Kodėl gi LESBO išgelbėjo narkokurjerį-mentą ? Kodėl gelbėjo tą, kuris stos į kovą prieš visuomenę ginant korumpuotą valdžią

Kodėl gi LESBO išgelbėjo narkokurjerį-mentą ? Kodėl gelbėjo tą, kuris stos į kovą prieš visuomenę ginant korumpuotą valdžią

Niekur nemačiau analitinių straipsnių dėl šio įvykio, o tik eilinius idiotiškus pasisvaičiojimus. O juk problema labai didelė, kai viešai yra ginamas nusikaltęs teisėsaugos pareigūnas, apkaltintas narkotikų gabenimu į svetimą valstybę. Juk tai labai rimta..


Bet esmė visai kitkame, nes sistemos žmogus išgelbėtas ir dabar pasiruošęs vykdyti bet kokiu nurodymus iš viršaus – netgi žaloti per artėjančius mitingus pensijinio amžiaus žmones, ateisiančius išreikšti savo nepasitenimą dėl nusikalstamos valdžios. O tai bus – bus negailestingas išvaikymas bet kokios, netgi minimalios, demonstracijos.

NB: Tad , skaitytojai, gyvenate velniai žino kokioje santvarkoje, kurią įmanoma tik apibūdinti kaip “vergų ir vergvaldžių“ santykiavimas.

Šis nuotykis aiškiai parodė kas per LESBO vadovauja valstybei ir koks jos požiūris į ją. Žmogus – niekas, biurokratas – viskas.

Reklama

0 minčių apie „Kodėl gi LESBO išgelbėjo narkokurjerį-mentą ? Kodėl gelbėjo tą, kuris stos į kovą prieš visuomenę ginant korumpuotą valdžią“

 1. Manau, čia sužaidė Grybo noras išlaikyti jėgų pusiausvyrą Lietuvoje tyliai numarinant skandalą. O grybas su Lukašenka gerai sutaria, nes yra antiamerikiečia. Lukašenkai apsimoka padėti Grybei, kuri kovoja su Lukašenkos priešais čia, Lietuvoje. O tas arklininkas, matyt, iš tikro vežė narkatą. Čia tikrai ne provokacija. Tas kiekis “nei mažmeninė, nei didmeninė“ skamba taip, kad tai atrodytų kaip provokacija, nes reikėjo “išsukti“ arklininką. Tik keista, kad Grybės priešai tyli. Įtartina, tarsi būtų įvykęs įtakos sferų pasidalijimas. Valantino kilimas karjeros laiptais tik įrodo, kad Grybas išmainė pedofilijos bylą į kažką.

 2. O kam pedofilu patriarchas kara Afganistane pradejo? Juk reikejo pigesnio heroino pristatyma inicijuoti. Bankauskas tai cia chuinia, lyginant su … . Goriene minejo, kad hera Lietuva yra butinas demokratijos garantas; jai taip tvirtino vienas aukstas silovikas. Hera tiekiama per auksciausius valstybinio lygmens oficiozus is Afganistano. Man vienas soldatikas, visa gyvenima praleides Prancuzijos legione aiskino, kad prekyba ir karas yra neatsiejami dalykai. Heroinas Lietuvon atejo su Adamkumi, jeigu kas prisimena.

  1. Na šiame kontekste tonomis tranzitu per Lietuvą keliaujantys narkotikai per Klaipėdos uostą – gana logiškas paaiškinimas. Ir kontrolė šio koridariaus FNTT (vertinant muitininkus) rankose buvo ir yra.

   Narkotikais labiau bandoma supjauti intelektualesnėms žmonėms gyvenimus, negu kabinti diebilodų gaują stebinčią neblaivioje būsenoje krepšinį.

   Reiškiąs Užsienio Reikalų Ministerija – dalinė (galbūt netgi to nežinodama) narkotrafiko dalyvė. Lietuva maža, galima išeiti ant pavardžių ir nuotraukų visoje šioje sekoje.

   Žinai, dabar galvoju, kodėl H.Daktaro sūnų taip stipriai užkabino už narkotrafiką per Klaipėdą… nepamenu į JAV ar iš JAV..

   Galai sueina labai tiksliai. Ir J.Furmanavičiaus vaidmuo ir H.Daktaro suėmimas.. V.Adamkus, M.Laurinkus… Betingio indėlis..

   Kažkaip nesitiki, jog Lietuvoje tiek diebilų vartojančių narkotikus

 3. Lietuva manau yra tik tranzitine salis narkotikams, o narkotikai keliauja i Rusija…Nes patys logiskai pagalvokit, jokiais budais neimanoma tokiai mazai Lietuvelej tonomis narkotiku suvartoti, netgi jei ir visos bobutes ir vaikai vartotu, tai yra neimanoma…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s