Ar iš tikrųjų ruošiamasi susidoroti su Vaikų teisių apsaugos tarnybos vadove ?

Ar iš tikrųjų ruošiamasi susidoroti su Vaikų teisių apsaugos tarnybos vadove ?

Internete atsiranda vis daugiau pranešimų, jog Lietuvoje atskiri asmenys ruošiama įvariai forma susidoroti (bausti) Vaikų teisių apsaugos tarnybos vadovę, kuri padeda PEDOFILŲ KLANUI slopinti tvirkintų vaikų bylas. Ši kontrolierė stengiasi atimti iš Neringos Venckienės mažametę dukrelę ir perduoti ją PEDOFILŲ KLANO žudikams, kurie pasiruošę nužudyti mažąją liūdytoją.


Nejaugi BAUSMĖ šiai kontrolierei neišvengiama ir žiniasklaida turės dar vieną progą parengti reportažą bei dokumentinį filmą apie Žiobibenės nelaimingo gyvenimo detales. Nejaugi korumpuota Lietuvos teisėsauga neapgins savo žmogaus ir leis paprastiems žmonėms susidoroti su šia “moterimi“ ? Juk tai antidemokratiška ir gali kelti pavojų visai valstybei. Negalima Vaikų teisės apsaugos tarnybos vodovės statyti į pavojingą padėtį.

NB: Vaikų teisių apsaugos tarnyba – tai struktūra, kuri pirmoji gauna skundus apie išprievartautus vaikus ir savalaikiai stengiais nuslpinti skandalus (praneša reikiamiems žmonėms prokuratūroje arba VSD).

Juk nežinia kam šaus į galvą metaliniu strypu ar kitokiu būdu sužaloti šią nelaimingą ir apgailėtiną asmenybę (E.Žiobienę). Policija privalo skirti apsaugą kiekvienam PEDOFILŲ KLANO nariui ir padėdančiajam. Negalima palikti visko likimo valiai, nes žmonių Lietuvoje tiek daug nėra ir po E.Žiobienės reikės ieškotis naujų patikimų kadrų, kurie slopins PEDOFILŲ KLANO klaidas.

Reklama

0 minčių apie „Ar iš tikrųjų ruošiamasi susidoroti su Vaikų teisių apsaugos tarnybos vadove ?“

 1. Vaikų teisių apsaugos tarnyba – tai struktūra, kuri pirmoji gauna skundus apie išprievartautus vaikus ir savalaikiai stengiais nuslpinti skandalus (praneša reikiamiems žmonėms prokuratūroje arba VSD).

  NU NEVISAI TAIP, tai gali tirti bet kuris policijos komisariatas… pagal apylinke kur ivyko nusikaltimas.

  1. manai ? o kodėl reklamuoja pirmiausia vaikų pagalbos telefonus ir prašo tėvų pranešti į tą tarnybą ?

   Su neigimau požiūriu į policiją, vaikų tėvai kreipsis tik į šią struktūrą.

   Nejaugi neakivaizdu, kodėl ji yra taip smarkiai globojama 🙂 Tu pranešk, o ryt žiūrėk gausi per galvą ir tylėsi. Ir iki policijos nenukeliaus informacija.

   kuris komisariatas tirs – jau visai kitas klausimas; pirminė informacija turi būti gaunama pirmiausiai, tada pedofilai galės saugiai tvirkinti sekančius mažamečius vaikus

   Šiuo metu netgi televizija “LNK“ bei “Lietuvos rytas“ skelbdami įvairias akcijas bei pranešimus, tuo pačiu nori gauti pirminę informaciją, prieš jai patenkant kur kitur. Tai yra manipuliavimas, kurį reikia suvokt (ne suprast).

 2. su situo sutinku 100% ka pasakei,kad pvz jei kazkas ivyksta ir policijos komisariatas atsisako priimti pareiskima is taves? sako,eik pas Vaiku teisiu kontrolieriu?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s