Nežinau, bet vienintelė pastaba dėl UK – tai jų kariuomenės dalyvavimas kur nereikia

Nežinau, bet vienintelė pastaba dėl UK – tai jų kariuomenės dalyvavimas kur nereikia

Stebiu šį naują gyvenimą ir neturiu jokių priekaištų, nors visokių čia yra žmonių – skirtingų spalvų, pomėgių, interesų gyvenime.

Matau, jog žmonių vertė menka lyginant su tuo kaip lengvai galima būtų jais manipuliuoti. Bet šiai dienai tokiai visuomenei puikios sąlygos egzistuoti, koncentruojantis į subjektyvumo nepažeidžiamumą per įvairias teises. Saviapgaulė šiokia tokia jiems, bet nekrentanti į akis – siauram pasaulio vamzdelyje juda vienoda kryptimi ir nesipriešina , neieško alternatyvų dauguma.

NB: Visi lekia, jų veiduose atsispindi vidinė tuštuma – pastovus nerimas ir nepasitikėjimas savimi, kurį bando slėpti egoizmo kaukėje. Ta kasdienybė ir tiek – savo vietos žinojimas ir nešokinėjimas anksčiau bambos.

Bet smagu, jie laisvi – jie gali rinktis. Nelabai kas riboja jų galimybes, kurios grynai priklauso nuo asmeninių įgūdžių. Ir tai man patinka.

Kažkaip nesikiša “tie sluoksniai“ į visuomenės gyvenimą, sugeba laikyti distanciją ir likti nuošalyje. Įdomi sistema, kol kas jokių komentarų.

Aišku vat, kokia prasmė ginti Izraelio valstybę UK pajėgomis – tai klausimas, dėl kuriuo nesusimąsto, nors jai po kelis lavonus skraidina namo ir per žinias apie laidotuves praneša be emocijų. O daugiau..

Nevietiniai“: Kažkoks vyrukas – nevietinis, gal bulgaras – matydamas bėgančius rumunus, aiškiai nespėjančius į metro traukinį, užblokavo duris, kviesdamas juos .. įbėgo anie..galvojau draugai, bet ne..šiaip. O tam vyrukui kažkoks palengvėjimas. “Nevietiniai“… tai mes

Pabandykite sulaikyti metro dureles patys ..

0 minčių apie „Nežinau, bet vienintelė pastaba dėl UK – tai jų kariuomenės dalyvavimas kur nereikia“

 1. O nenori pastabų UK dėl jų žvalgybos dalyvavimo Mažeikių naftos privatizavime (paėmimą dar gaunant priemoką ir sudarant visas sąlygas verslui, nekreipiant dėmesio į tai, kad taip apvagiama Lietuvos valstybė). Tai pat Kiesių nužudymas, ką, jie nieko nežinojo ?

  1. UK žvalgyba tuo neužsiima. Nereikia painioti Mečio Laurinkaus organizuotos nusikalstomos grupės (VSD) su tarpautiniais ekspertais. Pastariųjų tikslas , racionaliausiu atveju, buvo pakenkti Rusijos Federacijai.

   O šiaip, kalbu apie gyvenimą UK. Stebint jų kasdienybę.

   Iš tikrųjų, jeigu įsiklausai, savam kieme savo šeimininko taisyklės. Taip visur ir visada turi būti – kitų kaltinti negalima. Reikia tarp savųjų savalaikį apsivalymą daryti.

   1. Niekas nieko nepainioja. Jankių ir uk žvalgybos aktyviai dalyvavo Mažeikų naftos privatizavime. Iki jų atėjimo pasaulis turbūt dar nežinojo, kad galimas toks pelningas privatizavimas (valstybei). Be jankių ir uk žvalgybų, kažkoks laurinkus niekam nebūtų žinomas.

   2. 1997-1998 metai, prieš Rusijos krizę 1999 metais.. buvo laikotarpis kai į Lietuvą skverbėsi JAV agentūra, na ir Anglijos taip pat – sutinku su tuo. Ką ir miniu, kaip bandymą suduoti smūgį Rusijos Federacijai, nes kontrolė išėjo iš po JAV žyduomenės rankų.

