Faktai, kodėl pedofilų Ūsų šeimoje užaugęs Andrius Ūsas dirbo VSD (Valstybės Saugumo Departamentui)

Faktai, kodėl pedofilų Ūsų šeimoje užaugęs Andrius dirbo VSD (Valstybės Saugumo Departamentui)

a) žydelis V.Landsberg nepradėjo “travinti“ savo pasiekėjų prieš VSD, nes nuo pat pirmųjų sukūrimo valandų – VSD buvo teroristinė organizacija, kuri slapta vykdė politinius Sąjūdžio vadovų nurodymus :

 • – sausio 13 žudynės: VSD snaiperiai sušaudė demonstrantus, išprovokuodami konfliktus tarp sovietų kariškių ir paprastų gyventojų;

Šių dienų faktas: KIRGIZIJA – JAV pasamdyti snaiperiai šaudė į konflktuojančias puses, provokuodami konfliktus nacionaliniu pagrindu. Sausio 13 dieną, Vilniuje, JAV agentas – Andrius Eiva (Andrew Eiva – vadovavo VSD teroristams, šaudant į žmones;

 • – 1991-ųjų liepos 31-osios naktį, Medininkų žudynės: VSD, dėka tamsos,  iššžudė septynis LR gyventojus ;
 • – 1994 , Bražuolės tilto sprogdinimas – dėka laimingi atsitikimo, traukinys vėlavo ir pavyko išvengti aukų – įvairių tautybių keliautojų, kurie važiuoja iš Kaliningrado į Maskvą; tuo pačiu, vėliau, nužudomas J.Abromavičius, kuriam pavyko ištirti tikrus sprogdintojus. Organizatorius šio nusikaltimo buvo žydas Vytautas Landsbergis;

b) spaudoje, buvęs Klaipėdos vyr.prokuroras, išdėstė versiją, jog pedofilas Andrius Ūsas dirbo VSD agentu. Pedofilo užduotis – buvo dalyvavimas politinėse partijose, išgaunant reikiamą informaciją Valstybės Saugumo Departamento vadovams (konrekčiai, M.Laurinkus);


c) pedofilo mirties imitacija ir išgabenimas iš Lietuvos; Tokia skubi operacija gana sudėtinga atlikti be dokumentų klastojimo (telefonų skambučių sunaikinimu mobiliųjų operatorių duomenų bazėse, TELEKOMO bazėse ir kitur) , kaip ir naujų dokumentų paruošimas;

d) Prokuratūros, policijos , teismų neįsikišimas į PEDOFILOS BYLOS eigą. Tad galima tik VSD spaudimu. Ką puikiai įrodė pedofilo ir generalinio prokuroro bendra TV laida, kurioje jie sėdėjo šalia ir kaltino Drąsių Kedį išsigalvojimu ir kitkuo;

e) STOGAS: Artūras Paulauskas ir Mečys Laurinkus – vienas atstovauja prokuratūrą (teismus, policiją), o kitas Valstybės Saugumo Departamento įkurėjas ir faktinis dabartinis režisierius PEDOFILIJOS SKANDALO.

f) TOTALIAI Didelė baimė politikų kištis į ši skandalą, nes jeigu jie drįs – bus automatiškai suimti už įvairiausias pinigų plovimo operacijas arba kitas nusikalstamas veikas.

Reklama

0 minčių apie „Faktai, kodėl pedofilų Ūsų šeimoje užaugęs Andrius Ūsas dirbo VSD (Valstybės Saugumo Departamentui)“

 1. f) TOTALIAI Didelė baimė politikų kištis į ši skandalą, nes jeigu jie drįs – bus automatiškai suimti už įvairiausias pinigų plovimo operacijas arba kitas nusikalstamas veikas.

  100 % teisybe!!! aplamai man atrodo tuoj visi pamirs sita byla, o ne vienas is politiku rimtai nieko nedaro…

 2. Jeigu pasiziursi i Sausio 13 knyga, isleista neuzilgo po ivykiu, ten rasi nuotrauka, kurioje matoma, du zaliukai, treniruoti, su sportiniais kostiumais, pakiso moteriske po tanku ir prie jos nieko neprileidzia. Tuos veidus galima ir dabar atpazinti, o nuotrauka knygon pateko grynai atsitiktinai. Vaikinai ne su megeju veidais, aiskiai matosi ko siekia.

 3. Stebetina, kaip jie Brazuoles tilto byla uzspaude. Tyrimas buvo pradetas, teko skaityti, grynai JAV spaudimo deka. Panasu, kad kozlikai bande ikasti kaziolui. Nepavyko.

  1. 🙂

   o būtų kiek žmonių pražudę… kiek nuostolių pridarę… ir lietuvių tautą būtų teroristine paskelbę ir t.t.

   Teisingai daro urodas žydas Landsbergis , slėpdamasis Briuselyje ir žinodamas, jog jeigu ne jis (padvės tikriausiai sava mirtimi), tai jo giminė sulauks susidorojimo šiame gyvenime už visas praeities manipuliacijas su lietuvių tauta. Vis vien atsiras tikrų patriotų, kurie sunaikins tą blogį, atnešusi lietuviams tiek nelaimių ( kiek savižudybių, kiek korupcijos, kiek prievartavimų, kiek emigracijos ir šeimų skyrybų ir t.t.).

   Vieną dieną ta žydo giminė turės sumokėti baisią kainą už žydo Landsberg darbus. Joks Briuselis neišgelbės. Ir jie tą žino.

 4. Del e). Labai geras pastebejimas. Zudikai-pedofilai daro spaudima. Vienas iskart pasirodo Gaivenio laidoje ginant Usa (koks ausktas pareigunas auksciau uz Paulauska? Kas dristu jam priestarauti?) kitas pasirodo Lietuvos ryte ginant Usa ir visa ji dengencia “chebra“ (taip Usas mego kreiptis i kolegas). Pvz., Laurinkaus pasirodymas Lietuvos ryte mane nustebino, o gal as ko nezinau, baiges jis kokia zurnalistika? Aplamai, zmogus is saugumo perejes dirbti i ziniasklaida turetu sulaukti itarimu. Siu dvieju ponu pasirodymai ginant Usa tikrai neatsitiktiniai, nejau jie tik va bang zaidzia? O jei pasirodys, kad Usas ne tik pedofilas o ir zmogzudys buvo, jie juk kvailio vietoje liktu. Nerizikuotu jie sitaip, nebent gindami savo subines.

 5. Ir aplamai, kaip reiketu pasitiketi teisesauga, jei pats Paulauskas gyne ITARIAMAJI. Gerai, kad ne koki Daktara (nors niekas nezino).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s