Vis laukiu ir nesulaukiu, kada atsiras naujas atsiskaitymo būdas (virtualus) – sunaikindamas visus bankus

Vis laukiu ir nesulaukiu, kada atsiras naujas atsiskaitymo būdas (virtualus) – sunaikindamas visus bankus

jei perskaitysi – keisis tavo mąstymas

Stebiu tą internetą ir nepastebiu tų žmonių, kurie bando įvesti naują alternatyvą pinigams – taip atrišdami žmones nuo bankų sąskaitų, nuo bet kokios esamos valiutos  ( tiesiog, sunaikinant bet kokius tarpininkus).

Internetas (virtualumas) – tai vieninga sistema, kurioje jau pats laikas atsirasti globaliam šiuolaikiškam “atsiskaitymo“ būdui, nepririštu prie skirtingose šalyse egzistuojančios valiutos. O tiesiog “virtuali vertė“, kuria galima lengvai apsipirkti bet kurioje parduotuvėje, kurių atsiskaitymo sistemos prijungtos prie interneto (parduotuvės, paslaugų tiekimo vienetai ir kiti).

Ta “virtuali vertė“ taptų patikimu vienetu, įvertinančiu pačią asmenybę (jos patikimumą, jeigu subjektas norėtų “skolintis“ virtulios vertės iš bendruomenės narių – iš savo pažįstamų ar giminių rato realiame laike).

Aišku, egzistuoja šiuo metu tariami “virtualūs pinigai“ (sukurti pačių bankų), pririšti prie pinigų, bet tai nėra tai ko norėtųsi.

Pvz. Jeigu kokia moteris(ar vyras) sukuria kūrinį, parduoda jį virtualiu keliu už tą kainą, kurią nustato bendruomenės dalyviai; taip prekei priskiriama konkreti galutinė vertė (netgi kuriam nors laikotarpiui, iki sekančio perkainojimo); tos prekės savininkas prisiimtų visą riziką (dalindamasis atsakomybę su savo pažįstamų ratą – taip rizikuojant visos grupės reputacija). O paties kūrinio virtuali vertė  kauptųsi visuose bendruomenėse esančiose serveriuose, skirtingose šalyse ( prekių judėjimas ir kaupimas bei eksportas – būtų kiekvienos šalies užduotis).

Pvz: Duonos gamyba ir suvalgymas (galiojimo laiko pasibaigimas) – automatiškai panaikintų produkto virtualią vertę. Tas būtų taikoma visai maisto prekybai.

Lengvos ir sunkios pramonės produktai turėtų amortizuojančius laikotarpius bei kitus techninius duomenys (globaliniai identifikatoriai), garantuojančius besąlygišką jų apskaitą ir eksploatacinius laikotarpius.

tiesiog pagalvoju, jog bankų veikla visiškai nereikalinga šiame technologiniame  amžiuje…

NB: Kiekviena valstybė (žmonių bendruomenės) galėtų įkainoti  virtualia verte savo turimus resursus ir išstatyti globalioje rinkoje. Taip puikiai tvarkantis vidinėje bei “išorinėje“ rinkoje.

Reklama

0 minčių apie „Vis laukiu ir nesulaukiu, kada atsiras naujas atsiskaitymo būdas (virtualus) – sunaikindamas visus bankus“

 1. Virtualine prekyba yra sukurta tinginiams, kurie atvirai pasakius tingi uzpakalio pakelti nuo kedes…Ir tai yra populiaru JAV, ta polpuliarumas viena koja jau yra ir UK…Ir kas be ko bankas del to nenukentes, nukentes tik zmones , kurie tingi judeti(jie taps dar storesni)…Gyvenu Nyderlanduose ir iki siol cia nera populiaru apsipirkineti internetu, nes
  1)zmones nenori pirkti kates maise
  2)zmonems patinka eiti i parduotuves, nes tai yra socialiniai pomegiai ir socialiniai kontaktai
  3)kas ir bebus jei visi sededami namuose per interneta apsipirkines? Nebus zmoniu socialinio kontakto, del to Nyderlanduose tas yra nepopuliariu ir nevertinama…Mentalitetas kitoks…cia zmones vertina socialini kontakta….
  4)gerb. kantai, neapsiribok vien UK ir Lietuva, praplesk savo akirati…nors apskritai tai man kartais nuomone susidaro, kad tamsta, net nezinai, kas dedasi UK….neteko cia matyti jokios kritikos apie UK, o ten taip pat nepyragai…na kaip lietuviui pasprukusiam is LT valdzios gniauztu, tai UK atrodo pasaka…bet kanati pasidomek UK valdzia, jos korupcija, tai ten bardakas….tik gal siek tiek mazesnis , nei LT….Jei jau lietuviai gyvenat kitoj saly, tai padekit tos salies pilieciams susitvarkyti su korupcija….

 2. tai juk gali visus pinigus grynais laikyti po lova, ir tada nereiks banku.
  o kai nebebus banku, tada is kur paskolas bus galima pasiimt?

 3. Kažin kodėl suaktyvėjo aukso pirkimas? Prisiveisė tiek daug visokių firmelių, kurios siūlosi supirkti iš žmonių auksą. Net už pašto išlaidas nereikia mokėti ir kojos iš namų kelti 🙂 Kažkas suinteresuotas supirkti kaip įmanoma daugiau aukso?

   1. AuksoEkspertai(.)el te… net nesivargina jo pardavineti… Kazlauskaites reklama…2010 08 11 d. vakarui, tai butu taip: Au pasauline rinka – USD/LTL ~ 2.6766; XAU/USD ~ 1197.50 – gaunasi XAU/LTL ~ 3205.23 litais uzh Trojos uncija. Anie gi rasho, kad supirktu uz kokius tai 2149… Jauchiat pinigo kvapa? OT – kaip pailsejote visi? 😉

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s