    V.Putino atėjimas, KGB karininkų dominavimas Rusijos federacijoje, atstatant valstybę ir stiprinant ją. Tą parodė vėliau laikas, kaip ir pretenzijos susigrąžinti “Mažeikių naftą“.

    Bet kažkaip abejoju Anglijos ypatingu dalyvavimu, gal labiau kažkokie konservatoriai iš UK , finansavę žydą Landsbergį ir jo gaują bei agento V.Adamkaus atėjimą, darė įtaką. Bet abejoju, nematau prasmės jiems, nors suprasčiau, jog kartu su JAV , kaip garantas vykdė kokią antraeilę funkciją.

    Visų pirma , nėra ta nafta Lietuvai svarbi , nes nuo jos kenčia visa visuomenė mokėdama nesąmoningą kainą už kurą. Geriau būtų ją uždarę, nes tokios gamyklos išlaikymui reikia didžiulės rinkos bei naftos gavimo. Dėl to ir nuostoliai valstybei kolosalūs – netgi dabartiniu metu.

    Vat Rusijos Federacijai ji reikalinga kaip įrankis regione manipuliuoti. Bet visais variantais – parsidavė vietinė fauna. Nereikia kabinti anlgų ar amerikonų. Jeigu jie sugebėjo dalbajuobų rasti, kas kaltas ?

    Beje tie patys dalbuojuobai toliau valdžioje , tik šįkart Atominę uždarę. Kuri taip pat – Rusijos branduoliniam kurui reikalinga 🙂

    Reikia gerbti tokias žvalgybas, kurios protingai veikia, vardan savos šalies interesų. O Lietuva.. nu kam ji reikalinga? Jeigu išmirs tie likę 2.5 milijono, niekas ir nepastebės. Savo kiemu patiems reikia rūpintis.

    Dėl Laurinkaus. Jis organizavo VSD. Būtent tokioms operacijoms. Pradžioje jie primityviai vykdė “saugų tranzitą“ per Lietuvos teritoriją už tai imdavę pinigus 🙂 švelnus reketas buvo

   3. Teisingai, laurinkus atvirai nusikalstamu keliu pasuko tada, kai pradėjo bendradarbiauti su adamkum ir kitais cžv agentais.

 2. tai mazeiki nafta kubilas pirka karta williamsui atidave, valstybe patyre milarda litu zalos, Lietuvos dujos irgi buvo privatizuotos uz 15x mazesne kaina AMB laikais…l

  1. Mažeikių nafta.. nėra pelninga įmonė paskutinius šešerius metus, vertinant lenkų įdėtas investicijas į ją (sumokėjus Rusijos Federacijai sumą už akcijas). Tiesiog be naftos “Družbos“ naftotiekiu – tai nepelninga, po truputį susidevėjanti gamykla.

   Bet lenkams Lietuvos valdžia atiduoda Europos Sąjungos pinigėlius aukštų kuro kainų pavidale. Šito visuomenė nesupranta.

   Siaubingas biznis vyksta. Lenkai skylėje, o juos gelbsti patys Lietuvos gyventojai, atiduodami tuos pinigus, kuriais turėtų atkurti savo ūkį, nes ateityje teks mokėti įnašus į ES bendrą biudžetą iš augančios ekonomikos..

   Čia tik bananinėje Afrikoje gali būti.

   Bet ko norėti ? Jeigu tauta rinko muzikantą žydą Landsberg jai atstovauti 🙂 Apsižiūrėkite kur gyvenate, kokie žmonės.. gi klausimų nekyla

   Perauklėjimo procesas yra daug sudėtingesnis negu buvo sugriauti Sovietų Sąjungą (visą sistemą) ir įkalt kaip “Amerikoje gyvensime“. Dvidešimt metų – atskira degradavusi karta užaugo ( tie vaikai, kuriuos auklėjo žydo pasiekėjai).

