Tikro žydo feicas ( Kaunas – vienintelis miestas Lietuvoje, priešinantis žydų invazijai – nors ir ekonomiškai žlugdo Kauną)

Tikro žydo feicas ( Kaunas – vienintelis miestas Lietuvoje, priešinantis žydų invazijai – nors ir ekonomiškai žlugdo Kauną)

Gerai žiniasklaida , nekontroliuojamų žurnalistų dėka ir skubių faktų nušvietimo principu, parodė kokie yra žydai – kiaulės snukio feicas su tam tikrais pagražinimais.


Taigi, ne visus dar sunaikino tie žydukai ant tos Lietuvos, yra dar kovojančių asmenų prieš Lietuvos tautos naikinimą ( diebilinimą ir skurdinimą) visomis galimomis priemonėmis.

Kaunas yra Kaunas ( čia gimstama ir išliekama žmonėmis )

Reklama

0 minčių apie „Tikro žydo feicas ( Kaunas – vienintelis miestas Lietuvoje, priešinantis žydų invazijai – nors ir ekonomiškai žlugdo Kauną)“

 1. Uzjauciu tave Kantai is visos sirdies nes tikriausiai nedaug sioje zemeje tokiu apgailetinu asmenu yra kaip tu kurie savyje laikytu tiek daug neapykantos. Matosi kad tavo neapykanta pasauliui tave apakino ir neleidzia suprasti elementaraus dalyko kad negalima teisti visos tautos uz pavieniu zmoniu elgesi. Taip kad sekmes tau zmogau keliaujant i savo paties psihoze 🙂

  1. Nelabai supratau tavo minties – prie ko čia tu painioji kažkokią neapykantą? Pajunk racionalų mąstymą ir pasuk smegenėles, jeigu dar nematai kas vyksta – saldaus miego tau..

 2. Matyt as viska matau tik deja viskas nera taip kaip sitame puslapyje aprasoma. Kazkiek tiesos yra, o visa kita tai tik vieno zmogaus sukurta psichoze 🙂 persipinusi su neapykanta rasizmu ir kitu sh…

  1. žydelis gal esi ? nesidrovėk, išsakyk savo pozicija, o žmonės patys supras.. O geriausia būtų, jeigu sukurtumei savo asmeninį blogą ir pritrauktumei žmones turiniu.

   Manai žydai man nepatinka ? Nepatinka. Negeri jie žmonės, neturi jokios pagarbos kitiems, galbūt ir pjaustosi ir kraujomaiša užsiima iš tos neapykantos kitoms tautoms.

   Ir šio požiūrio nepakeist. Tai tūkstančius metų vykstanti kova su jais, ir galo jai nesimato.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s