Kodėl Vilniaus jaunimas "nepizdina" Seimo narių ir kitų biurokratų pasirodančių prekybos centruose? Kam jų gailėti?

Kodėl Vilniaus ir kitų miestų jaunimas “nepizdina“ Seimo narių ir kitų biurokratų pasirodančių prekybos centruose? Kam jų gailėti?

Nejaugi gaila “atpizdinti“ tuos dykaduonius, kurie įvariais būdais kenkia visai Lietuvos visuomenei savo egzistavimu ir dykaduoniavimu – gyvena iš žmonių mokesčių mokėtojų pinigų. Atsipalaiduoja , pageria už tuos pačius pinigus ir jaučiasi dirbantys tėvynės labui.


Gi kiekvienas pilietis turi pilną teisę “jobninti“ per galvą už tokį jų elgesį. Be jokių skrupulų, nesusimąstant, su pilnu likusios visuomenės palaikymu.

NB: Kartais pagalvoju, kam šiaip sau išvažiuoti iš tos Lietuvos į užsienį uždarbiauti. Gi galima “JOBNINT“ kokiam biurokratui , paliekant prisiminimus. “Nakui“ juos gailėti ? ATMATOS JIE VISI IKI VIENO. Dykaduoniai “JUOBANI“.

Gi jeigu kiekvienas pradės juos “HUJARINTI“, tai bus norma. Na , gerai, suims, kiek? Maksimaliai 50-100, paskirs baudą… Bet juk galima juos toliau “HUJARINTI“ tik jau visiškai be jokio gailesčio. Už kiekvieną suimtą, kuriam kels bylą – “PIZDINTI“ visus likusius dar didesniu tempu.

NB: Tuos sukos nenori gerbti žmonių ? Tai tegu laukia kada juos “ATPIZDINS“. Ar teisėjas, ar mentas, ar valdininkas, ar prokuroras ar kitas – JEIGU YRA UŽ KĄ, KODĖL GI NE ? Tegu , “sukos“,  galvoja kaip apsginti nuo šešėlių.

Valstybė gana maža, “atpizdinti“ biurokratai greitai iš darbų spruks ir nebenorės mulkinti visuomenės ir gyventi dykaduonių gyvenimo.

0 minčių apie „Kodėl Vilniaus jaunimas "nepizdina" Seimo narių ir kitų biurokratų pasirodančių prekybos centruose? Kam jų gailėti?“

  1. manau greitai tokie veikejai apsistatytu 10 apsauginiu, kad tik kad ju kas nepaliestu, na o zinoma uz ju apsauga moketume mes, nes reiktu saugot nuo musu :DD ( slykstu kaip pagalvoji, mes dirbam tam, kad jie gyventu gerai)

  2. taip taip , butu dar kiekvienam ministrui skiriama apsauga ir t.t. po tokiu ispuoliu.
    ir vel viskas is mokesciu moketoju pinigu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s