   Gaila žmonių, bet gal internetu greičiau proto įgaus, nes kito kelio nėra.

  1. pinigų spausdinimo mašiną galima bet kada paleisti; ekonomikos taisykles reguliuoja JAV ir Britanija..

   Nereikia tikėti tuo ką bando įbrukti statistikos skaičiai, nagrinėjant jais jų autorius 🙂

   Bet gerai, jog pateikei šią statistiką. Stipri valstybė , stipri visuomenė – čia nėra kur kristi, čia nėra kelio atgal. Tai tik spekuliaciniai žaidimai nuo kurių kenčia tik biurokratija – žmonės, atpratę konkuruoti rinkos sąlygomis. Tokie niekam niekur nereiklingi (netgi Lietuvoje).

   Neturiu pastabų. Pagyvenk ir suprasi.

 3. Stipri valstybe nesedi su 11% deficitu ir skolom, kuriu dydis virs puses BVP (pats pagalvok apie tai, kod ir palukanas is kazko moka ir tuo paciu tuoliau skolinasi nes deficitas didelis)… Del tos ekonomikos, tai del JAV suprantama, jie gali daug ka reguliuoti, gali net sau valiutos injekcijas issileisti, bet UK cia visai neturi nieko bendro, ju ekonomine itaka net nesulyginamai menkesne nei tarkim Kinijos ar betkurios kitos salies, gamtiniu istekliu kainomis galincio koreguoti rinka. Nera taip ir sunku pastebeti, kad UK ekonomika smenga vis gilyn, tai ypac pasijaus ir siemet, del kilanciu grudu kainu kils maisto ir logistikos kainos. Trumpai tariant, skylej ta UK ir nereikia bandyti saves guosti, kad ten kazkokia stebuklinga valstybe, o ir jos visuomenes stiprumas giliai diskutuotinas klausimas, nes nematau jokiu to stiprumo apraisku…

  1. iš ko skolintis UK arba JAV ? 🙂 Amerika, pilietinis karas buvo.. kodėl ?

   Vat tame ir yra objektyvumas, jog tam tikri dalykai išeina už visuomenėje priimtų normų. Panašiai kaip Lietuvoje su teisėsauga korupcijos srityje: šaukia eiliniai žmonės, jog tai antiįstatymiška ar amoralu, bet vat – ką nori tą ir daro (politikoje irgi tas pats – dėl atrodo skirtingų idealogijų peštis turėtų, o jie vergus išnaudoja dėl bendro tikslo).

   Puikiai suprantu kaip tu galvoji ir kuo remiės. Sutinku, būdamas tavo vietoje (bučiau jaunesnis, nematęs to gyvenimo, kalbėčiau lygiai kaip tu), bet mano požiūris į gyvenimą dabar kiek kitoks.

   Sakiau , jog reikia pagyvent čia, suprasti tai – objektyvių nusakančių straipsnių dabartiniu metu sudėtinga surasti, nes daugelis čia UK užaugęs ant to finansų mokslo 🙂 . Iš šalies visiškai beprasmiška kritikuoti ar neigti ką nors.

   Stipri ir galinga ši valstybė, kaip ir žmonės gyvenantys čia. Matyt todėl ir traukia emigrantus kaip magnetas. Stipri visuomenė formuojasi.

 4. Emigrantus traukia, ne visuomene ar valstybe, o algas, kurias jie ten gauna ir traukia lygiai taip pat, kaip Airija, Danija, Norvegija ar betkuri kita salis, kur kas sugeba pritaikyti savo zinias didesnem pajamom gauti.
  Kalbant apie amziu, tai nemanau, kad tai kazkoks rimtas argumentas paremti savajai nuomonei, ypac stebint tavo pacio daznas argumentavimo bei teksto suvokimo ir interpretavimo problemas. Sutinku, kad gyvenimiska patirtis yra tai ko teorija taves neismokys, bet nebutina kraustytis kazkur, kad pastebeti tavo negatyvia pozicija Lietuvos atzvilgiu ir daznas pagyras tokioms salims, kaip UK ar net ir sovietu saj. Gali sakyt, ka noti, bet is gero gyvenimo zmones neemigruoja (pradedant pirmosiom masinem Lietuviu emigracijos bangom i JAV ir baigiant iki dabartiniu statybininku emigracijos i vak. europa).
  O kritikuoti ir neigti kanors apie UK gyvenant Lietuvoj taip pat “beprasmiska“, kaip ir gyvenant UK bandyti atskleisti kazkokias isivaizduojamas “konspiracines“ teorijas Lietuvoje (manau supratai, ka turiu omeny).

