip amerikos žydai "suhujarino" lietuvių tautą – žiūrėkit ir žavėkitės (foto)

Štai taip amerikos žydai “suhujarino“ lietuvių tautą – žiūrėkit ir žavėkitės (foto)


Reklama

0 minčių apie „Štai taip amerikos žydai "suhujarino" lietuvių tautą – žiūrėkit ir žavėkitės (foto)“

  1. amerikos žydai labiausiai bijo galinčių grįžti emigrantų, todėl prasideda įtikinėjimas per žiniasklaidą, jog Lietuvai galutina pizdec 🙂

   reikia mokėti įžvelgti kas už šių žodžių slypi, nereikia aklai tikėti ką jie sako 🙂 tai ką jie padarė – jie padarė klaidą, leidę Lietuvos žmonėms pajausti laisvę ir pasimokyti svetur milijonui gyventojų .. tai žydelių klaida… nes jie neįvertino, jog Lietuva – tai Rytų Europa, o šalia dar daug kaimynų…

   eh tie balvonai žydukai, galvoja nebus kam užstoti lietuvių 🙂

 1. Tai va būtent, tie kas išvyko – tie lavinasi, įgauna naujų požiūrių, patirties, ateis laikas ir grįš ir kaimynų migrantai grįš – reikės ir padės. Kas juokingiausia kai visokie panašūs aiškina kad “nereikia pyktis su Rusija“ – niekas apart tų patarinėtojų ir nesipyksta. Be to, Baltarusijoje prezidentas pakenčiamą gyvenimą kurti sugeba, o pas mus kažkaip net bandymo į tą pusę nematyt. Kur žydeliai yra įleisti į bažnyčią ten ir lipa ant altoriaus, kaip sakoma.

  O tapkė tai gavo tribūną paloti trumpam, nes pirmai kažkas ranką ant burnos uždėjęs buvo; paskutiniu laiku su Landsberg į vieną dūdą pučia visais kanalais.

 2. atsiminkit jo valdymo metus, kada buvo pati didziausia emigracijos pirmoji banga, taigi sitas pedofilas buvo prezidentas ir ka padare ?? (nebent kad ji dar isaugtu)

 3. vakar lydejau puseseres, kurios buvo grize savaitei atostogu is airijos ir zinot galutinai supratau,kad lietuvai krachas.du lektuvai i dublina ir didziausia eile jaunimo kurie dar su savimi vezasi ir mazus vaikus, jei rimtai graudu ziureti.MANAU REIKETU MUSU POLITIKIERIUS IR MINISTERIUS PASTATYTI IR PAZIURETI KAS VYKSTA, NES GREICIAUSIA NESIORENTUOJA APLINKOJE.o is dalies adamkus teisus, kol nebus normaliu prsgyvenimo salygu, tol emigrantu tik dauges ir nera ko cia svaicioti apie visokias programas nesamoningas,kuriu tikslas greiciausia yra kaip eilini karta isplauti kuo daugiau pinigu i savu kisenes prisidengus skambiais sukiais.IR BEJE NEREIKIA KALTINTI VISKUO ZYDU, LIETUVIAI LABAI PUIKIAI NIOKOJA PATYS SAVUS.kaip pamenu mano mociute sakydavo,- pokario metais labiausia reikedavo bijoti ne sovietu, o lietuvisko stribo kuris tiems sovietams padlaiziaudavo, nes jie savo parazitiniu elgesiu ir prazude daugiausia padoriu zmoniu.TAIP KAD LIETUVIAI NUO SENO MEGSTA PARAZITUOTI KITU TAUTIESIU SASKAITA.

   1. Kodėl Jūs iki šiol nesuprantate, jog ne piniguose esmė ?

    Juk esu rašęs, jog Lietuvos teritorija reikalinga be joje gyvenančios protingos visuomenės.

    Galėtumėte ir pasaulio žiniasklaidą pavartyti, rastumėte straipsnių, jog žydai ieško alternatvių teritorijų savo valstybei ir kodėl jie taip daro.

    Pabandykite paieškoti šia tematika straipsnių (rus, eng ar kitom kalbom)

 4. Norejau pakartoti klausima kantui: jei jau varyti teisybe apie korupcija ir klanus, tai nx paxas nusmurges isstatytas??? buves alkoholikas, o ju taip nemegsti, itakotas rusijos oligarchu? o gal tave irgi remia “tvarkos ir teisingumo” partija, kuri kaip puikiai su DIEBILU komskiu tvarkosi pagegiuose ir vadovauja kontrabandininku ir banditu klanams…nes jeigu paxas ir toliau cia “reklamuos“ Lietuvos ateiti, tai man biski juokas pajame…va dar uspaskichas, kuris atsiputes nemokejo mokesciu ir buvo dejes, DIEBILAMS kaime pametydavo ledu, ledai vargiai 1% isvogtu mokesciu tesudare…Tavo tendencija kritikos sudaro nukreipta i viena puse, kazkaip nesimato objektyvumo kritikuoti sistema, o daugiau paverkslenimai ir apsispjaudymai necenzuriniais zodziais, ir manau tikrai netinka reklamuoti alkoholikus…ir vaizdzelius

 5. kantas :
  Kodėl Jūs iki šiol nesuprantate, jog ne piniguose esmė ?
  Juk esu rašęs, jog Lietuvos teritorija reikalinga be joje gyvenančios protingos visuomenės.
  Galėtumėte ir pasaulio žiniasklaidą pavartyti, rastumėte straipsnių, jog žydai ieško alternatvių teritorijų savo valstybei ir kodėl jie taip daro.
  Pabandykite paieškoti šia tematika straipsnių (rus, eng ar kitom kalbom)

  Na taip, tas tiesa, nes jiem kyla sunkumų su dabartinio izraelio teritorijos plėtra, t.y. zionistų planai įkurti “pažadėtąją žemę“ tarp Nilo ir Eufrato upių pildosi nepalankia linkme, tad toks Kanto minėtas scenarijus smarkiai realus. Lietuvoje dabar daug mažiau nei 2.5 milijono gyventojų – milijonas su virš jau nunyko iš Lietuvos arba kai kurie senesni žmonės numirė, jaunimas užsimušinėja girti prie vairo ir panašiai, dar nekalbant apie kitas problemas..

  1. TAIP

   antraštė GNYDA ADAMKEVIČ , nes Adamkus pavardė dings su juo mirtimi, o Adamkevičių giminių daug yra. Tas purvas turi būti ant liežuvio

 6. nu ir kas runkeliams 10 metu jis buvo populiariausias zmogus, kuriam labai rupejo, gruzijos , ukrainos problemos, bet tik ne lietuvos.

 7. Nera paradoksalus. Reikia tik atkreipti demesi keleta dalyku. Gnida kas diena rodydavo tv. Gnida niekad nieko rimto pasakydavo. Gnida jokiu darbu ukiui atlikti nesugebejo. Gnida kalbedavo tusciu veidu, nieko nesakancia kalba, bet nuolat atsekdavo kitu emocijas. Atsektos emocijos, iniciatyvos etc iskarto buvo isvaipomos, vien tik tam, kad islaikyti priorita. Sio zmogaus protas yra nulinis, jis yra isverstas, inversinis ir skirtas ne praktiniams darbams, o tik kitu valdymui sukeliant emocini paralyziu. Tai ka jis darydavo, tai tiesiog isvaipydavo kitus. Kitaip tariant, lietuviai tapo ziurovais ziurinciais i bezdzione ar turgaus dirniu, mainais uz uzmokesti atidave jam prezidento posta. Vat tokie reikalai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s