Manau, suprasite mane (juk Jūs žmonės). Tik diebilai po svastika renkasi (sarmatas.lt)

Manau, suprasite mane (juk Jūs žmonės). Tik diebilai po svastika renkasi (sarmatas.lt)

Kitaip jų pavadinti negalėčiau, nes tik alkoholikų šeimų defektuoti vaikai, kurie protiškai atsilikę ir netgi neturi vidurinio išsilavinimo, stojasi po svastika ginti žmogiskąsias vertybes arba nacionalinius pamatus. Diebilai ir tiek.

Svastika visai neseniai buvo naudojama nužudyti milijonus nekaltų žmonių – jų tarpe vaikai, nėščios motinos, senyvo amžiaus žmonės bei neįgalieji. Ir būtent šis simbolis jiems reikalingas atstatyti teisingumą? Ar ne DIEBILAI JIE ? NATŪRALŪS !

Nieko prieš neturėčiau, jeigu neegzistuotų šios bjaurios praeties. Galima juk pasirinkti bet kokią kitą simboliką.. bet ne. Jie renkasi vieno veikėjo retoriką, mat veikėjas kovoja prieš teisėsaugos struktūras dėl asmeninės nepilnavertiškumo komplekso. Ir tas DIEBILAMS imponuoja.

NB: Nereikia manęs kritikuoti šiuo klausimu ar vertinti – puikiai žinau kaip Jūs reaguojate ir kokiomis mintimis apsėsti. Dėstau nuoširdžiau, netgi su galėsčiu Jums, nes .. na negaliu matyti, kaip žlugdote patys save. Jau tokius nė vienus matau ir įspėju. Atsisakykite to DIEBILIZMO su purvinais elementais ir galvokite savo galvomis. Jūs apsižiūrėkite su kuo bendraujate ? Drąsos neužtenka ? Norisi būti DIEBILAIS ? Būkite, nesu prieš, bet likite sąmoningais.

Jūsų tarpe yra protingų žmonių, tačiau silpnavaliai – pasimetę gyvenime, su savais trūkumais. Jeigu užtenka drąsos prisijungti prie kokios nors bendruomenės, užteks drąsos užvesti ir BLOG’ą – tada analizuosite  ir asmeninę atsakomybę pajusite.

ps: panašiai, jeigu VW gamykla taptų Zaporozec. Koks būtų rezultatas ? Šis įrašas – noras pamatyti ateityje blaivų mąstymą tų asmenų.

Reklama

0 minčių apie „Manau, suprasite mane (juk Jūs žmonės). Tik diebilai po svastika renkasi (sarmatas.lt)“

 1. šiaip simboliai primenantys svastika buvo naudojami dar gerokai prieš krikščionybę, kai ir Lietuvos nebuvo ir tik baltų pagonių gentys palei Baltijos jūrą gyveno, o tuo labiau nacistinę vokietiją, ir tie patys naciai svastiką pasiskolino, o nesugalvojo. Geriau jau dievas perkūnas ir ugnies kryžius (svastika), nei bliat žydų jėzus su kryžium ir to kryžiaus vardu išžudyti milijonai…

  1. Nesupranti ką rašau. Geriau kita simbolika – be purvinos istorijos. Tai tik parodo nenorą mąstyti galva.

   Simbolių yra įvairių – reikia tik noro rinktis ir sugebėti atsiriboti nuo šizofrenikų, kurie pakiša neišsilavinusiai pilkajai masei svastiką, o kartu ir visą likusį purvą. Esmė tame, jog jeigu fašizmas žudyti po kitu simboliu tautas – tas pats simbolis būtų peršamas Jums šiandieną.

   Todėl ir rašau šiuos postus, tiesiog galvodamas už Jus.

 2. Kantai, o kuria galva tu mastai? 😀
  toks vaizdas kad galvute tarp koju
  esi pedofilas, veidas intelekto nesuzalotas, kazin ar penkias klases baiges nors? 🙂 vargsai tavo tevai toki issigimeli pagimde

 3. Šiaip suprantu Kantą. Taip, fašistai svastiką išniekino ir supurvino (“Globali mafija manė, kad svastika padės laimėti karą, o jei neišdegs – tai nors jų praeitį supurvinsim“), bet praeities negražinti, reikia galvoti apie ateitį…

 4. Man, negyvenusiam antrojo pasaulinio karo metais, atrodo, kad jankių vėliava prisidengiant padaryta tikrai ne mažiau nusikaltimų žmonijai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s