Eh tie religingi dykaduoniai , vis niekaip nesugeba sugriauti Rusijos Federacijos

Eh tie religingi dykaduoniai žydukai , vis niekaip nesugeba sugriauti Rusijos Federacijos

Tokios valstybės kaip Lietuva, Latvija ir Estija – jau neegzistuoja, jų funkcionavimas pasauliniu mastu yra simbolinis, kaip ir žmonės atstovaujantys šioms valstybėms. Tai rezultatas planingo žydų bendruomenės veikimo – sunaikinant visų galimų stipresnių nacijų pamatus. Tų nacijų, keliančių pavojų žyduomenės viršenybei.

Rusijos Federacija yra visai kas kitkas – tai stipriausia pasaulyje tautų sąjunga, kurios taip ir nepavyko sulošinti, sunaikinant Sovietų sąjungą. Buvo bandymai suduoti smūgį ekonominiu keliu – paskutinė finansinė krizė, anksčiau – privatizavimo keliai, išnaikinant infrastruktūrą bei susilpninant militaristinę bazę. Deja..

Paskutinis ginklas žyduomenės rankose – tai informacinė spekuliacija prasigėrusių visuomeninių individu poreikiu nieko neveikti gyvenime ir skaniai gyventi, jiems žadant Vakarų sistemos demokratiją ( panašiai kaip Lietuvoje, prieš Nepriklausomybės atgavimą).

Tad JAV ir Londono žyduomenė aktyviai finansuoja įvairius mitingus Maksvoje, stengiantis sujaukti platesnių masių supratimą – sukelti vidinį priešiškumą ir pakelti brolžudystės karui.

NB: Nejaugi žyduomenė nesupranta, jog jau ją pradeda griauti pasauliniu mastu ir pats laikas imtis išlikimo plano kūrybos. Tas “honoras“.. O juk bus vėlu vieną dieną..

Tokie jau tie žydai.. tauta su išgalvota praeitimi, išdėstyta Biblijoje..

Reklama

0 minčių apie „Eh tie religingi dykaduoniai , vis niekaip nesugeba sugriauti Rusijos Federacijos“

  1. ką reiškia šališkas ?

   Taip V.Putin išgelbėjo Rusijos Federaciją nuo “lietuviško“ likimo. Ką savo ruožtu daro ir Belorusijos (ne Baltarusijos) prezidentas A.Lukašenka – visais įmanomais būdais stengiasi išsaugoti ir sustiprinti tautą ( juk ne jis su dviračiu po svetimą valstybę važinėjasi…)

   Apsiginti yra gana sudėtinga , kai puolimas vyksta šimtus metų. Bet Rusijos Federacijoje gyvena daug tautų, tad nėra konkretaus vieneto, kurį galima būtų papirkti ir sunaikinti.

   Lietuvoje, deja, lietuvius tarpusavyje gražiai sukiršino keli žydeliai ( Landsber, Zinger ir Šarkin arba ŠarkinLandsberZinger)

   Parsidavė keli žmonės, pardavė visą tautą.. Kodėl taip atsitiko ? Istorijos pamokos, kurias verta nuolatos turėti po ranką

  1. Kiršina slovėnus dykaduoniai… Tuo pačiu siekiama diskredituoti (galiausiai pašalinti minios rankomis per rinkimus ar kitaip) jiems (t.y. elitai, globaliai mafijai, globaliam prediktoriui – vadinkit kaip norit) nepalankius vadovus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s