Jūs teisūs, jeigu yra vienas prokuroras išprievartavęs 12 metų mergaitę – JŲ YRA DAUGIAU

Jūs teisūs, jeigu yra vienas prokuroras išprievartavęs 12 metų mergaitę – JŲ YRA DAUGIAU

Nėra ko čia slėpti šio akivaizdžios tiesos, apie kurią dažnas pamąsto. Taip, Lietuvos prokuratūroje yra pedofilų (mažamečių vaikų tvirkintojų), ir tuo net abejoti yra kvaila.

Manymas, jog viskas jiems leidžiama ir aukščiau jų niekas nestovi, atriša juos ir jie įgyvendina seksualines fantazijas. Turėdami duomenis apie  prasikaltusius asmesnis – jų šeiminynes padėtis (ypatingai vaikus), jie dažnai spekuliuoja tyrimo eiga, pasiūlydami mainus. Mainai – tai mažamečių vaikų tvirkinmas už tolimesnio tyrimo slopinimą.


Tokia praktika atliekama ir Generalinėje prokuratūroje bei Lietuvos teismuose, todėl ir stojasi piestu Drąsio Kedžio tyrimas. Netgi pagalvoju, jog VSD reikėjo samdytis atskirus pedofilus, tokius A.Ūsas, jog galėtų pastarieji dalyvauti vaikų tvirkinimo akcijose ir rinkti kompromituojančią medžiagą prieš save ir tuo pačiu prieš pedofilus teisėjus(prokurorus ir kitus).

ps. dapisa mane ta byla. jau senai normalioje valstybėje būtų žmones padegę automobilius velniop visos prokuratūros, o vėliau ir namus – už tokius vilkinimus.

šaltinis: delfi

Reklama

0 minčių apie „Jūs teisūs, jeigu yra vienas prokuroras išprievartavęs 12 metų mergaitę – JŲ YRA DAUGIAU“

  1. Sitas savo dukra piso, atrodo. Sena byla. Prokuraturos vaiku pisimas tapo profesines atestacijos punktu. Adamkus idiege sita sistema valdymo supaprastinimui.

  2. Ši byla – ledkalnio viršūnė, dar tik prasideda jų pačių tarpusavio išsikapojimas. Žinoma galėtų ir sparčiau ir efektingiau tai vykti, greičiau pasimatytų viso to mąstas – kuris ir taip, numanomai labai platus yra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s