Taigi, "Mažeikių nafta" dabar oficialiai atiduodama Rusijos Federacijai – ( MEGZTABERETININKAMS ATEINA PISDAUSKAS)

Taigi, “Mažeikių nafta“ dabar oficialiai atiduodama Rusijos Federacijai – ( MEGZTABERETININKAMS ATEINA PISDAUSKAS)

Senai laukiau šio oficialumo, nes tai viena iš maloniausių akimirkų Lietuvos žmonėms ir pati baisiausia visokiems “megztaberetininkams“ (fašistų palikuonims – daugumai dykaduonių tremtinių, partizanams ir kitiems kovojusiems prieš Lietuvos valstybę savo laiku).

Šis pardavimas – tai Rusijos Federacijos specialistų bei Lietuvos specialistų būsimas bendradarbiavimas dėl bendrų interesų. Ir tai ženklas, jog dykaduoniai “megztaberetininkai“ bus po truputį atitolinami nuo Lietuvos mokesčių mokėtojų pinigų ( savaiminiam susinaikinimui ). Nes “Mažeikių nafta“ nebemokės mokesčių, žinant, jog jie bus suvalgomi fašistinės partijos (konservatorių) gerbėjų – megztaberetininkų.


Anksčiau dar buvo galimybė sunaikinti jiems šią gamyklą, bet kai ji atiteko lenkams visu 100%, nebeliko šios sadistinės ugnelės.

Tad, ruoškitės kentėti dykaduoniai

anksčiau rašyta(1) dar(2) ir geriausiai čia(3)

Žmonių komentarai:

pilietis: na va nuperka rusai mazeikius ir uzdaro remontuj pusej metu : D . oi daug pinigeliu nepaklius i biudzeta. lakstys kubilius kaip nuo gr nutrukes

cha: Tai kaip cia bus Lietuvos strateginiai partneriai ir geriausi draugai Lietuvos strategine imone parduos rusams, ka i tai pasakys visu lietuviu tevas Landzbergis ir konservatoriu megztosios beretes, juk lenkai isduoda Lietuva, kaip tai galima, juk sake tiek saugikliu i sutarti sudeta, kad lenkai jokiu budu negales gamyklos perleisti rusams, tai kaip cia dabar iseina, lenkai apgauna mus, nu nu, stai tau ir geriausi Lietuvos draugai….

Reklama

0 minčių apie „Taigi, "Mažeikių nafta" dabar oficialiai atiduodama Rusijos Federacijai – ( MEGZTABERETININKAMS ATEINA PISDAUSKAS)“

  1. tai dabar reikia tik laukt ir ziuret ,kas greiciau mus sunaikins ? ar rusai per mazeikiu nafta? ar usa su skolintais doleriais 9% metiniu ?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s