Degradavimo procesas šiuolaikiniame gyvenime

Degradavimo procesas šiuolaikiniame gyvenime

Dažniausiai pasitaikantis metodas sukurti masę žmonių – visiškai neadaptuotą intelektualiniam tolimesniam vystymuisi. Plius sukuriant vartotojišką aplinką(buitį), neleidžiant ištrukti iš degradavimo grandinės.


Vienintelis sprendimas – tai totalus mokymasis visą gyvenimą, visoms rasėms , nuo pat mažens ir dalyvaujant pastoviam informacijos atnaujinimo procese, o ne apsiriboti specifinėms žiniom (vien tik darbo funkcijoms reikalingomis).

Reklama

0 minčių apie „Degradavimo procesas šiuolaikiniame gyvenime“

 1. Pakistanas? Verčiau jau skirtų dėmesį, kai tik 68% vyrų ir 44% moterų išvis raštingi. Išsilavinimas grindžiamas religinėmis (Islamo) temomis; Lietuvoj, kurios jūs čia visi kolektyviai taip nekenčiat, per metus švietimui skiriama 1.28 milijardo litų, o Pakistane – tik 300 milijonų lt, kai pas juos gyventojų – 170 milijonų. Daugiau nei visoj Rusijoj. Suvokiat skaičius?

  Žmogiški santykiai tai turbūt išskyrus šituos: http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Violence_against_women_in_Pakistan

  Juokingi tokie veidmainiai pseudointelektualai, kurie patys sėdėdami vakaruose jais demonstratyviai bjaurisi, bet nė per prievartą nesikeltų gyventi į tas besivystančias šalis, kurias apsimestinai idealizuoja.

 2. Andriau, atspek is triju kartu, koks procentas musulmonu yra ta Korana skaites? Musulmonai apskritai, jei ne zydai ir ne krikscionys, tai po siai dienai zvakes degiotu ir ant kupranugariu jotu…

 3. Blefas. Matematika ir astronomija sukurta Isamo pasaulyje. Kupranugariais ir zvakes buvo gal del to, kad niekas su kalavijais ir deglais nesinesiojo. Islamo koncepcija yra tobulesne nei kryzioku, jie nera susidievine.

  1. kazkuo primeni tu man delfio komentatoriu fauna po zydelio muzikanto straipsniais: tik zmogus pasako bloga zodi kapitalistinio pasaulio pusen, jam iskart persama kokia nors politine(kartais ir socialine) etikete.

 4. labaslietuva, tai pasakyk bent vien pasaulio isradeja musulmona fizika, chemika…kazkodel is mokyklos laiku nepamenu tokiu? Kas isrado lempute? Kas isrado dvirati? Musulmonams, tokiems kaip Siaudo Arabija paprasciausiai pasiseke, kad po ju zeme yra naftos, jei ne ta nafta ir ten butu ubagynas…Kitais zodziais tariant auto isradejai(kurie nebuvo musulmonai) padare arabus turtingais…

 5. Andriau ir ka jie tokio isrado? Nieko reiksmingo, jeigu pasaulio vadoveliuose ju nera…O visi didieji isradejai ir mokslininkai yra zydai, arba krikscionys….

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s