Kodėl reikėjo (buvo būtina) nužudyti buvusią JAV marionetę Lenkijos prezidentą L.Kaczynskį

Kodėl reikėjo (buvo būtina) nužudyti buvusią JAV marionetę Lenkijos prezidentą L.Kaczynskį

Šis gyvenimas jau toks, kuriame nebūna kartais kompromisu ir tiesiog būtina žudytis žmones, nes jie tampa pagrindiniais įrankiais (problemomis) tam tikruose reikaliuose.

Demokratinis pasaulis ar kelias link jo, nesvarbu, nes nužudymai – tai tiesiog eilinė priemonė pasiekti reikalingų tikslų, dažniausiai vardan daugumos visuomenės ar grupės narių ( analogija su Drąsio Kedžio žmogžudyste, kurios metu PEDOFILŲ KLANAS susidorojo su keliais žmonėmis, norint išsaugoti savo gimines, vaikus ir materialinius turtus).

L.Kaczynskio atvejis atrodo ir neeilinis, bet jis buvo parsidavęs JAV žyduomenei ir griovė Lenkijos visuomenę, kas nelabai patiko nei patiems lenkams, nei kaimynams. Šis žmogus atliko marionetės vaidmenį regione, nuolatos pakurstydavęs aistras santykiaudamas kaip ir CŽV agentas V.Adamkevič(Adamkus) su Gruzijos diktatoriumi Sukašviliu bei tuometiniu Ukrainos buvusiu bankininku Jusščenka (taip pat vykdusio fašistinę programą).

Lėktuvo skrydis link Smolensko buvo labai produktyviai suplanuotas ne tik Rusijos Federacijos specialiųjų tarnybų, bet idealiai sustyguotas Lenkijos saugumo, kuriam dakniso proamerikietiška (išdavikiška) pozicija dvynių brolių, kenkiančių Lenkijos visuomenei.

NB: Skaičiau įvairią informaciją ir priėjau būtent tokios išvados, jog labiausiai nužudytos marionetės nekentė patys Lenkijos žmonės (spec. tarnybos, politikai, kiti specialistai).

Aišku, jokios tiesos visuomenė ir nesužinos, nes tokioje operacijoje dalyvaujantys išlaikomi tamprių ryšių iki mirties. Lygiai kaip ir butaforinis nusileidimas mėnulyje.

Tad abiejų tarnybų, o ypatingai Lenkijos saugumo vyrų dėka, priviliojant beveik visus proamerikietiškai nusiteikusius išdavikus į vieną lėktuvą – kuris, deja, skrido į Rusijos Federaciją su tikslu sumenkinti istorijos atkarpą, iškeliant nacionalinius pradus aukščiau už žmogiškuosius.

Nuostabi operacija, žaviuosi kaip gražiai juos visus suviliojo į vieną bendrą kapą ir su fanfaromis vėliau palaidojo, jog nekiltų jokio sąmyšio tarp jų pasiekėjų. Įspūdingas lenkų žingsnis. Pritariu tokioms operacijoms, kurios gelbsti tautas nuo griūčių.

Reklama

0 minčių apie „Kodėl reikėjo (buvo būtina) nužudyti buvusią JAV marionetę Lenkijos prezidentą L.Kaczynskį“

  1. nepamenu pavadinimo,bet yra dokumentinis filmas apie JAV CZV,kuriame aiskiai parodo,kaip amerikieciu zvalgyba sukurstydavo zmones ,,sukilti pries rusus“ o po to palikdavo juos likomo valiai…

  2. Aš jau anksčiau minėjau, kad ši katastrofa buvo suplanuota ir tuo dar labiau įsitikinau po trumpai viešumoje pasklidusių keleto faktų. Tokios progos nebūtų praleidusi ne vienos Valstybės spec. tarnybos. Tai supras tik tie, kurie analizuoja ir turi patirties panašiuose įvykiuose.

    1. taip Kęstuk, ir aš su malonumu tokią “gaują“ bučiau nuleidęs į miško pelkę be jokio gailesčio

      Lenkai Londone patenkinti , daug sako ramiau dabar ir galvos neskauda. Jiems tai tiesiog katastrofa ir tiek

      viskas tvarkoj, beliko Lietuvos ir Latvijos proamerikietiškos kekšės

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s