Lietuvių tautos genocidas (kerštas)

Lietuvių tautos genocidas (kerštas)

Lietuva.. buvo gana išvystyta visose sferose, netgi stojimo metu į Europos Sąjungą, ES specialistai stebėjosi šio krašto aukštu lygiu – puikia infrastrukūra ( geležinkeliai, jūrų uotas, keli galingi oro uostai, magistralinių kelių kokybė, elektros linijos, požeminės komunikacijos ir kt.), gamtos grožiu ir jos priežiūra.

Bet juk tobulumui siekti ribų nebūna, todėl Europos Sąjungos perpespektyva leido ypatingai pagerinti vietinių gyventojų gyvenimo kokybę, tikslingai panaudojant kitų Europos valstybių sukauptas lėšas..

Tačiau, ar galima Lietuvai būti sėkminga valstybe ? Kai šalia toks kaimynas kaip Rusijos Federacija. Negalima. Negalima kaimynui atiduoti puikios šalies. Reikia ją sugriauti. Sunaikinti darbo potencialą, kultūrą , švietimo ir sveikatos sistemą.

NB: Skaitau dokumentus iš http://www.wikileaks.com/ ir matau (beje darausi kopijas tos svetainės, nes JAV slaptoji tarnyba ruošiasi uždaryti tą svetainę), jog JAV (Amerika) tiesiogiai investavo į Lietuvą per konservatorių (fašistų partiją) , nuo 1993 iki 1999 metų  – apie 400 000 000 (400 milijonų) litų. Tam, kad sukurti šią korupcinę sistemą, kurioje dabar Lietuvių tauta kenkčia. Deja, tai tiesa ir yra rašytini dokumentai bei planai JAV. Turbūt suprasite, kodėl “Mažeikių nafta“ 1999 metais buvo parduota amerikiečiams ir t.t..

Ir prasidėjo…

Reklama

0 minčių apie „Lietuvių tautos genocidas (kerštas)“

 1. na o yra detales tu 400mil ? kaip ta sistema padare?
  su viskuo cia aisku,kas parasyta 100 proc tiesa,
  bet gerai,dabar jav atsiuncia120 milijonu doleriu pvz ir kaip tie pinigai issiskirsto?
  kad niekas nieko be atkato nedaro ?

  1. perskaityk Vytauto Petkevičiaus knygą “Durnių laivas“ ir suprasi kur ir kaip eidavo JAV pinigėliai. Tikrai verta perskaityti, skirti tam laiko. autoriaus jau nėra tarp gyvųjų

 2. Na tai viešink įrodymus apie investicijas, krauk dokumentu jei jau parsipompavai iš leaks’ų. Puti puti čia burbulą, o tik Meeeh gaunas 😀
  Durnių laivu atsimazint bando ;]]]]]]]]]]]]]

  1. tai , jog parodžiau svetainę ir daug žmonių nueina tuo adresų kasdien dabar – yra mažai ?

   Kodėl tokie žmonės nori , jog pyragą jiems burnan įdėtų svetima ranka ? Gi savęs negerbiate.. galite tyliai ramiai pasidomėti savarankiškai ir apie tai niekas nesužinos. Įgauti žinių, sužinoti lygiagrečiai dar ką nors.. Ir tada nekomentuoti, o palikti tuščią vietą kitiems neblaškyti ir “bebraminčių neieškoti“.

   Dokumentų.. galėčiau surašyti pats, sufalsifikuoti anspaudus, pavardes , laiką ir t.t – bet kam tą daryti, jeigu yra medžiagos internete pilna. O jeigu trūksta – ieškai atskirų asmenų kompuose, medžiojant juos interneto pagalba.

   Esu ir “Mažeikių naftos“ duomenų bazes turėjęs bei nagrinėjęs susirašinėjimus su Amerikonais , analizavęs techninę jų santykių dalį.. Kodėl Jūs to nedarote ? Kodėl nerandate nieko, kai viskas padėta ant stalo..

   skirtumas yra tarp mūsų..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s