Siaubingiausia toje Lietuvoje, jog likę vergai myli savo vergvaldžius

Siaubingiausia toje Lietuvoje, jog likę vergai myli savo vergvaldžius

Gyvenimo taisyklės nesikeičia taip greitai , kaip ir žmogaus gyvenimas trunka tam tikrą laiko tarpą be pakitimų. Panašiai ir politikoje ar ekonomikoje, kur reikalingas atskiras laiko periodas įdiegimus, praktiniams patikrinimui, rezultatų analizei ir tolimesniam apsisprendimui.


redone

Šiame “poste“(įraše) noriu tik pabrėžti siaubingą artėjančią ateitį likusiems Lietuvoje vergams ( nemanau, jog terminas “runkeliai“ – atspindi dabartinę padėtį), tapusiems priklausomiems nuo Europinių lėšų bei imamų užsienio kreditų, užstatant valstybės turtus bei jos gyventojus.

Valdžios sistema arba kaip ją kitaip pavadinti (pedofilų klano – Achemos grupės, statiniai ar fašistų ir komunistų sąjunga), sujaukė ir apribojo visiems vietiniams piliečiams ateities planus ir gyvenimo krypties galimybes (netenkant vidinių svajonių, o vykdyti svetimas programas).

Žmonės pateko į baisią pelkę, virš kurios Dievais tapo biurokratijos aparato tarnautojai, kuriems atiduota pilna teisė spręsti daugelio žmonių likimus. Ir biurokratų sprendimai – tampa žmonių likimais.

Taip, siaubingiausia šiuolakiniais laikais – tai besikartojanti istorija, vergų ir vergvaldžių santykiai, kuriems egzistuoti nebūtina jokių žinių, bet privaloma turėti “geležinę ranką“ (teisėsaugos struktūras, represinius organus).

Reklama

0 minčių apie „Siaubingiausia toje Lietuvoje, jog likę vergai myli savo vergvaldžius“

 1. Sis modelis yra visos Europos perspektyva. Lietuviai nenori juo itiketi vien del tarybiniais laikais iskiepyto optimizmo. Nemato, kas darosi Vokietijoje, kokie keliai Prancuzijoje. Visi tiki i Landsbergi. Vaikai tures uzmusineti tokius tevus. Taip kyla revoliucijos.

 2. O i ka jus tikit, jei galima paklausti? Nes kritikuoti gali betkoks mulkis, siulyti logiskas iseitis – visai kitas reikalas… Dazniausiai jau taip yra, kad didziausia triuksma ir nepasitenkinima skleidzia tie, kurie nieko patys nenuveike, kad jiem butu nors kiek geriau…

  1. Pirma logiška išeitis yra NEVOGTI. Tuomet politikai skirs dėmesį kūrybai ir gyvenimo kokybės gerinimui. Daugelis projektų, kurie vykdomi Lietuvoje, yra VAGYSTĖS, įvilktos į valstybei naudingą šydą.

  2. Matai, Justai, netikiu, jog kiekvienas mulkis ar dar koks kitas asmuo pajėgus kritikuoti ar netgi išreikšti nuomonę kokiais visuomeniniais klausimais. Dėl savęs – taip, tai jam klozeto dydis nestandartinis arba kinų gamybos, tai tualetinis popierius neatitinka kainos ir panašiai.

   Deja, tie kas kritikuoja turi patirties ir supratimą ką šneka, nes iš “oro“ neįmanoma surašyti sakinio nežinant ABC.

   Atrodo I.Kant yra parašęs, jog kritika ir yra sprendimų pateikimas, tik tam suprasti yra sudėtinga daugeliui, nes įpratę plaukti pasroviui, žinant , jog “viskuo pasirūpinta“(MAXIMA).

   Nežinau ko nesu nepasiūlęs, puikiai matau, jog ir kiti (mąstantys) tomis idėjomis gyvena, o senbuviai jomis dar ir spekuliuoja, galvodami, jog pilkoji masė supranta ( deja, nesupranta, todėl nepavyksta spekuliuoti ).

   Deja, Justuk, mes esame emigrantai – mes savimi pasirūpinsime bet kokioje situacijoje, tačiau bendruomenėmis nepavyks, nes toms masėms valdyti sukurti “valstybiniai aparatai“. Išsivaduoti iš po užmestos kepurės, nematant kito pasaulio, visai bendruomenei nepavyks vienu metu, bet pavieniai subjektai puikiai sugeba tai atlikti ir tik nuo jų moralinių nuostatų priklauso kitų individų veiksmai (bandos efektas).

