Jeigu jau nužudys Drąsio Kedžio dukrą, tai bent žinosite kas organizavo tą žmogžudystę

Jeigu jau nužudys Drąsio Kedžio dukrą, tai bent žinosite kas organizavo tą žmogžudystę

Kito kelio nėra, reikia užbėgti įvykiams už akių , nes ta “pasyvi lietuviška visuomenė“ pražiopsos dar vieną mirtį. O mano planuose to nėra. Norisi matyti teisiamus visus šiuos snūkius ( vis vien rasime silpną grandį sistemoje) , ir dar daugelį kitų į kuriuos parodys pirštu prievartauti vaikai.Gaila to vaiko.. Tad, įkalkime dar vieną vinį į “Pedofilų gaują“, kad naktimis nemiegotų.

NB: Gaila, A.Ūso imitacinė mirtis netenkina (durnių tarp savęs ieškokite)  kaip ir netenkina žudikų neišviešinimas (manau, peškas galite paaukoti, kol dar laiko turite).

Reklama

0 minčių apie „Jeigu jau nužudys Drąsio Kedžio dukrą, tai bent žinosite kas organizavo tą žmogžudystę“

 1. Apatinis is kaires ir jo pagalbininkas is Mikutaviciaus bylos. Gal jie naudojasi darbo padetimi ir tais, kurie atidirbineja uz laisve ar paveikslus vagia. Daktaras ne taip ir daug meteliu gaus, kiek girdejau tik 5.

  1. matai, turbūt antspaudus geriausia nuplauti.. lavoną panardinant į vandenį ? arba specifiniam kvapui panaikinti..

   vanduo… pastabus tu, Kęstuti

   tai priklauso nuo to kaip Mečys Laurinkus sugalvos žudyti vaiką

 2. Na, jei Usas gyvas, kodel turetu zudyti Stankunaite su mergaite? Jas paprasciausiai isves ir viskas. Gal ir Furmanavicius su Violeta ten, kas zino. Niekas ju lavonu nemate. Bet man rodos Usas tikrai mires, stebejau kaip motina zliumbe prie kapo, isteriskai, itikinamai. Nezinau. Jei mergaite zus, tai tik su kazkuriuo suaugusiuoju, ar tai bus Venckus ar Venckiene galima tik spelioti, gal su mociute? Siap logiskai mastant, tai Guodai labaiusiai grestu mirtis, juk tik jos rankose byla. Bet kaip suprantu, jai apsaugos nereikia. Tai greiciausiai ji zino, kad i ja tikrai nesikesins. Dar pagalvojau, kad ji slaptuju tarnybu pareigune :D, tikrai, o tokiu negali buti Lietuvoje? Juk jos mergautine pavarde ne tokia kaip Benos, ne Latakaite. Ir Usas su ja apsizenyjo po dvieju savaiciu pasimatymu (gal bendradarbiai is VSD). Keistoka. Dar Usas su ana zmona nebuvo issiskyres ir dar tuo metu suko romana su Stankunaite. Gal ji tik misija kazkokia atlieka?

 3. Del Laurinkaus. Panagrinejus visus Uso interviu, pastebejau, kad jo zodziai ir mintys identiski Laurinkaus. Usas irgi kalbejo, kad tai vieno zurnalisto kerstas, neva nori, kad zmones nebepasitiketu teisesauga. Laurinkus komsamolkeje irgi tokius pat straipsnius rase, apie teisesaugos zlugdyma specialiai. Usas interviu irgi, tik Lietuvos rytui dalino, visi visi, is Uso gimines ir Grina ir Kraujutaitiene. Gal Laurinkus koks VSD pasiuntinukas komsamolkeje? Raso uzsakomuosius straipsnius?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s