  P.S. Jau karta klausiau, bet taip ir nesulaukiau atsakymo, kame cia rysys tarp tu visu tavo “antifasistiniu“ ir “antikomunistinius“ pasisakimu, jei visas puslapis prikistas juokingos kokybes banneriu su ivairiausia sovietine atributika, iskaitant ir marskinelius su KGB inicialiais… nezinau, priezasties kodel jie ten, bet mazu maziausiai neatrodo siek tiek kontradiktyvu?

  1. deja, amžius ir tuo labiau nepatyrimas – didžiausi niuansai neleidžiantys plačiau suprasti gyvenimo, tiesiog taip yra su žmogaus prigimtimi; praeis laikas, atsiras patirtis ir tik tada galima ginčytis

   Kas dedasi Lietuvoje – rašau šioje svetainėje ir tai yra iš dalies grynas lietuviško gyvenimo veidrodis. Šiuo klausimu diskutuoti , na nežinau apie ką – žmonės (dirbantys, važinėjantys po Lietuvą) net nesusimąsto neigti to kas yra , galiu skirti tau kažkiek laiko atskirai aiškinant.. bet tą jau daręs nė vienam

   Dėl banerių.. pabandyk padaryti pats – tada išmoksi vertinti kitų darbą. Antifašistinė ir antikomunistinė – abiejų sistemų atitolimas nuo dabartinio žmogaus, jog nesikartotų praeities įvykiai.

   o šiaip, įdomesni komentarai mane traukia, bet tuščia erdvė vengiama

   žmonės emigruoja dėl gyvenimo sąlygų , o ne dėl pinigų (pinigai – tai tik vienas iš faktorių nulementis ilgalaikį arba pastovų lokalizavimą žmonių); užsidirbti pinigų – tai visai kas kita; tenka painioti sąvokas, rodos ne pirmą kartą

   užklausk sykiu ko dar nori, tegu žmonės skaito ir svarsto

 5. kantas :
  pinigų spausdinimo mašiną galima bet kada paleisti; ekonomikos taisykles reguliuoja JAV ir Britanija..
  ………………..
  Neturiu pastabų. Pagyvenk ir suprasi.

  …. nes Visazhinis prie upelio, eme ir prarijo pele 🙂

  Mliaaa, kaip tai eilemis nuo karshchiu shiandien rashosi:

  “Daug tiesos tu parashai,
  bet ne viska juk zhinai“
  (© vitoox)

  Kantai trivialu, bet visko zhinoti ir nera shansu prie tokiu info srautu, todel nevyniok i vata, ko nezhinai, geriau jau parashyti – nezhinau, nei blah blah blahhh. Mano galva, jei tu suteiktum tokia galimybe savo psl., kaip ‘Guest Post’ ar ‘Contributors Posts’, atsirastu tikrai vertingos info, o ypach apie ekonominius reikalus, kas tikrai nesumenkintu informacines Tavo ‘blog’io’ vertes. Pagarbiai

  1. 🙂 na nepikyibškai gi aš , ko nežinau – tą ir pasakau; o čia paliesti gana elementarūs klausimai, kuriems reikėtų tik platesnio suvokimo ir nulipti nuo to pamato ant kuriuo stengiasi pastatyti mokykloje arba universitete..