   Aiškiai paaiškina TV laidos šį reiškinį – arba koks ten populiarusias filmas tarp jaunimo ? Zero 2 ? Na ko norėti tada ? Nepatinka tiesa apie Lietuvoje esančius gyventojus ? Deja, reikia suvirškinti ir eiti į priekį, o ne gintis ir stovėti vietoje.

   Jaunimui siūlau emigruoti, spjovus ant tos šalies, kuri paprasčiausiai neegzistuoja. Niekur ta gamta ir esami pastatai nedings, nereikia smarkiai jaudintis ir gailėtis. Kai jaunas žmogus užaugs arba adaptuosis laisvesnėje (kad ir rinkos sąlygomis paremtoje aplinkoje) sferoje, jo jau nebus taip lengva sugadinti ir permesti į degradavimo pusę. Tiesiog vaikų gelbėjimas.

   Kaip matau, tu nesupranti to siaubingumo kurį įdėjau į “įrašą“, nes paprasčiausiai gyveni siauroje aplinkoje, galbūt tik vienmečių pasaulyje. Todėl supaprastinsiu dar labiau – siaubinguma tame, jog žmonės pereina prie visiško sugyvulėjimo, kai žmogiškumas išnyks ir liks alkis, kuriam gyvoji materija bus pasiruošusi atsiduoti už bet ką. Tuo manipuliuos ne vien biurokratija, bet eiliniai verslininkai, eilinės šeimos (moterims – ateina kurwinimosi sezonas, vyrams – totalinis alkoholizmas, vaikams – kriminalinis kelias, plėšikaujant ir t.t. ), kuriose vyraus “prisirišimo“ o ne tarpusavio pagarbos santykiai.

   Taip bus skaidomi žmonės, bijodami prarast paskutines įplaukas, darys bet ką, tik turėti minimalų pajamų šaltinį iš “bogatesnio ar apsukresnio“ “viršininko“. Afrika…

   Patys baisiausi žmonės – tai nesantys žmonėmis. Tas siaubinga..

   vat, labaslietuva, aiškiai pakomentavo

 3. na taip lietuvoje uz korupcija bei atkatus niekas nera pasodintas,
  kiek afioru zuokas pridares? rubikonas, sklypai, Veks ir ka ??! ir nieko ? ivaizdzio kurimo programa 60 milijonu, kur tie pinigai ?

 4. Kanto kritika yra 10balu ir ne maziau, as visada pries skaitydamas naujienas pirma perskaitau sita blog, o poto visokius delfi ir t.t. kurie ima visi portalai bendra info is bns ir elta,
  o situacija labai paprasta, kuo tu daugiau shuniui parodai,kad tu jo bijai, tuo daugiau jisai tave ir puola.
  tas dabar ir yra,kad opozicijos rimtos nera,nes visi tam paciam katile sedi, drasiu zmoniu lt irgi labai mazai:/

 5. PRO, būtent, kur tie pinigai, Kaune – kur gimiau ir gyvenu, atkato kultūra tiek įleidus šaknis, kad visai nesvarbu kas savivaldybėje sėdi socai ar konservai+liberalai – garantuotai chaosas, stringantys projektai – pvz su arena – pasiūlė Senukų direktorius šalia greitkelio pastatyti analogišką areną prie Megos ir už pigiai(nepraėjo šitas pasiulymas – buvo paimti prancūzai ir statoma Nemuno saloj kur gruntas judantis – pastatas bus laikui bėgant labai nepatikimas), amžinai rudenį o ne pavasarį tvarkomos gatvės(taip yra garantuojami užsakymai AB “Kauno keliai“ bei AB “Kauno tiltai“, nes rudenį paspaudus šalčiui pakinta naujai įlieto asfalto struktūra, pavasarį vandenys praskalauja “lopo“ kraštus bei žvyrą po apačia ir vėl išsimala duobės; arba gatvių iš vis metus netvarko – autoservisai turi veiklos). Žodžiu daug dar turim visose sferos netvarkos, dangstymo, slėpimo, įplaukos daromos bet kokia kaina, tačiau – vis verkiama, kad “nėra biudžeto“. Bjauru.

