Stebiuosi, tik parašiau pastabą, o jau reikia kitą… gal jis serga

Stebiuosi, tik parašiau pastabą, o jau reikia kitą… gal jis serga

Ech, nežinau ar gerai , jog laimi Lietuvos krepšinio rinktinė.. Daugiau žmonių gers, daugiau žmonių degraduos, daugiau nesimokys, daugiau šeimų praras vidinį pasitikėjimą..

Sudėtinga suprast ši reiškinį, bet galbūt toliau aštunfinalio netrauks. Nenoriu , jog patektų į šešetuką, nes tai suduos dar vieną smūgį visuomenei blogąja prasme. Suprasti šios minties nė kiekvienas pajėgs.

Smagu kai tenka laimėti – taip, bet kartais pergalės atneša liūdnas naujienas. Viskam savas laikas. Prisiminkime Kauno “Žalgirio“ savalaikią pergalę Eurolygoje. Ir kokia pamoka tai virto nefunkcionuojančioje Krepšinio federacijoje – korumpuoti žaidimai sužlugdė dešimtmečiui pačią sporto šaką ( tai kaip pavyzdys ).

Geriau nelaimėtų ir žmonės nusivilę atsisuktų į save. Į savo gyvenimus, galimybes ir tikslus.

Ir taip su kiekviena pergale – tai girtuokliavimo maratonas ir diebilų dauginimasis… Nėra kol kas sveikos visuomenės..

NB: Manau, gerai suprantu gyvenimo dėsningumą ir pozityviai nesibaigs ši sportinė laikina atrakcija. Pamatysime..

Reklama

0 minčių apie „Stebiuosi, tik parašiau pastabą, o jau reikia kitą… gal jis serga“

 1. Dar praleidai tą, kur turintiems nors lysvę žemės nebegalima registruotis bedarbiais. Nors nepamenu, gal ir ne Kubilius asmeniškai paskelbė

 2. Yra šansas, kad šitą suskį matysim bent jau šiandien – minimum du kartus, jau sveikinimus “rugsėjo pirmosios proga“ groja 15min.lt, paskui dar kazkada dėl to daugumos mėgiamo kašio turetu paskelbt.. Rimtai, šitas “veidas“ gerokai veikiantis nervinę sistemą.

 3. Ir taip su kiekviena pergale – tai girtuokliavimo maratonas ir diebilų dauginimasis… Nėra kol kas sveikos visuomenės..
  ——-
  KAntai rusijoi kam gimdyt nebus jau po 7 metu , taip apskaiciavo mokslininkai ir ne tik, su tokiu genocidu ir emigracija koks vyksta lt, nebus kam gimdyt po 3 metu, nes daugelis jaunu moteru yra barakudos t.y sterilios prostitutes, taip,kad kai ka tu izvelgi labai gerai,bet kai ka matai per rozinius akinius.

  1. gerb PRO,

   dėl Rusijos Federacijos (imdavamas visas NVS šalys taip pat) nė kiek nesijaudinu, nes ten dirba V.Putin ir D.Medvedev 🙂

   patariu nesukti galvos, viskas ten bus tvarkoje; o jeigu oficialius tyrimus imti iš Rusijos Federacijos – patariu nebetikėti, nes manipuliuoja skaičiais Vakarams klaidinti (tiesiog jaučiu, jog galai nesueina su tuo ką matau virtualume);

   dėl Lietuvos – taip.. kas būtent patenka į rožinių akinių akiratį ?

 4. Jauciu pataikei del visko suvertimo. Jei zalgiris pralos bus velgi kaltas kubilius. Vienaip ar kitaip tegimsta tokios isvestines 🙂

 5. kantai vis ta Rusija gini ir giri…gal vaziuok pagyvenk ten pora meteliu,tai lektum po to i Lietuva padus pasipustes….alkoholis , jaunimo tarpe narkotikai, ubagyste klesti Rusijoje…Neapsimesk,jog neturi draugu Rusijoje ir nezinai, koks ten ubagynas…Na zinoma naujieji rusai gyvena gerai, o daugiau tai….Jeigu butu rusams bevizis ivaziavimas i Europa, tai koks 30 % salies gyventoju paliktu Rusija….

 6. na taip, idomu, ar nuo audros padariniu vidurio lietuvos gyventojams padejo kas ? pvz rusija atstato visus kaimus ir gyvenvietes plius duoda materialine pagalba, lietuvai apie tai pasvajoti tik galima.

 7. Valdovų rūmų afera veda pas A.Kubilių

  JIE VOGE JIE VAGIA JIE VOGS
  Ilgus metus dėl išlaidavimo amžiaus statybai kaltinus prezidentą Algirdą Brazauską staiga paaiškėjo, kad neskaidrūs konkursai vyko šalies ūkį valdant dabartiniam premjerui. Nuo 1999 m. lapkričio 3 d. iki 2000 m. lapkričio 9 d. Vyriausybės vairas priklausė premjerui Andriui Kubiliui. Vakar Viešųjų pirkimų tarnyba paskelbė oficialias išvadas, kad nei valstybės įmonė Vilniaus pilių direkcija, nei jai šimtus milijonų litų žarsčiusi Vyriausybė nė nemanė laikytis Viešųjų pirkimų įstatymo samdant statybos firmas. Ekspertai nustatė skandalingą faktą, kad statybų Pirkimo komisija buvo sudaryta net vėliau, nei buvo nustatyta konkurso dalyvių vokų atplėšimo procedūra.

  1. kas iš to , jog pavogs ? juk dirbt tai neišmokę 🙂 anksčiau ar vėliau ateis ubagų dienos ir jokia praeitis nekompensuos jų

   specialiai buvo nekontroliuojama ES pinigų ir valstybės lėšų švaistymo programa.. taip sąmoningai žmonės atbukinami ateičiai dirbti, kurti ir t.t. – gana sudėtinga ir sumani manipuliacija, kuri paveikia momentaliai visą valstybę

   pradžiai SSRS griūtis, po to degradacija atskirų post-sovietinių valstybių… schema veikianti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s