Kažkaip nejauku pildyti šį blogą tokiais kategoriškais pasisakymais

Kažkaip nejauku pildyti šį blogą tokiais kategoriškais pasisakymais

Netgi truputį gėda, juk apkalbėti arba neteisingai kažkuo apkaltinti žmones nesijaučia gerai nuo sukelto diskomforto. O tai viso labo virtualus subjektyvus dienoraštis, kuriame bereikalingai šmeižiami žmonės (galbūt netgi visuomenės pripažintos asmenybės). Net pačiam nemalonu pagalvojus kaip jie galėtų reaguoti ir pergyventi.

Tam kategoriškumus kažkaip nesutvertos ribos ir pradėjus nerandama pabaiga arba tarpinis sustojimas – tai lyg užtvanka sugriovęs upelis, laikui bėgant neįtilpęs į jam iškastą ertmę realybėje. Labai negerai užsiėmimas, toks nešvarus ir pilnas pikčio (ar neapykanto) – kaip priklausomybės liga.

NB: O tuo labiau, nesmagu užimti erdvę šiame wordpress tarp paprastų žmogiškų įrašų, norinčių dalintis asmeniniais išgyvenimais. Galbūt tiesiog toks jau Jūsų likimas skaityti ką rašau. Bet jeigu norite ramiai gyventi – neskaitykite, venkite šios informacijos ir jos pateikimo būdų – nes tai Jums tiesiogiai pakenks ir realiam gyvenime. Netgi sujauks mąstymą įvairiom situacijoms – pradėsite abejoti savimi ir kitais.

O juk taip smagu būtų rašyti apie visuomeninius laimėjimus ir socialinius pakilimus, įveikiant ekonominius sunkmečius, vystant technologinę infrastruktūrą, aiškiai paliečiant kiekvieno visuomenės nario gyvenimus. Ir didžiuotis tais žmonėmis, kurie nuveikia prasmingus darbus dėl savo bendruomenės gerovės.

Kaip nemalonu suvokti, jog dabartinis laikotarpis visai priešingas išsakytai minčiai. Galbūt ir nemalonus kategoriškumas gimė kaip aborto liekana šiame procese.

Apklausoje tiems patiems  ( IP adresas tas pats ) kelis sykius balsuoti neleidžiama.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s