  1. Pabandė prieš tuos soc/konserv/liberalgaidžius p. Orlauskas eiti, bet buvo išsišaipyta iš rimtų šio žmogaus pastabų ir pasiūlymų padėti miestui, kažkas panašaus buvo ir kai jis ėmėsi darbo rajono savivaldybėjė – jei gerai pamenu pasiūlė Kauno raj. seniūnams savo seniūnijų gatvėmis pasivažinėti, o tik tada aiškinti kokie geri keli ir kiek kilometrų gyvenvietėse išasfaltuota buvo, tai mažai kas pasikeitė po to įvykio.

   Čia pavienis konkretus atvejis, o kiek rimtesnių nesąmonių daroma, vagiama, tai mažai išeina į viešumą – kas ir yra blogai, ..

 6. “Tik protingi zmones besigebantys kazka pakeisti“… Na tai savaime aisku, kad ne asilai kanors keicia… jus taip isdidziai save vadinat protingais, o kitus vergais ir taip isijaute piesiat Lietuvos pabaigos idejas, bet nematot kaip rusu pinigais varomos politines marionetes, kaip paksas ar uspaskichas, Lietuva griauna dar labiau nei Kubilius ar betkoks kitas politikas (apie brazauska net nesneku, nes ji ir politu sunku vadinti, nors jis butu nr.1 sitam sarase), negana to, dar skelbiat zmonem kazkokia sizofrenija ir reklamuojat tuos pacius parsidavelius ir sovietu sajunga… tai, kur cia toji ismintis? Kad korupcija buvo, yra ir bus valdzios sluoksniuose, tai seniai niekam ne naujiena (beje, is Orlausko toks pat kauno gelbetojas, kaip ir humoristas buvo – varganas), tas nera vien Lietuvos problema, Rusijoje isvis viena partija valdo sali ir toks vaizdas, kad ten jau issigelbejimas ir jokios korupcijos, ar ne?
  Vienintele logiska isvada visa sito yra tiesiog tai, kad jum stinga demesio ir bekurdami tokias “istorijas“ jus bandot jo gauti, akivaizdu, kad toj iseivijoj jum stinga pripazinimo ir cia vienintelis budas isreiksti save… (apsidairykit aplinkui, beveik vieninteliai skaitytojai ir komentatoriai, tai tokie patys emigrantai, del visu savo negandu kaltinantys Lietuva). Tos ilgiausios tirados su ivairiausiu filosofu citatom, tik parodo kiek daug laiko ir demesio skiriat visam sitam reikalui… Na ka, sekmes jum cia beverkslenant… del jusu sugaisau 5min komentaro rasymui ir dar tiekpat, kad uzblokuociau sita verkslenanciu emigrantu svetaine is blogeriai,net. Sekmes ir toliau kaltinti kitus del jusu asmeniniu nesekmiu! 🙂

 7. nu gerai, tau nepatinka paksas , bet ka adamkus padare per 2 kadencijas ? pasirase didziausia amziaus afiora LEO !?!? buvo populiariausias zmogus kuris nieko nedare,
  infliacija 2006metais LT buvo viena didziausia, maisto kainos buvo keliamos po 2 kartus , ar prezidentas bent karta nuvaziavo i prekybos centrus paziuret, kodel liaudis taip brangiai moka uz piena ir duona, ar kazka padare ? kad minimali alga nebutu maziausia ES !?!? vejus sneki visiskus…
  tie zmones kurie raso kritika, jie mato realia situacija,gerai,kad dar ne visiems nuo pilstuko kaukolinio susisuko smegenys, o verkslenimus cia ne prie ko…

 8. Disco :
  nu gerai, tau nepatinka paksas , bet ka adamkus padare per 2 kadencijas ? pasirase didziausia amziaus afiora LEO !?!? buvo populiariausias zmogus kuris nieko nedare,
  infliacija 2006metais LT buvo viena didziausia, maisto kainos buvo keliamos po 2 kartus , ar prezidentas bent karta nuvaziavo i prekybos centrus paziuret, kodel liaudis taip brangiai moka uz piena ir duona, ar kazka padare ? kad minimali alga nebutu maziausia ES !?!? vejus sneki visiskus…
  tie zmones kurie raso kritika, jie mato realia situacija,gerai,kad dar ne visiems nuo pilstuko kaukolinio susisuko smegenys, o verkslenimus cia ne prie ko…

