Kodėl impotentas Amerikos CŽV agentas Valdas Adamkus (Adamkevič) toliau kiršina lietuvius su Rusijos Federaciją ?

Kodėl impotentas Amerikos CŽV agentas Valdas Adamkus (Adamkevič) toliau kiršina lietuvius su Rusijos Federaciją ?

Atrodo, jau greitai mirs šitas lietuvių tautos naikintojas, atgabentas į Lietuvą Amerikos CŽV agentūros, bet nenslopsta, o gal netgi padažnėjo jo pareiškimai, jog lietuvių priešas yra Rusijos Federaciją. Kitaip sakant, CŽV agentas lietuvius priešpastato prieš daugelį Rytų tautų.

NB: Ar gali CŽV agentas V.Adamkevič atstovauti tautai ( gaila, jog tauta gana kvaila, jog išrinko jį kelis sykius savo metu) davęs priesaiką JAV ? Protu nesuvokiama, kaip galima buvo rinkti šitą agentą prezidentu, bet Lietuvoje gana daug veisiasi žmonių “runkelio“ tipo (alkoholikų). Taigi taip jau ir atsitiko.

Impotentas neturi jokių giminių – jam nėra ko prarasti, todėl CŽV agentas stengsis sunaikinti lietuvius ieškant jų tarpe išdavikų (tokių kaip M.Laurinkus, Dabašinkas, Pociai ir kiti)

Bet kaip buvo tas pražuvo – dabartis yra ateities kūrimas, nedarant tų pačių klaidų ir mąstant blaivia galva. Skaitant ir vertinant šio agento darbo metodus, pasitelkiant gražu suokimą apie demokartijos iliuziją ir pilietinės visuomenės suformavimą Lietuvoje, būtina atsižvelgti kas vyksta gretimose valstybėse (Lenkijoje, Latvijoje, Ukrainoje).


Niekas už Jus pačius nepadarys sprendimų nulemenčių Jūsų pačių gyvenimo kokybės.

NB: Lietuviai šitam agentui yra “mėsos gabalai“, kurie naudojami Amerikos intersams prieš Rusijos Federaciją. Gaila, jog “mėsos gabalai neturi smegenų.


Žmogaus (mąstančio) komentaras:

pone Adamkau, jei esate TIESOS gerbejas tai pasakes A, sakykite ir B….
Tik visiska “berete“ gali nezinoti kaip buvo daromos “spalvotos“ revoliucijos ir kas ju exportu uzsiieme?
Net kainos zinomos!
O vienas didziai gerbiamas Lietuvos pareigunas uz nora issiaiskinti netycia iskrito per viebuscio langa…
Gal jus procenta nuo ju gavote?

Ne “pasaulis“ nusisuko, o tu paciu saliu pilieciai: ukrainieciai (ka jiems dave Juscenka? visiskas ukio kolapsas, dugnas).
Ka dave “Kaukazo kaubojus“ savo saliai?
Per tokiu kaip jus ir jusu “chebra“ palaikyma, maitinama “zaliais“ pati Gruzija )ko gero jau visma laikui) neteko 20 proc. savo teritorijos!
Jei ne tas Suka, salis butu isaugojusi teritorini vientisuma, stabiluma, ir jei nebutu kelusi nacionalistines psichozes “gruzija gruzinams“ nebutu isivelusi i kara ir isvengusi tos padeties kurioje dabar yra! Pone Adamkau, ar tokiue kaip jus “deka“ Kaukazo “kaubojus“ nepasijuto visagalis?
Tai tokie kaip jus kurstete ji, juscenka (dabar kurstote Moldova, kuri nori susijungti taikiu budu su Rumunija!)
Kaltinate kad Lietuvoje nera tvarkos? Tai uik tamsta per jusu 10 metu prezidentavima susikure politine-pinigine-valstybine oligarchija, suklestejeo “zydrasis valstybininku klanas“ pasijutes auksciau uz Lietuvos Konstitucija!
gerbiu Jusu amziu, bet negerbiu jusu nei kaip zmogaus nei kaip politiko…
Visada taikete dvigubus stardartus: beatodairiskai gynete Kosovo pseudo valstybe (nors tai albanai, o viena tauta negali turetu dvieju valstybiu) ir visiskai aklas esate abchazams, kuie nera nei gruzinai, nei rusai…bet nesoka pagal US duda ir ‘coca colos vertybes’ viems nepriimtinos…
Tai ju prigimtine teise tureti savo valstybe ir issilaisvinti is gruzinu genocido i kuri juos istume gruzinas stalinas…
Jau pats pirminis “tapkiu skandalas“ parode kad nesate nei garbingas nei saziningas politikas.

Patikeciau jusu kaip laisves sauklio tiesa, jei padekojes gruzinams uz alejos varda (moraliau butu buve jo mandagiau atsisakyti del visu karo auku…) butumete nuvykes i Suchumi ir pasveikines abchazus su nepriklausomybes atstatymu…
Laisve neturi dvigubu standartu nes pati LAISVE yra absoliutus standartas laisviems zmonems.

O kad musu prezidente dabartiniu metu taiso jusu klaidas, reikia jai tik palinketi sekmes!

Reklama

5 mintys apie „Kodėl impotentas Amerikos CŽV agentas Valdas Adamkus (Adamkevič) toliau kiršina lietuvius su Rusijos Federaciją ?“

    1. malonu matyt gynybą ir savigarbą ir tuo pačiu atskleidimą kitiems, kaip buvo renkamas CŽV agentas

      Deja, kiekvienoje tautoje yra visuomenės interesus išduodantys asmenys, atstovaujantys visuomenės interesams. Deja..juk už viso to stovi žmonės

  1. joks save gerbiantis asmuo ar portalas negali rašyti tokio lygmens pareiškimų, tai žema, galbūt inicijuota tos pačios rusiškosios federacijos. O prezidentas vertas pagarbos, čia nėr ką lyginti su kokias raudonaisiais tautos naikontojais, kuriem parankios tokios žemo lygio rašliavos.parsidavėliams gėda!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s