   nulipus, pamatai, jog dėsniai kiek kitokie – vertinimo kriterijai tampa nepririšti prie tos sistemos

   vat mėgstų ginčytis, ir tėvo dėstomo požiūrio nesuprasdavau (o buvo tik du aspektai) kol nepradėjau gilintis ir savaime ranka braižyti schemas.. po to žiūriu, išeinu ant tos spekuliacinės santvarkos, kuri bando reguliuoti įvairių valstybių gyvenimus pasitelkiant skirtingus metodus.. (finansinės krizės, politiniai neramumai, kariniai konfliktai, biologinės ar cheminės akcijos – sutapimų gyvenime nebūna, žaidimas šis labai platus )

   galu gale , vienos komentatorės dėka, išėjau ant buvusio Rusijos Federacijos Kosminių pajėgų vadovo, kuris suprantamai ir aiškiai parodė schematizuotą paveikslą .. taip radau žmogų ( o gyvenime retai pasitikiu kuo ), kuris padėjo tašką abejonėse

   dabar orientaciniai nesudėtingai orientuojuos kur ir kas dėl ko įvyksta; kokių priežastinių reiškinių verta ieškoti ir sekti smulkmenas

   kaip pvz: Mane domino kas yra tie Skandinavijos bankai, atėję į Baltijjos rinką (Latviją, Estiją ir Lietuvą) su gana paprastom finansinėm veikimo schemomis… Vietinė vadovybė – statitinė, ji vergo pavidale. Kas gi tada už jų stovi Skandinavijoje… Tada išeini ant bankinės žyduomenės organizacijos ir supranti kodėl visa tai daroma.. ( ne pinigai ir ne materialinė gerovė šitam gyvenime svarbiausia – o tai kas mūsų genofonde slypi )

   Gyvenime žmogus turi savarankiškai rinktis kuriuo keliu eiti arba netgi neiti ir sustoti. Gerai, jog moralinė žmogaus pusė pastoviai nugali.

   “Guest post“ arba “Contributors Posts“ – prašome, informacija reikia dalintis. O kam suteikt ? Žmonių čia pakankamai skaito. Gerų minčių daugelis turi. Žmonėms reikalinga kritiška nuomonė, kurios jokia žiniasklaida nepajėgi pateikti, nes jos esminis egzistavimo ir veikimo principas – “parsiduoti“

 6. … duodu galva nukirsti, kad visas tas ‘hype’as’ del pyderu yra eskaluojamas kryptingai, nukreipiant demesi BUTENT nuo ekonominiu reikalu. Shtai jums prieshas – pedikai – o mes patyliukais toliau vagiame, kas dar liko, toliau skolinames, toliau ruoshiame LT paskutiniam ishpardavimui… gyvai kritikuodamas ekonominius sopulius, padetum atverti kai kam akis, gal ir kiti prisidetu…

 7. kantas :
  Dėl banerių.. pabandyk padaryti pats – tada išmoksi vertinti kitų darbą. Antifašistinė ir antikomunistinė – abiejų sistemų atitolimas nuo dabartinio žmogaus, jog nesikartotų praeities įvykiai.

  Apie ta ekonomika, gal nebeklausiu, nieko, nors yra ka pasakyt, bet matau, kad beprasmiska cia kazko klaust, nes atsakymai neatitinka klausimo esmes (jei sakau, kad del pinigu emigruoja, tai manau jau galima suprasti, kad uzsidirbti pinigu ar ju pavogti, nzn, ne tame esme, ka tu sakai, kad jie isvyksta del gyvenimo salygu, yra absoliuti nesamone, nes jei gyvenimas kazkokiuose emigrantu kvartaluose, kartu su lenkais ir kitais rytu ir centro europieciais bei juodziausiu darbu dirbimas tau atrodo, kaip geros gyvenimo salygos, tai tada net neverta diskutuoti).

  Kazka sukai, sukai, bet taip ir neatsakei, kaip yra kad rasai viena (antikomunizmas), o rodai visiskai priesingus dalykus? O del banneriu, tai nepagalvok, kad cia labai didelis darbas su flashu padaryti 10 .gif failu… dabar vaikai 10 klasej rimtesnius daro…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.