  Jei pats nelabai ka kerti toj ekonomikoj, tai nebutinai reikia viesai tai skelbti… Nereikia sukaut del 2006 infliacijos, nes atkreipk demesi i rekordine grudu kaina (http://www.fas.usda.gov/grain/circular/2006/12-06/graintoc.htm), kas itakojo ir visuotini kainu kilima visoj Europoj, manau prezidentui nereikia eiti i maxima, kad suzinotu, kad duona is tu grudu gamina, o karvem pasaro irgi reikia… Net ir tuo atveju, jei Adamkus nieko nedare, jis bent jau nebuvo rusu pinigais varomas ir neatstovavo ju interesu, o Adamkus tikrai padare gan nemazai per tas 2 kadencijas… Manau vien istojimas i Nato ir EU yra didziulis pasiekimas. Negalima sakyt, kad jis buvo tobulas, nes klysta visi…

 9. Justas :

  Adamkus tikrai padare gan nemazai per tas 2 kadencijas… Manau vien istojimas i Nato ir EU yra didziulis pasiekimas.

  Ką konkrečiai padarė, kada?

  Kodėl įstojimas į tą vargo vakarienę yra ‘laimėjimas’, pasak tavęs ?

 10. Justas :
  Net ir tuo atveju, jei Adamkus nieko nedare, jis bent jau nebuvo rusu pinigais varomas ir neatstovavo ju interesu… …istojimas i Nato ir EU yra didziulis pasiekimas.

  Čia tai prajuokinai 🙂 viskas su tavimi aišku. Nato ir toliau sėkmingai atlieka savo misiją, o tu net neįkerti kame reikalas. Arba tu kvailas, arba tiesiog esi proamerikietiškas rusofobas.

 11. Justai, jei tavo nuomonė skiriasi nuo savo galva mąstančių žmonių, tai gal verta ją persvarstyti? Paskaičius tavo komentarus (ne tik šioje temoje) susidaro įspūdis, kad tu ištikro esi infokaro auka. Nebuk eiline globalios mafijos propogandos žertva (auka). Panagrinėk info apie informacinį karą, apie visuomenės saugumo koncepciją, apie globalinę politiką, globalius procesus, jų valdymą… Nebent tau tai neįdomu, tuomet dovanok už tiesmukiškumą.

 12. emigrantai aisku cia graziai gali pasneket, kai gyvena kito pasaulio saskaita, toki suda pamalti galima, bet valdzia visur tokiapati, tik skiriasi ekonominiai istekliai…kas dabar butu GBR be savo koloniju ir uzgrobtu istekliu uzsienyje – prasmirdusiu DIEBILU salis, kur visi pjaunasi, tad kantai bereikia varyt, kad juoda arba balta…

 13. žinai, zzz, niekaip negaliu suprasti ir turbūt nesuprasiu žmogiškojo išlikimo principo – pastovios tarpusavio kovos vadinamos konkurencijos

  ar gali būti taika, kai ji yra priešinga žmogaus prigimčiai ? norėtųsi atsakyti teigiamai, bet …

  Jeigu žmonės viskuo savimi pasirūpina – jie išsigimsta ir pradeda žaisti kitų likimais, nes tiesiog neranda alternatyvios veiklos. Tokia dabarinė santvarka.

  Greta viso to yra mosklas, kuris galėtų atitraukti visas žmogiškas gyvybes nuo tarpusavio konfliktų ir nukreipti į Visatos pažinimą, bet.. egzistavimui reikalinga mityba, bendravimas, emocijos, jausmai – kas vėl gi veda prie konfliktinių situacijų, nors ir akivaizdus bendras siekis..

  Kaip išspręsti šią problemą ? Tavo ta GBR ir kolonijos – tai tik primityvi evoliucijos seka susiklosčiusi konstrukcija. Nukariau kiti – bus kažkieno kitko dėstoma panašiai.

  Žmogaus neapriboti, bet visuomenę įmanoma (visuomenė – tai minimum du individai, kuriems tektų laikytis bendrų taisyklių, prižiūrint viens kitą). Painoka nagrinėti, bet lieka tik nagrinėjimas.

  Emigrantų neegzistuoja, žmonės visur vienodi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s