Kaip SUKA žydas (E.Zingers) žemina lietuvius – ištrauka iš jo paties puslapio

Kaip SUKA žydas (E.Zingers) žemina lietuvius – ištrauka iš jo paties puslapio

Negaliu užmiršti savo bendraklasės Kauno IV-osios vidurinės mokyklos mokinės Kristinos. Vieną dieną, į IV klasę atėjęs ateizmo mokytojas gudriai paklausė – “vaikai, aš tikiuosi, niekas iš jūsų nelanko bažnyčios?” Klasė nudelbė akis. (1968 metais Kaune vaikai per šventes ir sekmadieniais eidavo su tėveliais į bažnyčias.) Bet juk tada mokytojui reikėjo ne tikro, o melagingo atsakymo. Tai buvo gudrus suokalbis tarp mokytojo-svetimos komunistinės valdžios atstovo ir vaikų – pameluoti. Tai buvo Melo mokyklos pradžia. Bet Kristina netikėtai pakėlė savo vaikišką tirtančią ranką ir pasakė – “tamsta mokytojau, prašau įrašyti į jūsų didelę raudonąją knygą, kad Aš su savo senele sekmadieniais lankau Katedrą”.

Atsimenu, tada berniukas iš už nugaros timptelėjo Kristinos prijuostę, išgąstingai šnibždėdamas – “Kristina, sėsk, juk tavęs niekas neprašo sakyti tiesos”. Ateizmo mokytojas, dramatiškai skėstelėjęs rankomis, sušuko – “dabar dėl jos visa klasė kentės, jūs patys turite su ja išsiaiškinti”. Ir išėjo, palikęs spengiančią tylą.
Per pertrauką mokiniai mušė Kristiną…

šaltinis: sučeros snūkisKartais visiškai nereikia ieškoti ir daryti analizes – visa tiesa apie žydpalaikių požiūrį į gyvenimą randama jų paties raštuose. Apgailėtinos atmatos.

0 minčių apie „Kaip SUKA žydas (E.Zingers) žemina lietuvius – ištrauka iš jo paties puslapio“

 1. tikriausiai dar surašė visų pavardes , ir vėliau reketavo

  suka yra suka – netgi to nesupranta, tai natūralus jų bruožas

 2. Tai va, sūkai smurtas yra išeitis – dar vaikas būdamas palaikė smurtautojus; manau prieš juos pačius – tokius debilavotus žydpalaikius kaip tik dabar smurtas ir būtų geriausia išeitis. Debilas ir medyje debilas.

 3. reikia su jais atsargiai, kovoti galima tais pačiais metodais, kuriuos taiko mums visiems;

  tada pavyks juos visus deportuoti į JAV, tegu ten Naujoji Jezuralė formuojasi; vis vien Izraelio nebeliks, o JAV vienintelė vieta, kur debiliavot visuomenė (atskirta nuo likusio pasaulio) galės viduje pjautis tarpusavyje;

  kito varianto nematau, nes viso pasaulio šalys (atmetus miestą Londoną, Šveicariją ir JAV) su mielu noru nušluotų tą Izraelį nuo žemės paviršiaus – toks gyvenimas, tokios žmonių nuomonės, tokia realybė

  Įdomi ateitis laukia , o kol kas įvardinkime kas yra kas

 4. Kodel lietuves? Prie ko cia moteriska gimine? Ar cia A.Usas pyksta ant moteru? Per daug gyvenima viena ubage sugadino?

  1. Nejaugi tai taip neakivaizdu kodėl? Dažniau į miestą išeik ir pasidairyk kas dedasi, gal pamatysi ryškesnį vaizdą. Pavyzdys realus: šiandien (Kaune, senamiestyje) eidamas M.Daukšos gatve spėk ką mačiau – dvi “niolikines“ paneles užsivertusias po buteli alaus. Kuo tai tau kvepia, Renata? Neparodo, kad ta dalis visuomenes kuri supuvusi – gimdo ir augina tokias pačias moralines/socialines valkatas?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s