Daug permetu akimis tinklaraščių, bet retas orginalumu traukia: netiesa.lt

Daug permetu akimis tinklaraščių, bet retas orginalumu traukia: netiesa.lt

Tarkim, daug egzistuoja blogų, kuriuose žmonės stengiasi dalintis mintimis arba asmeniniais pergyvenimais, tačiau retas jų aprėpia platesnę erdvę negu keturios buto sienos ir siauro draugų rato įtaka. Tai suprantama, nes BLOGUS šiuo metu pildo gana jaunesnio amžiaus žmonės, todėl jiems ir netenka suvokti gyvenimo plačiau negu mato akys ir lygiagrečiai suvokia sąmonė.

netiesa.lt – įdomi tuo, jog žmogus gana operatyviai susitvarko su informcine baze (įvairiais žinių šaltiniais) ir išreiškia savo poziciją tais klausimais. Analizė labai tiksli ir verta perskaityti tolimesniam savarankiškam apdorojimui (suprasti ką perteikia žmogus tuo turiniu).

NB: Nu nėra tiek daug tinklalraščių, kuriose verta aukoti savo laiką. Tai vienetai, kurių pagrindu turi atsirasti panašūs. Tai žmonės, kurie jeigu ir darys klaidas, jie pasitaisys ir vis vien atsistos ant teisingo gyvenimo kelio.

Pasižiūriu į įvairius politologus, politikus, ekonomistus ir kitus gyvenimo personažus – bet tai tuštuma, lyg tuščias kibiras, kuriam lemta gulėti gatvės tolimiausiam kampe iki koks pagrandukas nenuspirs tolėliau, išgaudamas gana bjaurauką garsą.

Patinka atrasti, jog smegenų nuplauti visai visuomenei nepavyksta ir stipresni iškyla virtualioje erdvėje į paviršių. Lygiai tokia pati situacija nutiko su Drąsiumi Kedžiu, kai asmeninis gyvenimiškas tvirtas nusistatymas ir kovojimas dėl to, atvėrė daugeliui kiek kitokį gyvenimo supratimą. Gaila, jog teko  nebėra to žmogaus, bet jis liks ilgam.

nuoroda: netiesa.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.