Sunkiausia rašyti apie Drąsio Kedžio nužudymą ir jo užsakovus ("Achemos grupę")

Sunkiausia rašyti apie Drąsio Kedžio nužudymą ir jo užsakovus (“Achemos grupę“)

Sunkiausia dėl to, jog šioje istorijoje įvelta tiek daug žmonių, jog esama korupcinė valstybinė nusikalstama piramidė praras stabilumą ir Lietuvoje paprastiems žmonėms atsiras galimybė įgyvendinti savo svajones – realizuoti smulkius verslus, atkurtis socialinę žmogišką santvarką, sukurti bendruomenes ir , pagaliau, susidraugauti su kaimynais.


Ši istorija sunkiai suvokiama eiliniam žmogui, nes sudaryta iš kertinių šiuolaikinės butaforinės valstybės akmenų – kur kiekvienas akmuo kaip blogio sėkla, platinanti neviltį ir amoralumą tarp visuomenės narių.

NB: Sunkiai rašosi, nes nesuprantate nė velnio. O ką rašau – nėra paneigiama, nes nėra prasmės stoti tiesai skersai kelio, mat puikiai žino kuo tai baigsis jiems.

O Jūs ir patys velniai žino ko čia grįžtate ir skaitote, kažkas  Jus traukia – asmeniškai nesuprantu, bet intuityviai numanau.

Gaila, bet kuo daugiau žmonių perskaito, tuo geriau. Nes pradeda suprasti tikrųjų veikėjų (dalyvių) mąstyseną , kas neleis jiems atkartoti tokių pačių veiksmų ateityje.

p.s: tvarkykitės su savo atmatom patys, nes bet koks verslas Lietuvoje turi būti dėl bendruomenės; jeigu turite išsigimėlių vadovų – negailėkite jų, jiems taip ar taip bus pizdec, anksčiau ar vėliau.

Reklama

0 minčių apie „Sunkiausia rašyti apie Drąsio Kedžio nužudymą ir jo užsakovus ("Achemos grupę")“

  1. Šiuo metu Telšių raj., apeinant visuomenę, pradėti žemės gelmių tyrimai, siekiant įrengti požeminę dujų saugyklą 1 mlrd. kubinių metrų. Viskas daroma slaptai, beveik nėra jokių pranešimų spaudoje, nors tai jautrus ir svarbus ekologinis momentas. Žmonės net nesupranta, kas vyksta. Ten praplaus 350 mln. lt
    http://www.tzinios.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=775:telsi-rasjosn-kaslins-milsisniska-posesmisn-dusj-sausgyksla&catid=5:pirmas-puslapis&Itemid=6

  2. Bent jau Kauno rajone tai pastebejau dujininku sujudima, sparciai modernizuojamos senesnes auksto slegio pozeminio dujotiekio atsakos, viskas daroma tyliai ir greitai, nors salia gyvenvieciu duju skirtstymo stoteles yra nors ir rusu laikais statytos bet atremontuotos pries keleta metu. Bezdalu bizniukas matomai smarkiai plesis, visomis kryptimis, darosi idomu, telieka paluketi ir pamatysim kas cia slypi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s