Vis niekaip neprisiruošiu sumąstyti metodą kaip ištraukti auditoriją iš "delfi.lt", "alfa.lt", "balsas.lt" ir "lrytas.lt"

Vis niekaip neprisiruošiu sumąstyti metodą kaip ištraukti auditoriją iš “delfi.lt“, “alfa.lt“, “balsas.lt“ ir “lrytas.lt“

Reklamos būdais yra riboti, nes jų efektyvumas yra menkas šiais laikais ir šiaip, kažkaip “žema“ reklamuotis su tikslu pritraukti skaitytojus, norint jų praregėjimo ir įkvėpti juos drąsa reikšti asmeninę nuomonę visais be išimties klausimais.

Taip, Drąsius Kedys stipriai paveikė Lietuvos visuomenę, parodydamas asmeniniu pavyzdžiu, jog įmanoma kovoti prieš dykaduonius biurokratus (urodų kraujomaišinį švogeryną) ir jį gana lengvai nugalėti. Galbūt kažkas prieštaraus, jog nieko nepasiekta – deja, procesas tiek pajudėjęs, jog daugeliui iš “pedofilų klano“ šviečia kalėjimas. Ir jie šiuo metu reketuoja vieni kitus – kas man labiausiai juokinga (patinka jausti aukų chaotišką beprasmį blaškymąsi – kam nepatiks kai atmatoms neilgai beliko Lietuvoje bebūti).

Bet užduotis išlieka, nes dar pakankamai daug žmonių, gebančių naudotis informaciniu tinklu (internetu) nėra pasiruošę pažvelgti į save per veidrodį – pajausti to moralinio dušo povekį ir šiokį tokį palengvėjimą, nes dar ne viskas prarasta juose.

Sudėtingumas tame, jog per kažkiek metų susiformavo įpročiai verčiantys juos nuolatos vartyti išvardytas spekuliacines priemones ir lankytis tuose tinklalapiuose, kuriuos jiems pakiša: pvz. alfa.lt siunčia savo auditoriją į silpnavalio politologo A.Račo blogą, kuriame susikaupia panašūs ribotų pažiūrų veikėjai ir džiaugiasi neviršija primesto idealo portreto. “Lrytas“ – turi savų pedofilų gaują, o komunistų (socialdemokratų) “balsas.lt“ iš nevilties atidavęs dėmesį Tomui Čyvui (kuris , mano manymu, ateityje bus pagrindinis politologas Lietuvoje, nes mąstymas teisingais, tačiau jį veikia aplinka su senais stereotipais).

NB: Visus įrašus spontaniškai, ypatingai nesigilindamas į juose atskleidžiamas aktualias problemas ir sprendimo būdus. Tiesiog taip gaunasi kaip rezultatas ilgų valandų analizės vieno ar kito klausimo. O “atsikratymas“ – virtimas virtualia informacija Jums. Negalėčiau laikyti visuomenių rūpesčių galvoje, juk tai paties socialinio sluoksnio reikalai.

O šiaip, wordpress – tai universalu, nes jaunimo gana daug, kuriam tenka matyti objektyvesnį vaizdą ir daugiau  nebenugrybauti vienminčių pokalbiuose ginčijantis dėl kokių nors praeities ar dabarties faktų. Nes kiekviename lieka prisiminimai gauti iš šio “blogo“.

Sąmoningai pereinu į vis kategoriškesnę ir rizikingesnę raiškos formą, stengiuosi užčiuopti silpnas vietas , kiek tai leidžia galimybės.

Na ir galiausiai, wordpress renkasi intelektualiausias sluoksnis lietuvių tautos. Ne vien iš Lietuvos, bet iš visos pasaulio, kuriame dar paplitusi lietuvių kalba (ja kalbantys žmonės). Ši auditorija labai jauna ir perpektyvi, tai nėra popierinio laikraščio pasenę vergai  (na pvz, landsberginiai beretininka, ar komunistiniai kirkiliniai, ar amerikos  intelegentiški emigrančiukai) – kurie lėtai išmiršta su kiekvieną dieną, o tai tie, kurių mąstysenai nebepajėgs jau niekas pakenkti .

NB: Nenoriu, bet turbūt teks lygiagrečiai kurti atskirą portalą likusiai grupei piliečių.

Aišku, po truputį ir prisikapstysime iki..

Reklama

10 minčių apie „Vis niekaip neprisiruošiu sumąstyti metodą kaip ištraukti auditoriją iš "delfi.lt", "alfa.lt", "balsas.lt" ir "lrytas.lt"“

 1. nu jo Racas , tai tikra tragedija, ten tokius vejus sneka.kad oxxoox, del balsas.lt tai nzn, kazkaip jie ten labai jau drasiai issoka, abejoju, ar tai socdemu portalas.

 2. norejau kanto paklausti, jei jau varyti teisybe apie korupcija ir klanus, tai nx paxas nusmurges isstatytas??? buves alkoholikas, o ju taip nemegsti, itakotas rusijos oligarchu, o gal tave irgi remia “tvarkos ir teisingumo“ partija, kuri kaip puikiai su DIEBILU komskiu tvarkosi pagegiuose ir vadovauja kontrabandininku ir banditu klanams…nes jeigu paxas ir toliau cia reiks lituvos ateiti, tai man biski juopkas pajame…

 3. va dar uspaskichas, kuris atsiputes nemokejo mokesciu ir buvo dejes, DIEBILAMS kaime pametydavo ledu, kurie vargiai 10% isvogtu mokesciu tesudare…

 4. neatsakinėsiu kiekvienam asmeniškai; jeigu įdomu – ieškok google.com pagalba atsakymus į savo užduodamą klausimą (manau netgi paieškos įrankis ras);

  nusibodo kartotis, nors virtualiai kartojama nė vienoje vietoje

  va, dabar vieną iš mano dviejų eliminuoja – V.Uspskichą, o jeigu dar iki R.Pakso dasikapstys, tai lietuviams pizdauskas ne dvidešimt metų bus, o visus 40 į priekį (tada galite drąsiai deginti pasus ir ieškoti naujos pilietybės)

 5. apie PAXA – tai alkoholikas gali valdyti tauta ir veisti vaikus, pasiziurek i paxaites SNUKY – pamatosi kur alkoholis daro intelektualus…biski kertasi su savo idealais, bet ka darysi, google ieskojau MAZIT, tai nekazka radau, bet priejau isvados, kad zydelis esi ir dar koks finansuojamas KGB agentas…:):)

 6. na Rolandas Paksas ir Lietuvos tauta – tai du skirtingai dalykai

  įmonėje vadovu gali būti vienas, o dirbančiųjų – tūkstančiai ? Taip ir su Rolandu, kuris sugeba eiti vadovaujančias pareigas..

  Taip vaikai alkoholinio akto pasėkmė, nieko nepadarysi, jog tokiais gimė. Pats R.Paksas gimė normalioje šeimoje, nes tai dar buvo Sovietų Sąjunga, o ne “demokratijos laikai“.

  Man atrodo, esi per jaunas diskutuoti apie R.Paksą. Tiesiog nei kažką žinai, nei suvoki, nei asmeninės patirties turi supratimui. Vat ir išeina tuščias šukavimas.

  O google tu ieškok atsakymus į savo klausimus 🙂 savo gyvenimu rūpinkis, savo supratimu, nes tokiu keliu savaime atsakymus rasi savo galvoje ( 99% DNR žmonių yra panašaus turinio , mes skiriamės tik 1% )

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s